Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanal kart ile ilgili e mail attım ve üzücü haberi aldım. Sormak istediğim internet alışverişine kapat özelliği aktif veya pasif etme özelliği varken neden risk durumu söz konusu olabilirki alışveriş ettiğin site bilgilerini kaydedeceği için mi riskli?

quote:

Duyarlılığınız ve vakit ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle çok teşekkür ederiz. Her ürünümüzü müşterilerimize belirgin bir avantaj sağlayacak şekilde tasarlıyor, bundan emin olduktan sonra sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bu hedefimizi eksiksiz yerine getirebilmek için ilk aşamada sınırlı sayıda ürüne odaklandık ve bu ürünler arasında sanal kart bulunmuyor. Ancak dilerseniz Encard'la internetten aylık alışveriş limiti belirleyerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Encard'la internetten aylık alışveriş limitinizi dilediğiniz zaman Enpara.com internet şubemizde sağ alt köşede yer alan Ayarlar > Güvenlik ve Limit > Encard'la internetten aylık alışveriş limiti adımlarından güncelleyebilirsiniz. İlgili önerinizi de yönetim ekibimizle paylaşıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biraz önce durup dururken enparayı aradım

Kampayna manpanya ne ayaksınız dedim

adam da böle işine gelirse gibi konuştu

çok memnun oldğum enparadan baya bi soğudum kapatabilirim

hiç bir artısını göremedim uzun zamandır

sadece ödemelerim hızlı kayıtda diye burayı kullanıyorum yoksa üşniyorum tesisat noları falan bırakmya

kısaca sanırım bunlar bu işe dydu kampanbya falan yok gibi
  • Arkadaşlar sizde destek olun da arayın en azından babil iyidi falan dedim o bitti falan diye geçiştirdi bende biliyorum heralde bittiğini falan dedim

Eski ciddiyet yok ,ben ciddi ciddi düşünüyorum bırakmayı

Sizde ararsanız iyi olur
  • errorman_cem kullanıcısına yanıt
    amacı bankacılık hizmetleri olan kullanıcılar için hala enpara bir numara durumda. tek eksiği kredi kartı .

kampanya indirim vb konular bankanın asıl amacı değil. o yüzden fazla bir beklentiye girmemek lazım.
  • Enpara da döviz için makası açtığı en erken saat kaç biliyor musunuz? Mesela bugün 17,45 te açtı...

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum herşey bedava üstüne iyi kampanyalar ile parada iadesi dahi yapıyorlar ama millet beğenmiyip daha fazlasını istiyor. Hayır kurumu değil bu banka kampanya yapmak zorunda değil bu hizmet kalitesini korusun yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scheisse -- 4 Ocak 2016; 18:21:16 >
  • Enpara ile psn endonezya hesabına 31.12.2015 tarihinde 50 lira ekledim.%50 iade kampanyası ile 25 lira halen gelmedi normal midir ? Birde kampanyada okuduğum kadarıyla playstation üzerinden yapılan alışverişler demiş bilgisayardan psn hesabına para eklemek kampanyaya girmiyor mu ? şimdi
  • masterlux kullanıcısına yanıt
    her ayın 5.işgünü sonunda geliyor iadeler.
    cuma günü gelir.
  • Bilgilendirme icin tesekkurler

Bırak kardeşim. Selametle.

• quote:

Orijinalden alıntı: kıymetli_vatandaş

Sanal kart ile ilgili e mail attım ve üzücü haberi aldım. Sormak istediğim internet alışverişine kapat özelliği aktif veya pasif etme özelliği varken neden risk durumu söz konusu olabilirki alışveriş ettiğin site bilgilerini kaydedeceği için mi riskli?

quote:

Duyarlılığınız ve vakit ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için öncelikle çok teşekkür ederiz. Her ürünümüzü müşterilerimize belirgin bir avantaj sağlayacak şekilde tasarlıyor, bundan emin olduktan sonra sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bu hedefimizi eksiksiz yerine getirebilmek için ilk aşamada sınırlı sayıda ürüne odaklandık ve bu ürünler arasında sanal kart bulunmuyor. Ancak dilerseniz Encard'la internetten aylık alışveriş limiti belirleyerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Encard'la internetten aylık alışveriş limitinizi dilediğiniz zaman Enpara.com internet şubemizde sağ alt köşede yer alan Ayarlar > Güvenlik ve Limit > Encard'la internetten aylık alışveriş limiti adımlarından güncelleyebilirsiniz. İlgili önerinizi de yönetim ekibimizle paylaşıyoruz.

Ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: masterlux

Enpara ile psn endonezya hesabına 31.12.2015 tarihinde 50 lira ekledim.%50 iade kampanyası ile 25 lira halen gelmedi normal midir ? Birde kampanyada okuduğum kadarıyla playstation üzerinden yapılan alışverişler demiş bilgisayardan psn hesabına para eklemek kampanyaya girmiyor mu ? şimdi

5 iş gününü geçtim daha 5 gün bile olmamış nasıl hemen bu kanıya vardınız.
    Biraz sabır bu ayın 5.is günü 8 ocak cumaya denk geliyor.Cuma akşam 8 e kadar yatmış olur iadeler

• quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

quote:

Orijinalden alıntı: masterlux

Enpara ile psn endonezya hesabına 31.12.2015 tarihinde 50 lira ekledim.%50 iade kampanyası ile 25 lira halen gelmedi normal midir ? Birde kampanyada okuduğum kadarıyla playstation üzerinden yapılan alışverişler demiş bilgisayardan psn hesabına para eklemek kampanyaya girmiyor mu ? şimdi

5 iş gününü geçtim daha 5 gün bile olmamış nasıl hemen bu kanıya vardınız.
    Biraz sabır bu ayın 5.is günü 8 ocak cumaya denk geliyor.Cuma akşam 8 e kadar yatmış olur iadeler

Bakmak var bakmak var derlerya ben is gunu ibaresine dikkat etmedim direk ayin 5'i olarak gozume carpti ;) diger playstation uzerinden mi yapmamiz lazim sorusundan bahsediyorsan kampanya metninde appstore vb sanal marketleri saymis ama playstation store uzerinden alis veris degilde playstation uzerinden yapilan alisverisler demis aslinda hukuki olarak kendileri aleyhine acik kapi birakmislar.

• arkadaş bişeyinde fanboyu olmayın be

tamam güzel hizmet bende ilk günden beri destekledim ilk üyelerindenim ama son 1 yıldırm bişey yok

aradıgın zaman karşına çıkan telefon dışında

eskiden tekdi -alternatifi yoktu ama şuan kuveyt turk bile senin bankan adı altında kitapyurduyla 3 aydır anlaşmalı kampanyalar yapıyor

şuan havale eft para gönderme işleri zaten bu devirde

memurda olsan öğrencide olsan anlaşmalı kurumlarla para vermiyo biliyosun

bu forumda fanboyluk kavramı giderek de derinleşiyor sanırım yaşla alakalı

bişeyi körü körüne sevmek her zaman hatadır
    Düzgün bir sistem var, kampanya yapmıyor diye yerin dibine sokamam. Sen git, Senin Bankan'a Nuvo'ya bulaşanların uğraştıkları sorunları gör, bir ana konularına bak, anlarsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hizmeti yapacak tabi yapmak zorunda
    bankaların satıldığı ve devir ettiği bu ekonomik çıkmazda 2 milyar kar açıkladı enpara sadece fiannstan bağımsız

benim tüm birkimim enparada aylık 5bin tl maaşımı 15inde direk buraya atıyorum bende memnunum sıkıntı yok
    sizin anlamadığınız bu adamlar heyecanını kaybetti

ilgi alaka hizmet ne yapacabilirelr benden habersiz para cekecek halleri yok?

2 kere yanlıs yere para gönderdım anında çözdüler kabul ediyorum
    bi kaç defa bana yanlıs yollandı çözdüler ama bunlar çok zorda değil

normalde standard olması lazım
    Enpara, varken
    Nuvo , Mutlu Param , Dijital Deniz , CEPTETEB , iGaranti , Senin Bankan bunlar yoktu

ama bunların şartları daha da ağır mesela nuvo için banka hesabı şartı var
    cepteteb idoyla güzel işler yaptılar miller denizi sayelerinde öğrendi

ama enpara bu sene 2milyar karı zor görür

• quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

arkadaş bişeyinde fanboyu olmayın be

tamam güzel hizmet bende ilk günden beri destekledim ilk üyelerindenim ama son 1 yıldırm bişey yok

aradıgın zaman karşına çıkan telefon dışında

eskiden tekdi -alternatifi yoktu ama şuan kuveyt turk bile senin bankan adı altında kitapyurduyla 3 aydır anlaşmalı kampanyalar yapıyor

şuan havale eft para gönderme işleri zaten bu devirde

memurda olsan öğrencide olsan anlaşmalı kurumlarla para vermiyo biliyosun

bu forumda fanboyluk kavramı giderek de derinleşiyor sanırım yaşla alakalı

bişeyi körü körüne sevmek her zaman hatadır

Siz bence bankalari yanlis kullaniyorsunuz ve anlamissiniz. Enpara en az dovız alım-satım makasına sahip olan banka, 3 fatura talimatiyla gunluk faizi en cok veren banka,en kolay ve hizli acil nakit durumunda kredi veren banka, suan bankacilikta sistemindeki en iyi musteri hizmetlerine sahip bir banka benim bir bankadan aradigim bunlardir. Sizse hem bu islemleri yapalim hemde uste para versinler diyorsunuz arada adamlar onuda yapiyor ama bunu surekli yapmaya kimsenin gucu yetmez, bu dunyanin hic bir yerinde yoktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bir kaç yıl önce havale -eft-hesap işletim ücreti almayan bankacılık sistemi olacak desen totosuyla gülecek adamlar bugun gelmişler kitap kampanyası yokh yeaqqq , bilet yok iade yoq diye eleştiriyor. yazık günahtır arkadaş.
  • Kampanyalari sonucta musteri cekmek icin yaptilar.Bunda abes durum yok bitmesi gayet dogal.Hersey ucretsiz zaten daha ne olsun ki?

• Arkadaş kısmen haklı ama her dediğinize de katılmıyorum.

Evet eskiden alternatifi yoktu, EFT-havale-hesap işletim ücreti v.s. gibi özellikleriyle sıyrılıyordu Enpara
    ama artık bunu yapan birçok banka var.
    Hani bu konuda Enpara'yı övecek bir durum yok, Enpara'nın da bunun üzerinden reklam yapması bir şey ifade etmiyor açıkçası.

Bu açıdan haklı.

Ama Enpara'nın temelde en büyük özelliği: sunduğu hizmetin kalitesi ve müşterisini kaale alıp hızlı geri dönüş yapması.
    Şu anda diğer hiçbir banka Enpara'nın bu hizmet kalitesine ulaşmış değil.
    En yüksek faizi hala Enpara veriyor.
    En hızlı, en az masraflı, en kolay krediyi halen Enpara veriyor.

Kampanya konusunda ise ben de eleştirdim, bir kez bile kampanyalarından faydalanmadım.
    Ama adamların sonuçta hitap ettiği asıl kitle genç kesim
    Bu yüzden Steam v.s. gibi kampanyalara devam ediyorlar bence, ki bu kitle de bu kampanyadan çok memnun gördüğüm kadarıyla.

Şahsen Enpara'nın en azından biraz genele hitap eden bir kampanya daha çıkarmasını isterim (yemek, internet alışverişi, ulaşım v.s. gibi)
    ama yapmazlarsa da yukarıda saydığım hizmet kalitelerini korusunlar yeter.
    Çünkü Enpara'nın sevilmesinin asıl sebebi bu kalite bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 5 Ocak 2016; 13:15:55 >

• 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.