Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.435
Cevap
515
Favori
1.838.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ya daha hangi kartı verdiğini bilmiyorsun 😂 kredi kartını versen vadesiz hesabından çekmesi mümkün değil zaten😆

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni Enpara kredi kartı çıkarttım, aidat verme kampanyası bitti değil mi? Araştırdım ancak bulamadım.

• Ben Yapıkredi'den Play kart aldım. İlk sene ücretsiz. İkinci sene için de müşteri hizmetleri bir uyarıda bulundu.

İkinci yılda uyanık olmamı, ekstrede üyelik ücreti alındığından itibaren en geç 3 ay içinde kendilerini arayıp şikayetçi olmamı istediler. En az yarısını iade ediyorlarmış.

Bu ilk yıl deneyeceğim. Baktım ki daha çok kârdayım, kartım bende kalır ama yok değil, sene dolmadan iptal ederim.

Enpara kredi kartının aidat iade olayı dışında hiçbir olayı yok maalesef.

Şimdi netflix iade kampanyasını da iki otomatik ödemeye bağladılar. Iyice tadı kaçtı.

• Hocam eko almamamdaki sebep kısıtlı puan kazanımı.

Ben harcamamı kredi kartımdan yapıyor, ay sonu karta yüklememi yapıyorum. Böyle bir düzen olunca puan faktörü benim için önemli olacaktır diye düşündüm.

Zaten Play kart almış olsam bile bu kartı bir telefon ile Eko'ya döndürebiliyorum. Önce Play'ı deneyelim bakalım.

Enpara bugüne kadar hep bizden yanaydı ama bence bu günlerde bir banka olduğunu hissettirmeye başladı. Kredi kartını kullanmak için hiç değilse puan sistemini getirmesi gerekir. Bu hâlde bence başka bankadan kart alabilen arkadaşlar, enpara'dan kaçacaktır.

Vaktiyle yapıkredi nuvo müşterisi olduğum için eft havale ücreti de ödemiyorum. Beni neyi ile çekecek artık Enpara?..

• Arkadaşlar çok ilginçtir ama sigortam yok,çalışmıyorum daha önce geç ödeme yaptıgım borçlarım da vardı.Bunlara rağmen anında 5.750 lira kredi çektim 1.85 faiz ile.Daha önce kredi çeken arkadaşlar varsa bir sorum olacak bu arada.
  • strat41 S kullanıcısına yanıt
    aidat keserler normal karta hocam ekstra bir kampanya sunmadılarsa mesala bende world aidatsız kart vardı aradılar gold kart verelim aidatsız kartınızı kapatmadığınız sürece aidat gelmicek dendi kabul ettim.

• Müşteri hizmetlerine sordum 100 aidat aldım tekrar alma şansım varmı diye. 6 ay üst üste tekrar 10 tane 10 tl ve üzeri alışveriş yaparsanız alırsınız dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani yıl sonuna kadar yapman gerek dedi zaten sene sonuna Kalan son 6 ay

• Yanlis bilgi vermis olabilir hocam mesela benim ilk baslangicim aralik ayiydi. 1. Yil icin tamamladim 100 tl aldim . 2. 100 tl aidat icin araliktan sonraki 6 ay yapmam gerek bilginize

• @viserion87
    Hocam bende öyle sanıyordum sordum aynı yıl içinde olur dedi bende anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 10 Temmuz 2019; 14:28:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strat41

Bu mesaj silindi.
    Hayir aidatli kartlara aidat odemeye devam diyorsunuz. Buradaki amac o bankadaki aidatli kartinizi iptal ettiginizde banka ile olacak ters bir duruma dusmeyi engellemek. Cunku 10 kartinizda olsa hepsi ortak limit kullandigi icin aidataiz kart bulundurmak faydali oluyor

• 2.aidatı da aldım teşekkürler enpara. tek kredi kartım şuanda enpara. sonradan taksitlendirme hakkı olayı gerçekten çok iyi böyle devam ederse sadece enpara ile devam
  • Herkese merhabalar, enpara uygulamasıyla yurt dışına TL cinsinden para göndermek istiyorum, ne kadar kesilir veya alternatif olarak ne yapabilirim, bilen birileri yardımcı olursa çok sevinirim.

• https://m.qnbfinansbank.enpara.com/ucretler

• Bulamadım da, kartla MTV ödemesi yapamıyor muyuz?

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • Enparada yurtdışı hesaplarına TL gönderilmiyor.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Döviz olması zorunlu mu hocam ?
  • Evet.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Ben TL olarak göndersem otomatik çevirmez mi hocam veya ne yapmamı önerirsiniz elimde TL var şuan.
  • 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.