Şimdi Ara

finansbank enpara ihtiyaç kredisi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ihtiyaç kredisi çekiceğim fakat çalıştıgım işyerinin bilgilerini falan istiyorlar işyerinin telefonunu istiyorlar habersiz çekicem kimsenin haberi olmasın istiyorum verdiğim yeri bilgilerini arayıp soruyorlar mı yoksa sadece güvenlik amaçlı mı alınıyor bilgiler onu sormak istiyorum bilgisi olan var ise hiç kredi çekmedim o yüzden bilgim yok bu konuda biri yardımcı olursa sevinirim benim tahminim sadece güvenlik amaçlı alınıyor eğer öyle değilse kredi çekemeyeceğim

• sen verirmisin para tanimadigin birisine?
    enpara hesabi aç sonra zaten enpara kendiliginden kredin hazir diye kredi çikartiyor. Belge falan istemeden. Ama once ayin en paralisi falan olman lazim. yani heabi aktif olarak kullanman lazim.
  • enparayi kullanıyorum 3-4 aydır yakında belki teklif ederler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swat123456789

enparayi kullanıyorum 3-4 aydır yakında belki teklif ederler

iş yerini arayacaklarını sanmıyorum. yani yüksek miktar olsa ararlar belki ama normalde aramazlar.
    ayarlar bölümünde ssk sicil no istiyorlar onu yaz sonra başvuruda bulun kredili mevduat hesabın var mı enpara da?(eksi hesap) varsa en az 5-10 verirler başvuru yaparsan tahminimce...
  • Enpara bana kredi vermiyor 3 yıllık müşterisi olduğum halde

Kredi puanım 1700+

50 000 ++ birikim var enpara da anlamış değilim

Garanti maaş müşterisiyim 27000 kredi verdi hatta yatırdı bankaya gidip almadımm

Malesef enparaya alternetif bulamadım hız konusunda

30 sn de problem çözülüyor
  • Mevduat hesabım yok ama açtırmayı düşünüyorum nasıl açtırılıyor hangi bilgiler gerekli
  • Yanlış bilgi aktaranlar var.

Enpara da kredi almak için ayın en paralısı olmanıza gerek yok.

Krediler kısmından başvurun çıkacaktır. Şirketinizi de aramazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi34i

Enpara bana kredi vermiyor 3 yıllık müşterisi olduğum halde

Kredi puanım 1700+

50 000 ++ birikim var enpara da anlamış değilim

Garanti maaş müşterisiyim 27000 kredi verdi hatta yatırdı bankaya gidip almadımm

Malesef enparaya alternetif bulamadım hız konusunda

30 sn de problem çözülüyor

Abi sen ciddi misin?? Sabırsızlikla encard bekliyor um kredi çıkacak diye 2652 tl maaş ödeme düzenli not 1551 kadrolu vermezler mi kredi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iki yil once cektim. Eleman is yerime geldi. Gerekli formlari doldurdu. Kimligimin resmini cekti. Internet subesi sifrelerimi verdi. Kartimi teslim etti. Ajanda kalem hediye etti. Krediyi acti gitti. Soz verdiginin disinda hicbir yanlis yonlendirme aldatma yapmadi. Telefon subesinden erken odeme talebime bugun yatirirsaniz su kadar odemeniz gerekiyor toplamda su kadar faiz indiriminiz oluyor diye net soylediler. Odemelerimi aylik finansbank atmlerinfen yaptim. Genelde 3 gun erken odedim o haldeyken bile erken odeme indirimi yapti. Cok guzel bir bankacilik deneyimi yasadim. Faizi biraz fazla gibi ama bankacilik anlayisi turkiyenin ilerisinde.

• Enparadada öyle kesinlikle türkiyenin üst yerlerinde hizmetleri ilk kartı teslim ettiklerinde çok memnun kaldım eve kadar gelip 5 kuruş para istememeleri çok iyi bişey

• quote:

Orijinalden alıntı: Swat123456789

Enparadada öyle kesinlikle türkiyenin üst yerlerinde hizmetleri ilk kartı teslim ettiklerinde çok memnun kaldım eve kadar gelip 5 kuruş para istememeleri çok iyi bişey

bende başvuru yapacağım da kartı bekliyorum belgeleri imzalamadan başvuru yapamıyoruz.
  • Denibank Bonus kredi kartım var.2000 tl ye yakin limitli.

1 ay sonra enpara kredi karta basvurdum.

Zaten basvururken;
    *isyeri ismi
    *isyeri adresi
    *isyero telefon no
    *Çalıştıgınız Süre
    *Aldığınız maaş hepsi sorulu yazılır .

Emin olun arayacaklar.bana 1.300 tl kart vermek icin aramıslar.kaç yıldır sizde çalışıyor (4 yıl oldu)+Ne kadar maas alıyor (1900)+Ne iş yapar (Moto kurye) diye.

Hem maas borc sizin kime ne kredi alacaksınız!!

Ha ise yeni baslayıp siteye yanlıs bilgi verip 1 yıl oldu gibi arayacaklar diye korkuyorsanız o başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 23 Aralık 2017; 18:24:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.