Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (845. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kkke_3319 , asihoroz20 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.151
Cevap
500
Favori
1.240.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 843844845846847
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LittleTalk

Teşekkürler hocam bilmiyordum. Önceden limit arttırımı istemiştim. Öğrenci olduğum ve gelirim olmadığı için olumsuz cevap vermişlerdi bakalım şimdi nasıl olacak.
    Hocam karar daha yeni sayılır 3-4 gün oldu. Bankalar kararı hemen uygulamaya koyar mı bilmiyorum.

Edit: Arkadaşım Yapı Kredi Play kullanıyordu mesaj gelmiş, otomatik olarak 15 gün sonra 2000 TL'ye güncelleyeceklermiş. 15 gün bekleyip öyle başvurmak en doğrusu sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi If you my star -- 13 Temmuz 2020; 0:56:48 >
  • Netflix kampanyası bitti mi yahu?

Eylüle kadar geçerli diyor ama son 2 ayın %50 iadesi yatmamış.
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    benim findeks puanım kredi kartı limitim yükseldiği için hiç düşmedi.
  • yoo devam ediyor. uygulamanızda fırsatlar kısmına bakabilirsiniz. ben 2 aydır alıyorum iade. gerekli şartları yerine getirmiyor olabilirsiniz
  • If you my star kullanıcısına yanıt
    Bende iş bankasindan bekliyorum. Şuan red veriyor. hafta içi artirirlar umarim hepsi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

yoo devam ediyor. uygulamanızda fırsatlar kısmına bakabilirsiniz. ben 2 aydır alıyorum iade. gerekli şartları yerine getirmiyor olabilirsiniz
    otomatik ödeme talimatı istiyormuş. daha önce yoktu böyle bişi :) ilk 2 ayın iadesini almıştım çünkü.
  • Lcw giyim mağazasından yapmış olduğum alışverişi faizsiz taksitlendlrmiyor bunlara güvenerek alışverişte yapılmaz gerçekten..

• Temassız Encard ne zaman çıkacak? Kredi kartımı atm ve pos cihazları kabul etmiyor, ancak internet üzerinden ve fiziksel temassız olarak kullanabiliyorum. Herhalde çipi filan bozuldu. Yeni kredi kartı isteyeceğim, bu sırada Encard da yenileteyim diyorum. Olmuşken temassız olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • neyehbe N kullanıcısına yanıt
    Ellerindeki stokları bitirdikten sonra Ağustos başında dağıtıma başlayacaklarını söylediler bugün müşteri hizmetlerinden aldığım bilgi

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Hayır değişti. Ayrıca Mastercard altyapısını kullanıyor artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nfc niye yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Slovakyali salyangoz

Hayır değişti. Ayrıca Mastercard altyapısını kullanıyor artık
    Mastercard mı visa'ya göre avantajı mı var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara Şirketim’den pos makinesi alabilen var mı? 4 defa başvuru yaptım sürekli reddetti. Banka politikaları gereği veremiyorlarmış. Hiç bir bankaya 1 kuruş borcum yok Enpara’yı da yıllardır aktif kullanıyorum.

• Hocam kredim mevcut ödemeye devam ediyorum bu haldeyken sigortayı iptal ettirip parasını alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyehbe

Temassız Encard ne zaman çıkacak? Kredi kartımı atm ve pos cihazları kabul etmiyor, ancak internet üzerinden ve fiziksel temassız olarak kullanabiliyorum. Herhalde çipi filan bozuldu. Yeni kredi kartı isteyeceğim, bu sırada Encard da yenileteyim diyorum. Olmuşken temassız olsun.
    Benim yakın zamanda yolladiklari kredi kartimda temassizdi çipi bozuldu şimdi yine temassız yollamışlar

• 2013den beri enpara aktif 1. Kartım olarak kullanıyorum kredi kartına başvurdum ve uygun görülmedim şaka gibi ☺️ Meslek kısmını işsizim diye seçince yaptığı muameleye bak yazıklar olsun be enpara neyse alternatiflere bakıp enparadan bağımı koparacam

• selam. enpara'nın banka kartını kullanıyorum. temassız kart için bir yere başvurmam gerekiyor mu acaba?
  • herhangi1i kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı için değil debit kart (Encard) için sormuştum. Kredi kartları en başından beri temassız zaten.

• MAICO kullanıcısına yanıt
    Direk pos cihazı olayları baya problemli. Sorduğumda mırın kırın etti. Net bir cevap vermedi gelen temsilci.

Ben de başvurdum ama benim kendi yazarkasa poslarım vardı. Onlara yazılım yüklettim. Gece başvurdum ertesi gün öğlen arayıp diğer gün sabah gelip anlaşmayı imzaladık. Aynı gün akşamında yazılımlar yüklendi. 1.08 tek çekim oranı çok iyi bi oran. Eft ücreti de almıyor olması benim için başka nir avantaj. Çek vs yok ama o kadar büyük bir işletme de değiliz zaten :)

• 
Sayfa: önceki 843844845846847
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.