Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (844. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.151
Cevap
500
Favori
1.240.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aylık limit konuluyor ve koyduğun limiti değiştirmezsen her ay o limitle başlıyor. insanlar harcama yaptıktan sonra limitin 0 lanmasını istiyorlardı. ve sanırım yıllık 10 kere kart çıkarma limiti tepki çekmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

aylık limit konuluyor ve koyduğun limiti değiştirmezsen her ay o limitle başlıyor. insanlar harcama yaptıktan sonra limitin 0 lanmasını istiyorlardı. ve sanırım yıllık 10 kere kart çıkarma limiti tepki çekmişti.
    Harcama yaparken 500tl dediğim limiti harcama bittikten sonra 0 yapabiliyosam eğer ki yapabiliyosun dediniz o zaman sorun yok. Sadece otomatik olmuyor manual yapmak gerekiyor. Doğru mu?
  • Debit kartta sanal kart oluşturma yok sanırım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    harcama yaptıktan sonra 0 yapabilirsin. evet dediğin gibi otomatik yapmıyor manuel yapman gerekiyor. mesela limiti 500 yaptın, 500 lük bi harcama yaptın bu ay kullanılabilir limit 0 olur ama düşürmezsen ağustos 1 de tekrar 500₺ oluyor.
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vovu01

Bir kaç haftaya temassız encard dağıtımı başlayacakmış galiba. Geç oldu ama geliyor sonuçta. Kartını yenilemeyi düşünenler yeni encardı beklesinler.
    Benim kartı girişte başka seçenek olmadığı için zorla yenileyeceklermiş. Bakalım ne gelecek, seçenek koyulmaması sebebiyle şikayet kaydı oluşturuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

Benim kartı girişte başka seçenek olmadığı için zorla yenileyeceklermiş. Bakalım ne gelecek, seçenek koyulmaması sebebiyle şikayet kaydı oluşturuyorum.

Alıntıları Göster
    mastercard geliyor temaslı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

mastercard geliyor temaslı

Alıntıları Göster
    Bir de 10 dakika önce 'zorla' onayladığım şey için basımda olduğu gerekçesiyle iptal edemeyeceklerini söylediler. Bakalım belki de teslim almam, sktsinin bitmesine 1-2 yıl varken zorla değiştirirlerse bu hakkım da vardır herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

Bir de 10 dakika önce 'zorla' onayladığım şey için basımda olduğu gerekçesiyle iptal edemeyeceklerini söylediler. Bakalım belki de teslim almam, sktsinin bitmesine 1-2 yıl varken zorla değiştirirlerse bu hakkım da vardır herhalde.

Alıntıları Göster
    kartı atmye takmadan eskisi iptal olmuyor zaten. geldiğine şükredip al bence
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Chipsiz kartınız chiplisiyle değişiyor, güvenliğiniz için. Yine de siz bilirsiniz. Yakında temassız Encardlar da dağıtılmaya başlanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Chipsiz kartınız chiplisiyle değişiyor, güvenliğiniz için. Yine de siz bilirsiniz. Yakında temassız Encardlar da dağıtılmaya başlanacak.
    Kartım chipliydi ve söylediğim gibi bitmesine 1 yıldan fazla vardı. Seçenek sunulmaması sinirimi bozdu sadece. Girişte mecburen onaylattığı için 10 dakika içinde iptal ettirmeye çalıştım ama nasıl olduysa doğrudan basım aşamasına geçmiş, iptal olmuyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 9 Temmuz 2020; 16:51:18 >
  • Mobil uygulama da sorun mu var arkadaşlar açılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kart limit artış başvurusu puan düşürüyor mu?
  • BDDK, geliri olmayan müşteriler için 1300 TL olan max limiti 2000 TL'ye yükseltmiş. Öğrenci olupta 2000 TL limit isteyen oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Hayır, benimki çipli idi, ona rağmen zorla değişti, sanırım başka sebep var, gelen temassız da değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

kartı atmye takmadan eskisi iptal olmuyor zaten. geldiğine şükredip al bence

Alıntıları Göster
    Gelen zarfta, yeni kart kullanılmaz ise eskisinin 10 gün sonra iptal olacağı yazıyor, sizin kaynağınız nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 12 Temmuz 2020; 23:28:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Hayır, benimki çipli idi, ona rağmen zorla değişti, sanırım başka sebep var, gelen temassız da değil

Alıntıları Göster
    Bence başka sebep olarak, visa ile biten anlaşmadan dolayı o tarafta hizmet vermeye devam etmek istemiyorlar.

• Belki de. Ya da temassız kart dağıtımı öncesi, ellerindeki eski kart stoğunu bitiriyorlardır. Biz isteyince, size yeni vermişiz, olmaz demek için

• If you my star kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bilmiyordum. Önceden limit arttırımı istemiştim. Öğrenci olduğum ve gelirim olmadığı için olumsuz cevap vermişlerdi bakalım şimdi nasıl olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.