Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (697. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.148
Cevap
499
Favori
1.239.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkay956

Mesainin başlamasını bekleyin.

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar apple storedan ilk uygulamamı satın aldım. Ayriyetten bir lira kesti app store bunun %50 indirim ile alakası var mıdır ?

• kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    1 lira kartın doğrulanması için.
    ortalama bir süre yani 7-15 gün içinde hesabına geri dönecek.
  • Birara ne güzel enpara %50 iade kitap kampanyası vardı, yine böyle bir güzel kitap kampanyası olur mu sizce, var mi bir gelişme?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana aralık ayında 12 tl lik alışverişimde az önce 6 tl iade verdi..
  • uzil kullanıcısına yanıt
    Bizimkiler de 1-2 saat içinde gelir o zaman
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    ben şaşırdım beklemiyordum..50 tl üzeri toplam alışverişte %50 iade var diye biliyordum..ben sadece 12 tl lik yaptım..6 tl de geri geldi
    50TL'ye kadar %50, 50TL üzeri toplam 25TL.
    50TL'ye kadar %50, 50TL üzeri toplam 25TL.
  • Arkadaşlar Akbank-TEB gibi özel bankaların internet bankacılığı kullanılarak YGS ödemesi yapılabiliyor.Bunu ben kullanmadım ama ÖSYM kılavuzunda gördüm.Demek ki yatırılabiliyor.
    Acaba Enpara da böyle bir şey yapabilir mi yoksa bu durum ÖSYM ile mi alakalı?
    Belki ÖSYM bazı bankalara yetki vermiştim diyecem ama olmaz.
    Çünkü yetki verse banka bu sefer durduk yere ona göre sistemini-altyapısını yenilemesi lazım.
  • Internet bankacılığında olması şart değil ki ÖSYM'nin kendi sitesinde ödeme yapabilirsin. Enpara denemedim ama Nuvo ile ödeme yapmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Internet bankacılığında olması şart değil ki ÖSYM'nin kendi sitesinde ödeme yapabilirsin. Enpara denemedim ama Nuvo ile ödeme yapmıştım.

Nuvo derken siz Nuvo kart ile ÖSYM nin kendi sitesinden ödemeyi mi bahsettiniz yoksa Nuvo internet bankacılığı kullanılarak ödeme de yapılabiliyor mu?
    Yani Nuvonun kendi içinde böyle bir hizmeti var mı?
    Eğer varsa Enpara için bir eksiklik bence...
  • Nuvo'nun kendi şubesinde de ösym ödemesi yok ama bütün banka kartlarıyla ösym'nin kendi sitesinden ödeme yapabilirsin. Bu adreste:https://odeme.osym.gov.tr/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu enpara olayı müthişmiş ya:) deezer ve spotify premium 5 er liraya geldi. bir de evin yakınlarında akbank yok( maaş ı ordan alıyorum) bütün maaşı buraya atıyorum. eğer çok acil para lazım olursa herhangi bir bankamatikten masrafsız çekebiliyorum. diğer bankalar da böyle bir güzellik yapsa ya.
  • turanugur kullanıcısına yanıt
    Bu saydığın avantajlara alışıp hala enparaya saydıranlar var aramızda ,yok kartını iptal edermiş yok enparaya küsermiş de.
  • enpara şuanki durumunu korusun yeter bana ,her işimi enpara dan yapıyorum ve çok memnunum.gerçi en son ki flash disk hediyesinde biraz kırılmıştım kendilerine ama ilerde belki banada bir süprizi olur
  • Geçen hafta perşembe aktif iletiyle kartın gönderildiğine dair mesaj geldi hala gelen giden yok aktif iletinin numarasından da temsilciyle görüşemiyoruz normal mi gecikmesi?
  • GILMOUR kullanıcısına yanıt
    bu enpara ya saydıran arkadaşların diğer bankaların yıllık kart ücreti aldığından, yapılan her işlem için para aldığından, para çekmek istesek sadece o bankaya ait atm yi karış karış aramak gerektiğinden haberleri yok mu sayın abicim:) ayrıca iki defa kredi çektim, sorgusuz sualsiz hesabıma attılar krediyi anında. diğer bankalar yok maaş bordosu getir, ikametgah getir, adına ait fatura getir, yok bu da olmadı kefil getir. her şeyi istiyorlar; sanki bankayı satın alıyorum gibi hissediyorum.
  • turanugur kullanıcısına yanıt
    insanlar nankör hocam.

artı bu kampanya konusunda enparaya sektirenler zaten bankanın gerçek hedef kitelsi değil. sorsan hespalarında 10 lira ya vardır ya yoktur. :)

ben kamanya direktörü falan olsam kampanyaları aktif kullananlara, veya hesabında belirli para olanlara yaparım ölücülerin kimseye faydasyı yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

insanlar nankör hocam.

artı bu kampanya konusunda enparaya sektirenler zaten bankanın gerçek hedef kitelsi değil. sorsan hespalarında 10 lira ya vardır ya yoktur. :)

ben kamanya direktörü falan olsam kampanyaları aktif kullananlara, veya hesabında belirli para olanlara yaparım ölücülerin kimseye faydasyı yok :)

Kesinlikle katılıyorum.
    Başka söze gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.