Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • asdasdqwertyveyaalxyvance A kullanıcısına yanıt
    Yurt dışı alışverişlerini mesai saatleri içinde yapmaya özen gösterin. Yoksa doları pahalıya almış olursunuz.

Paypal la ödeme yaparken ödeme seçeneklerinde beni satıcının para birimi ile faturalandır(Ona benzer bir ifade idi.Beni satıcının faturasında belirtilen para birimiyle faturalandır olabilir.) ı seçin ki paypal parayı dönüştürme yapmasın. Yaparsa kur farkından zararınız olur.
  • Eve girip girmeme muhabbeti biraz komik olmuş
    Arkadaşlar neticede gelen kişi, bankada çalışan normal yurdum insanı, bir çalışan kişi
    Eve geldiğinde kapıda görürsün içeri buyur etmek istersen edersin, bi bakıma bir misafirdir gelen,
    Bir beyaz eşya servisinden gelen olunca, yada bir marangoz, temizlikçi gelince,
    İçeri almadan temizliği dışarıdanmı yaptıyorsunuz, marangoza dolap güzel olmuş sen içeri girme ben yerine montajlarımmı diyorsunuz
    Yada beyaz eşyacıya sen dur ben buzdolabını kapıya çıkarıyorum mu diyorsunuz
    İstersen buyur edersin, rahatsızlık duyuyorsan ayak üstü bile halledersin

• quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

quote:

Orijinalden alıntı: kurosawa

hayır ücretli değil. ben de kartın üzerinde ismimin yazılı olmasını istememden dolayı isimli kart talebinde bulundum 1 hafta içinde aktif ileti firmasıyla ücretsiz şekilde geldi.

Çok tesekkur ederim hocam , aradim biraz önce yeni kart talep ettim ücretsiz dedi , 1 haftaya kadar gelicekmis bakalım

Üzerinde isim yazan kart talebini internet bankacılığı üzerinden mi yoksa müşteri hizmetlerini arayarak mı yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hera09

quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

quote:

Orijinalden alıntı: kurosawa

hayır ücretli değil. ben de kartın üzerinde ismimin yazılı olmasını istememden dolayı isimli kart talebinde bulundum 1 hafta içinde aktif ileti firmasıyla ücretsiz şekilde geldi.

Çok tesekkur ederim hocam , aradim biraz önce yeni kart talep ettim ücretsiz dedi , 1 haftaya kadar gelicekmis bakalım

Üzerinde isim yazan kart talebini internet bankacılığı üzerinden mi yoksa müşteri hizmetlerini arayarak mı yaptınız?

müşteri hizmetlerini arayarak yaptım hocam hem de kaybolan kartı iptal ettirdim

• Arkadaşlar sorum genel olacak Finansbank veya diğer banka kampanyalarının kişiye özel fırsatlarına sahip olmak için ödemelerimeze çok dikkat etmemiz lazım ..Peki diğer etkenler nelerdir acaba?Bu bankaların güvenini kazanıp onların her ay kişiye özel kampanyalarını kazanmak için nelere dikkat etmeliyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hesap numarası ibanın son 8 hanesi değil mi? kafamı karıştıran nokta garantide son 7 hane olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ru61oguzhan

arkadaşlar hesap numarası ibanın son 8 hanesi değil mi? kafamı karıştıran nokta garantide son 7 hane olması.

Her bankada farkli hane olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    peki enpara 8 hane mi?
  • Aynen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • İadeler bugün mü geliyor ? Steam'den alışveriş yapmıştım ama henüz gelmemiş.
  • beyler uyarım var;
    ben sadece internetten alışveriş için aldım sıfır masraf diyorlardı. internet şubesine girip bildirim ayarına baktım otomatik seçili olan seçenekte "aylık 100 lira" yazıyordu, onu değiştirip "ücretsiz" 'i seçtim, kontrol edin muhtemelen varsayılan olarak herkeste 100 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

İadeler bugün mü geliyor ? Steam'den alışveriş yapmıştım ama henüz gelmemiş.

2 dk önce iadem geldi.
  • Banada mesaj geldi iadeniz hesabınıza aktarıldı diye ama hesaba herhangi bir para yatmamış?

• banada iade gelmişte söylediği sitelerden hiç alışveriş yaptığımı hatırlamıyorum yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Banada mesaj geldi iadeniz hesabınıza aktarıldı diye ama hesaba herhangi bir para yatmamış?

Aynen bana da mesaj geldi ama hesaba yatmamış para.

• Yatmış.Hesapları kontrol edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agibat

quote:

Banada mesaj geldi iadeniz hesabınıza aktarıldı diye ama hesaba herhangi bir para yatmamış?

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: agibat

quote:

quote:

Bana gelmiş para hesapta.

• Evet benimkide gelmiş.

• N20 kullanıcısına yanıt
    tam olarak neyden bahsediyorsunuz acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.