Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
15.435
Cevap
514
Favori
1.838.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huzyin67

kredi kartım geldi ancak enpara mobil uygulamasından kredi kartımın şifresini telefona yollatmak istediğimde operatörden kaynaklı bir sorundan dolayı şifrenizi gönderemiyoruz diye hata veriyor. çözümü nedir? hattımı bir hafta önce ttkom dan vodafone a taşımıştım.

Numara taşımalarda neredeyse bütün bankalar internet şubesine girişe izin vermiyor, enpara sadece internet şubesi olduğu için belki yapmamışlardır. Ben sorunu çözmek için atmlerden gidip izin veriyordum, belki enpara da öyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

kredi kartım geldi ancak enpara mobil uygulamasından kredi kartımın şifresini telefona yollatmak istediğimde operatörden kaynaklı bir sorundan dolayı şifrenizi gönderemiyoruz diye hata veriyor. çözümü nedir? hattımı bir hafta önce ttkom dan vodafone a taşımıştım.

Numara taşımalarda neredeyse bütün bankalar internet şubesine girişe izin vermiyor, enpara sadece internet şubesi olduğu için belki yapmamışlardır. Ben sorunu çözmek için atmlerden gidip izin veriyordum, belki enpara da öyledir.

Normal enpara kartımdan para çektim. Bir problem olmadı. Kredi kartını atm ye takıp denemem lazım.

• Bu kartla ilgili garip bir sorun yaşıyorum. Tüm limitimi maaş anlaşmam olan bankanın kartlarında tutuyordum, bu nedenle enpara kredi kartım düşük bir limitle onaylandı. Yurtdışı kuru daha düşük olduğu için yurt dışı alışverişlerimde onu kullanırım diye düşünüp enpara kartımı daha teslim almadan diğer kartlarımın limitini yarı yarıya düşürdüm. 15-20 gün sonra kart elime ulaştı ve limit arttırma talebinde bulundum ve olumsuz sonuçlandı. Müşteri hizmetleri ile görüştüm müşteri limitim talep ettiğim limitin çok daha üstünde çıkıyor fakat limit arttırma talebim onaylanmıyor.Müşteri temsilcisi de mantıklı bir neden belirtemedi ve 6 ay sonra tekrar limit arttırma talebinde bulunmamı istedi.

Böyle bir sorun yaşayan veya yol gösterebilecek olan var mıdır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncertainty

Bu kartla ilgili garip bir sorun yaşıyorum. Tüm limitimi maaş anlaşmam olan bankanın kartlarında tutuyordum, bu nedenle enpara kredi kartım düşük bir limitle onaylandı. Yurtdışı kuru daha düşük olduğu için yurt dışı alışverişlerimde onu kullanırım diye düşünüp enpara kartımı daha teslim almadan diğer kartlarımın limitini yarı yarıya düşürdüm. 15-20 gün sonra kart elime ulaştı ve limit arttırma talebinde bulundum ve olumsuz sonuçlandı. Müşteri hizmetleri ile görüştüm müşteri limitim talep ettiğim limitin çok daha üstünde çıkıyor fakat limit arttırma talebim onaylanmıyor.Müşteri temsilcisi de mantıklı bir neden belirtemedi ve 6 ay sonra tekrar limit arttırma talebinde bulunmamı istedi.

Böyle bir sorun yaşayan veya yol gösterebilecek olan var mıdır :)

Benim gunler önce başıma geldi keske okusaydınız.

Kart onaylandı 1.300 tl

Akbank ek hesap 1.100 tl idi 555 tl indirdim.

Enpara kredi kartı 2.kart olacaktı 555 tl yaptım

Asıl kullandıgım Denizbank Bonus 1300+600 tl limitli.

Akbank 20 gün bekle dedi yukseltmedi.Sikayet ettim.

Subeye gidin yardımcı olacaklar email geldi gittim sonuc BEKLE..

#En para limiti 555 tl den 1.111 yapmak usterken 111 tl de kaldı (eksik tusa bastım) 6 ay bekle denildi!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 23 Aralık 2017; 20:20:26 >

• jüpiter kullanıcısına yanıt
    Limit düşür başka bankalarda kartın varsa 1000 1500 tl lik yer aç. Tekrar başvur. Aynı şey bana teb bonus başvurumda oldu. 3500 liralık onayladılar ama yasal limite takıldığı için diğerlerini düşürdüm öyle aldım.
  • faturalar için enpara kredi kartıyla otomatik ödeme talimatı vermek istiyorum ama mobil şubede göremedim nasıl yapılıyor
  • Taksitlendirme güzel olmuş. Helal olsun
  • Yıllardır kredi kartı da enpara da kullanırım ödemeleri aksatmam bankalar 2ser 3er biner limit verir. Hesabıma giren çıkan para da belli olmasına rağmen enpara kredi kartı vermedi. Eyv enpara reis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCloskey

faturalar için enpara kredi kartıyla otomatik ödeme talimatı vermek istiyorum ama mobil şubede göremedim nasıl yapılıyor

Talimatlar internet şubede verilebiliyor cep şubeye koymamışlar.
  • Arkadaşlar bu card finans kampanyaları bu kartta geçerli degil mi
  • kredi kartından vadesiz hesabımızdaki encarddaki parayı çekebiliyor muyuz ? Eğer çekebiliyorsak tüm atmlerdeki hakkımız kredi kartında da geçerli oluyor mu?
  • geliri olmayipta kredi karti alan var mi ?( ev hanimi)
  • enpara kredi kartımıza sanal kart çıkartamıyor muyuz? internet şubesinde de mobil şubede de bulamadım.
  • yasintekgoz Y kullanıcısına yanıt
    henüz sanal kart ve ek kart yokmuş. yazıyor sözleşmede.
  • Benim anlamadığım bu kartın aidatsız olma ve toplam 2 yıl vereceği 100 er tl dem başka bir avantajı görünmüyor ki zaten bonus olan kredi kartlarında da bu miktarlar harcamalarla toplanıyor . Yani ben bu kartın öyle öne çıkan bir özelliğini göremedim. Mesela cepteteb çok daha iyi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Benim anlamadığım bu kartın aidatsız olma ve toplam 2 yıl vereceği 100 er tl dem başka bir avantajı görünmüyor ki zaten bonus olan kredi kartlarında da bu miktarlar harcamalarla toplanıyor . Yani ben bu kartın öyle öne çıkan bir özelliğini göremedim. Mesela cepteteb çok daha iyi görünüyor.

Ölücüler ve bedava 100 tl? Sineğin yağını hesaplayan kitle havadan gelecek 100 tl ye hayatta hayır demez hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Benim anlamadığım bu kartın aidatsız olma ve toplam 2 yıl vereceği 100 er tl dem başka bir avantajı görünmüyor ki zaten bonus olan kredi kartlarında da bu miktarlar harcamalarla toplanıyor . Yani ben bu kartın öyle öne çıkan bir özelliğini göremedim. Mesela cepteteb çok daha iyi görünüyor.

Hocam donanımhaberde olduğunu hatırlatayım, hem bonus hem cepteteb kampanyalarını yapar üzerine de Enpara kredi kartı iadesini alırız (iade için istenen çok basit şart)
  • Şimdilik 100 lira veriyor hocam da ileriye yönelik ne olacağı belli olmaz.Az bir limitle kartı alıp aidat da olmadığı için köşede beklemesinde bir sakınca yok bence.
    Ayrıca kısa süreli sağlam bir kampanya yapıp kaçırmak da var ucunda.Hem mevcut kampanyaları böledebilirler duruma göre;
    yemek indirimini banka Spotify indirimini kredi kartına tanımlayabilirler mesela hazırlıklı olmak lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sizotipall -- 23 Aralık 2017; 21:15:45 >
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim. Bende özellikle spotify gibi kampanyalarını iyi bulduğum için enparayı çıkartmıştım.Ayrıca yurtdışı aışverişlerindeki kur oranından da bu son gümrük kısıtlamalarına kadar çok fazla yararlanmıştım. Ancak kredi kartından maximumun yerine enparanın kredi kartını çıkarıp çıkarmamak konusunda kararsızım. Çok kredi kartı kullanmayı sevmiyorum zaten öğrenci olduğumdan öyle birden fazla karta ihtiyacım olmuyor pek :). Maximumun şimdiye kadar hiç biriken puanlar harici pek işime yarar bir kampanyası olmadı. Bakalım belki zamanla daha da iyi bir hal alır.
  • hocam bende üni öğrencisiyim play kart vardı 1k limitli standart tı zaten daha fazla limit vermiyorlardı malum bize. ben başvurdum 300tl lik verdi. kartı atm ye taktığında vs limit sorarlarsa sen yine min 1200 1500 gibi rakamlar yaz bir daha dene o zaman verirler belki.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.