Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (898. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.148
Cevap
499
Favori
1.239.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 896897898899900
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    artırıyorum.🥰

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • toplam 100.000 tl olan kişi bekleniyor arkadaşlar plaketini verecegiz  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB72FF50B -- 23 Ocak 2022; 16:59:11 >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    ben de ..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tonny Stark kullanıcısına yanıt
    maşallah 😀

• < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada ve ya trendyola bakiye atsam 3000 tl ye kadar böler mi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tolgimos T kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu da benden olsun 🤗

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Oğlanın Brawl Stars oyununda kullanması için elmas mıdır nedir ondan satın aldık enpara kredi kartı ile. Sonradan taksitlendirme seçeneği çıkar mı provizyondan dönem içine düşünce?

• Birtek ben mi enpara ile ne kadar kazandım şeklindeki sorunun cevabını göremiyorum, 1 Yıldır 40 TL şeklinde sabit rakam yazıyor, oysa binlerce havale/eft var.

• ahbap kullanıcısına yanıt
    Gerçek elmas mı aldınız taksit için?

Olması lazım, provizyondan çıkınca...

• encard'a bağlı olarak çalışan bir sanal kart uygulaması var mı, yoksa hazırlık aşamasında mı?

Ben de enpara hesabı açtım sonunda. Adrese gelen banka görevlisi ile aramızda şöyle bir konuşma geçti:

BG: encard'ınız bu zarfın içinde. isterseniz karta bağlı sanal kart da oluşturabiliyorsunuz.

Ben: Öyle mi? Daha önceleri kredi kartında bile sanal kart uygulamanız yoktu diye biliyorum. Banka kartına dahi sanal kart gelmesi çok iyi olmuş gerçekten.

BG: Evet, hesabınızdan oluşturabilirsiniz.

Bu konuşmaya istinaden telefondaki android uygulamasından menüyü bulmaya çalıştım ancak göremedim.

Sonrasında PCden internet sitesine giriş yapıp baktım, gerçekten de şöyle bir olumlayan ibare var:

"Sanal Encard'ınızı cep şubemizden tanımlayabilirsiniz."

Bunu görünce cep şubeyi tekrar kurcaladım ama yine göremedim nereden oluşturabileceğimi.

İnternet sitesine giriş yapmadan baktığımda ise sanal kartın sadece kredi kartına bağlı olarak oluşturulduğu yazıyor:

"Encard’a bağlı olarak çalışan ayrı bir sanal kart uygulaması bulunmamaktadır. Sadece Enpara.com Kredi Kartı’na bağlı olarak çalışan ayrı bir sanal kredi kartı uygulamamız bulunmaktadır."

Yani banka görevlisinin söylemine ve internet şubesine girişte bakarsak encard sanal kart var. Fakat enpara sitesine ve web araştırmasına bakılınca encard sanal kart YOK.

Zaten ben cep şubede göremiyorum dediğim gibi. Acaba ios uygulamasında var da androidde mi yok diye düşündüm ama sanırım ios'da da yok. Her iki uygulama da en son Kasım.2021'de güncellenmiş ve sanal kart sadece kredi kartında var gibi görünüyor.

Debit kartlara sanal kart uygulaması zaten yaygın değil bildiğim kadarıyla. Ancak ING bu uygulamaya başlamıştı, diğer bankalarda da bu uygulama vardır ya da başlayacaktır diye tahmin ediyorum.

Sonuç olarak, deneyimli arkadaşlar konuyu netleştirebilir mi rica etsem, ben yeni müşteri olduğum için kaçırdığım bir nokta var sanırım:

encard'a bağlı olarak çalışan bir sanal kart uygulaması var mı, varsa nasıl oluşturuyoruz?

• Tonny Stark kullanıcısına yanıt

Provizyondan çıktı ama taksit olmadı   

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 26 Ocak 2022; 15:30:33 >
    yurtdışı alışverişlerde taksit olmuyor.

• Be-Mine kullanıcısına yanıt

encard için şuan sanal kart yok

yakın zamanda gelecekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 26 Ocak 2022; 16:12:51 >
    Bu sanal kart meselesini Enpara çok abarttı. Yıllardır şu sanalı ha açtı ha açacak diye diye oyalıyor. Sanki çok mu zor? Bu kadar zorsa Papara nasıl yapıyor? Boş verin hocam, varsın sanalı açmasın Enpara. Neyimiz eksilecek? 😃

• Enpara ile ne kadar kazandım bilgisini bir tek ben mi doğru göremiyorum, sürekli 46 işlemde takılmış oysa şu ana kadar en az 1000 işlem olmuştur.

çalışan bir arkadaş ay basında geleceğini söyledi. Muhtemelen ksıa bir zamanda yayınlanacak güncelleme ile.

Aslında söyle yapsaydınız taksit olurdu. Trendyoldan google play hediye kartı alırdınız. Sonra play store dan aktif eder elması alırdınız. Trendyol harcamasını da taksit yapabilirdiniz.

• Çoluk çocuk bankası.

Vize aldığım dönemde evime pandemi nedeniyle ıslak imzalı hesap özeti göndermekten aciz(pandemi sebebiyle kaldırılmış, şubeye gitmem gerekiyormuş pandemide),

şubelerinde imza yetkilisi bulmanın imkansız olduğu(bu yüzden hesabımı kapattırdım),

2013 yılından kalma uygulaması olan,

hiçbir internet sitesiyle peşin fiyatına taksit anlaşması olmayan,

düşük limitli,

kampanyasız,

yatırım seçenekleri döviz alıp satmaktan ibaret olan,

NFC ile ödeme özelliğinin hiçbir zaman gelmeyeceği,

kartı kaybettiğin anda "24 saatliğine deaktif et" gibi seçenekler sunmayan,

artık maaş hesabının ya da kredi kartı sahibi olunan her bankanın sağladığı ücretsiz işlemleri reklam diye pazarlamaya devam eden,

her ilçede maks 2 atm'si olan,

döviz yatırma çekme yapılamayan,

acil mi aciz, zavallı mı zavallı bir bankadır. bu bankayla çalışanlar ya hayattan beklentisi olmayan memurlardır ya da ergenlerdir.

• 
Sayfa: önceki 896897898899900
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.