Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (851. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Altın hesabım var hocam.
    Başka bankalarla çok işim olmadığı için karşılaştırma yapamam ama garanti ve deniz banka göre makas aralığı bir miktar daha iyiydi. O yüzden enpara güzel şimdilik.
    Ancak şuan mesela makas aralığı baya yüksek. Kur çok dalgalandığında alış satış aralığını açıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cesarepavese C kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Sadece en para değil hiçbir bankadan kredi alırken ödediğiniz sigorta ücretini geri alamazsınız.Eğer erken kapatma yoksa.Mantık olarak şöyle düşünün aracınıza yaptığınız trafik sigortasını geri alabiliyor musunuz?Sadece aracı sattığıınızda(krediyi erken kapattığınzda) geri alabilirsiniz.Tamamen aynı mantık.
  • *DeviantART kullanıcısına yanıt
    Makasi çok artırdılar artik. Enpara eskisi gibi değil. Altın için Kuveyt Türk iyi şuan.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Kuveyt Türk son zamanlarda acayip değişti. Eskisi gibi değil. Ben kullanmayı bırakacağım.
  • Altın hesabı için şu an TEB uygun gibi.
  • metin0 kullanıcısına yanıt
    Evet bozdu deniyor ama makas hâlâ düşük. Bende geçmeyi düşünüyorum bakalim. Zaten abone sayisi artan firma bozuyor hizneti.

• Nkolay fx son dönemde en iyi seçenek gibi geldi bana.. Fakat banka olarak kullanışsız ne yazık ki..Papara uyumlu değil vs gibi.. Oranlar iyi ama..

Finansbank Enpara [ANA KONU]
    Finansbank Enpara [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adanaliboy -- 5 Ağustos 2020; 23:28:9 >

• adanaliboy kullanıcısına yanıt
    2.resimdeki görüntüyü nasıl elde ettin kardaş ben bulamadım

• Bugüne kadar maaşımı alır almaz Enpara'ya aktarıyordum. Dünkü büyük sorundan sonra benim güvenimi artık yitirmiştir. Evet, aidat aldık, kitap kampanyasından yararlandık, ücretsiz eft/havale yaptık ancak buraya kadarmış. Ben İng Turuncu ile devam edeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • englishmannn kullanıcısına yanıt
    Onun avantajı ne?
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Normalde aylık 750 TL harcama şartı var ama mesleğimden ötürü bir şart yok, en önemlisi bu benim için.

• Tırişka T kullanıcısına yanıt
    Metatrader o

Canlı global fx verileriyle kıyas üçün ekledim onu..

• tfx target ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

bunu ilk defa sizden duyuyorum 7/24 merkez bankası alış satış kuru neyse o kurdan hiçbir banka vermedi,, buna devlet bankalarıda dahil

merkez bankası kur oranından diğer bankalar sana bana satmak için alır

98den beri piyasayı takip ederim

şuan saat 06 50 ve mesai saatleri dışındayız hangi banka şuanda merkez bankası kur oranından satıyor ki
    Bu mesajlardan bunu anladıysanız diyecek sözüm yok. Tekrar okuyun. Olmadı bir daha, bir daha okuyun
  • r_E_J_i kullanıcısına yanıt
    kardeş biraz daha bak istersen, sigorta ücreti zorunlu bir kesinti değil (ileri yaş vs gibi bir durum yoksa), rahatlıkla geri alırsın.
    bazı bankalar uğraştırır bazısı kolaylık sağlar, benim sorum bu yöndeydi, enpara uğraştırıyor mu yoksa tamam iade edelim mi diyor?
  • Yurtdışından gelen doları usd hesabına çevirmeden aktarmak mümkün mü?

• Cardfinans'ın neden mobil uygulaması yok anlamış değilim, word axess paraf gibi bir duruma gelebilir kendi kendini öldürüyor ilginç gerçekten. Çalıştığım dönemde mağaşım finansbank a yatıyordu kredi kartı çıkartmamıştım bu yüzden. Babamın paraf kartı çok daha iyi.
  • r_E_J_i kullanıcısına yanıt
    Kredi satarken hayat sigortası zorunluluğu yok ancak bankalar bunu bizlere daha düşük oranlarla kredi başlığı altında zorunlu tutuyor maalesef...

Bankalar her ne kadar hayat aigortasını iptal etmeye yanaşmasa da banakalar birliği hakem heyetine e-devlet üzerinden başvurarak hayat sigortası bedeli geri alınabiliyor.

Ben enparadan yaklaşık 45 günlük bir süreçten sonra hayat sigortası bedelinin tamamını bu yolla geri aldım.

• seasqua S kullanıcısına yanıt
    Bana 500 tl civarı hayat sigortası çıkardı şimdi 2880 tl çıkmış 65bin tl 60 ay vadeye, iptal edilir mi dedim mh ye, hayır dedi zorunlu, önceden e devletten başvurur geri alırdım hemen şimdi yine başvurdum ama sanki geri vermeyecekler gibi.
    Bu durumda aegon sigorta yapicam sanırım

• İhtiyaç kredisi oranı 12 ay geri ödeme için çok düşüktü 0.99'du. onu da 1.19'a çekmişler.

• 
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.