Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (428. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
20.152
Cevap
500
Favori
1.240.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değilde bana çikolata göndermişler 60 tane
  • 1-2 gün önce girdiğimde şifremi değiştirmem istendi değiştirdim.

ama şimdi şifremi hatırlamıyorum nasıl yenileyebilirim? diğer bankalardaki gibi anında şifre gibi bir olay yok heralde burda.
  • Beyler otomobil için kredi araştırıyorum Bu enparadaki ,nternetten kredi muhabbeti nedir gerçekten sıfır masrafmı yani hiç kesinti vs. olmuyormu anaparaya hiç dokunmadan krediyi veriyorlarmı hesaplama yaptım 25,000 tlye iyi faiz var birde sıfır masrafsa kesin alırım .
    Bu arada en para üyesi değilim kredi almak istersek prosedür nasıl işliyor kefil,gelir belgesi vs. nasıl oluyor pederin üzerinden çekmek istiyorum emekli maaşından otomatik kesinti istiyoruz mümkünmüdür bilgisi olan dostlardan yardım rica ediyorum.
  • Hocam şuraya bakarsan sorularına daha net cevaplar alırsın..

http://forum.donanimhaber.com/m_95170089/tm.htm
  • anapara oldugu gibi hesabına geçer. sigorta vs hiçbir kesinti yok.

Kefil gerekmiyor. gelir belgesi istenmiyor ama iş/meslek bilgilerini giriyorsun muhtemelen kontrolünü yapıyorlardır.

Babanın adına enparaya başvur 1 hafta içinde kartın gelir, kart geldikten sonra krediye netten başvurursun sonucu da bir kaç saat içinde belli olur.

maaştan kesinti maaşı finansbanktan alıyorsanız olabilir onun dışında pek olası görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingHigh -- 6 Eylül 2014; 23:45:13 >
  • Albus Dumbledore kullanıcısına yanıt
    Kredi kartım yok, pek de anlamam bu işlerden. Bilgisayarı kredi kartsız taksitle almam için en ideal yöntem Enpara gibi geldi. 1000 lira çekince 100 liradan daha az faizi oluyor, o da bana uygun.

Kredi kartından hep korkmuşumdur, başvurmak istiyorum, gayet de iyi bir sistem ama hala kesin karar veremedim.
  • expertadvisor kullanıcısına yanıt
    Kredi çıkmazsa başka bir yöntem arayacağım ama şimdilik kredinin çıktığını varsayarak hareket etmek istiyorum. "En ideal yöntem bu mu, sıkıntı olur mu vs.?" diye soruyorum kendi kendime.

Kredi çıksa, işimi halletsem sonradan kartı pek kullanmam diyorum. Durduk yere borç çıkar mı, para öder miyim? Fazla endişeleniyorum şu konularda.
  • Aidatsız, para puan biriktiren bir kredi kartı şart oğlu şart oldu artık. Haydi Enpara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

1-2 gün önce girdiğimde şifremi değiştirmem istendi değiştirdim.

ama şimdi şifremi hatırlamıyorum nasıl yenileyebilirim? diğer bankalardaki gibi anında şifre gibi bir olay yok heralde burda.

up.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albus Dumbledore

Aidatsız, para puan biriktiren bir kredi kartı şart oğlu şart oldu artık. Haydi Enpara

kredi kartı ne zaman çıkaracaksınız diye aradım. şuan böyle bir düşüncemiz yok dendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    Evet 2014'te cikmayacagi kesinmis. 2015 icin umutlar

• decvarım kullanıcısına yanıt
    Kredi borcunu tamamen odersen niye ek borc ciksin. Cikmaz rahat ol

• quote:

quote:

1-2 gün önce girdiğimde şifremi değiştirmem istendi değiştirdim.

up.

Bilgilerimi hatırlamıyoruma tikla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enpara bu sekilde konut kredisi vermiyor mu ya tabi faiz orani cok daha dusuk olmali...
  • Bende en para var çok oldu alalı şimdi anneme başvurdum 1 tane kart.

ne kadar sürede getirirler hesap kartını acaba bilgisi olan?
  • Günlük yani gecelik 1 lira faiz ekleniyor birikimime göre çok güzel
    Finansbank atm'sinden kartsız işlem ile hesaba para yatırmada ücret kesintisi varmı?

Yastık altım var;
    Vadeliye 14.000 yatırsam ne kadar kazancım olur?
    3,5 ayda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

enpara bu sekilde konut kredisi vermiyor mu ya tabi faiz orani cok daha dusuk olmali...

Size ne kadar sürede geldiyse aynı süre.....

• quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Günlük yani gecelik 1 lira faiz ekleniyor birikimime göre çok güzel
    Finansbank atm'sinden kartsız işlem ile hesaba para yatırmada ücret kesintisi varmı?

Yastık altım var;
    Vadeliye 14.000 yatırsam ne kadar kazancım olur?
    3,5 ayda.

günlüğe yatırırsan günlük 2,80 alırsın

aylıkta 32 gün aysonu 102 alırsın

http://www.finansbank.enpara.com/mevduat-oranlari/mevduat-faiz-orani.aspx

• Selam arkadaşlar ismimin yazili oldugu encard için talepte bulundum müşteri temsilcisi ücretsiz 7 is günün de yollanacagini söyledi ama enpara.com ucretler bölümünde Standart kurye ile basılı belge gönderim : 5.00 tl yazıyor bu encard gonderiminde ücret aliyorlar mi? Bide bugün talepde bulundum 16 sina kadar elimde olur mu sizce ?

• Ben de istedim, isterken de sordum, ucretsizmis isimli kart gonderimi
  • 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.