Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (894. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yillardir ziraat ile calişiyorum 10-15yil gecmişimiz var sıkıldım bankadan tic ve şahsi olarak hangi banka öneriyorsunuz.? Ak garanti yapi vakif iş.? Ne öneriyonuz kart avantajida istiyorum akbank avantajlimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara hesabimi kapatacagim. Surekli amazon yurtdisindan alisveris yapıyorum. Eft havale ucreti almayip , 3d secure istemeyen ve dovizi iyi olan hangi banka var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt

Döviz konusunda alış veriş anlamında nasıl bilmem ama Burgan On şu anda en iyisi.

Ön ödemeli kartlardan PeP döviz lış verişleri konusunda avantajlı kur oranları sunduğunu iddia ediyor ki fena değil ama Buragna ile kıyaslamadım doğrusu. Bu tür alış verişlerde çekim işlemini döviz olarak çekilsin seçmek mantıklı.

www.burgan.com.tr
    ON
    https://www.burgan.com.tr/on
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    akbank dan uzak dur sistemleri hep sorunlu kafan ağrır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • enpara da sorun yaşayan var mı? sabahtan beri eft ile enparaya gönderdiğim her para geri geliyor.

• dede06 kullanıcısına yanıt

sorun varmış bende bi eft yaptım enpara hesabıma 1 saattir düşmedi hala, inşallah mesai saatlerine kadar yetişir yoksa zor durumda bırakacak beni

• öğlen saatlarinde baya bir ''şuan gönderilemiyor'' dedi, sonrasında gönderdi ama hem enpara hesabıma tutarlar geç düştü ( yaklaşık 1-2 saat sonra ) hem de geç gitti

• Öğlen 12 de kendime gönderdiğim para hala enpara hesabıma geçmedi. Yeni Akbank vakası geliyor.

• Hastane ödemelerine kaç taksit yapıyor bilen var mı?

• designr kullanıcısına yanıt
    pos cihazi mcc kodu hastane gözüküyorsa ucretsiz 9 taksit yapiyor enpara kk

• dede06 kullanıcısına yanıt
    Mcc kodunu bilemiyorum ama ekstreye medikabil hastanesi diye düşüyor, olur sanırım.

• Sorun düzeldi tamamen sistem kendine geldi

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    İs bankasi. 20 yildir kullaniyorum. Arti olarak enpara kullaniyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • crepeer39 C kullanıcısına yanıt

Halk bankasi olabilir kredi kart avantaji varmidir.? Bonus wors maximum vs vs şeklind

• Beyler enparaya alternatif bi kredi kartı varmidir bakıyorum ama pek bulamadım cepte teb felan baktım sarmadı pek

• Flowles kullanıcısına yanıt

Ben de bakıyorum ama piyasada tosla ve ceptetep dışında pek alternatif yok gibi.Yılbaşı yaklaşıyor sanırım kampanyalar güncellenecek yada yeni banka kartı/kk ları cıkacak.Ben yıl sonunu beklıyorum o yüzden

• Enpara kafayı yemiş durumda 1000tl limitli kredi kartı veriyor ama 1500e yükselt dediğimde itiraz mesajı geliyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sahibinden get alışveriş yaptık bakalım bölecek mi

edit: böldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 7 Kasım 2021; 12:57:48 >
  • Arkadaşlar telefon almam gerekiyor ama 6 taksit falan olsa çok iyi olacak. Enparayla bu mümkün müdür? Mesela hepsiburadadan peşin alsam sonradan 6 taksit olur mu veya başka yol var mı?

• Ermeydan E kullanıcısına yanıt
    Akbank faizsiz krediye bakın isterseniz faizsiz 5000 lira 12 ay geri ödeme

• 
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.