Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gosterge kagıd 10,99 ıkın ıkın 11,0demedı bıturlu p.tesı guncellme gelbılrı enparadan yoksa fıttrıcam artık
  • arkadaslar vadeli hesapta hosgeldiniz faizi hariç enpara dan yuksek veren banka varmı?lutfen bu sorumu cevaplayin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Arkadaşlar, enpara'nın birikim hesabı oranları malumunuz düşük. Kısa vadede (15-20 günlük) parayı hazine bonosuna yatırmanın artıları ve eksilerini bilenler, yazabilir mi? İnternette bir araştırma yaptım; ama net bilgi bulamadım.

Mesela, hazine bonosunda vadeye kalan gün 23. Parayı 14 gün sonra çeksem kaybım olur mu?

Vadeye kalan gun 23 ise daha once cekemezsin parayi. Bozulur.

Birikim hesabi gunluk oldugu icin istedin zaman cekebilirsin.
  • Diiiiiil.....
    Her bononun günlük fiyatı vardır........Aldıktan sonra faiz yükselmişse zarar yazar...Yanlış bilgi vermeyelim.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Arkadaşlar, enpara'nın birikim hesabı oranları malumunuz düşük. Kısa vadede (15-20 günlük) parayı hazine bonosuna yatırmanın artıları ve eksilerini bilenler, yazabilir mi? İnternette bir araştırma yaptım; ama net bilgi bulamadım.

Mesela, hazine bonosunda vadeye kalan gün 23. Parayı 14 gün sonra çeksem kaybım olur mu?

oranı yas degıp deymeyecegını yazayım hangıkagıt vade soyle
  • Enpara cahiliyim nasıldır iyi midir? İş bankasıyla çalışıyorum geçmeyi düşünüyor gibiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

arkadaslar vadeli hesapta hosgeldiniz faizi hariç enpara dan yuksek veren banka varmı?lutfen bu sorumu cevaplayin.

yaw bas bas bagırıyorus burda sen neredeydın
    teb10,5 30gun
    ıng,9,5 60gun
    hsbc 10 30gun
    ç.sarılı 9,5 35gun

odea 45 gun 10,0
    fıba 32-400 gun9,75
    burgan32 gun 10
    Abank 32 gun 9,65

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P4R4T0N3R -- 24 Ocak 2014; 16:04:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Enpara cahiliyim nasıldır iyi midir? İş bankasıyla çalışıyorum geçmeyi düşünüyor gibiyim.

bankayı ne için kullanırsınız?
    sizinki kreditkartı dahil mi yoksa sadece banka kartı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty123

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

arkadaslar vadeli hesapta hosgeldiniz faizi hariç enpara dan yuksek veren banka varmı?lutfen bu sorumu cevaplayin.

yaw bas bas bagırıyorus burda sen neredeydın
    teb10,5 30gun
    ıng,9,5 60gun
    hsbc 10 30gun
    ç.sarılı 9,5 35gun

odea 45 gun 10,0
    fıba 32-400 gun9,75
    burgan32 gun 10

hocam yukarda yazdıgımı iyi okudunmu?yazdıkların hepsi bir seferlik yani hosgeldiniz faizi.2. vade alımda bu oranları vermiyorlar.teb i aradim.sadece 1 seferlik diyorlar.ing ve hsbc de 1 seferlik veriyor sadece.digerleri bankami bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: graphys

İşlem ücreti olmadığı için ben şu an TEB deyim. 10,5 ile. Daha sonra ing ye geçmeyi düşünüyorum 9,5.

Bugün enpara aradı. Neden bütün mevduatı çektiniz dedi anlattım. Düşük oran size yakışmıyor şu an neredeyse 1,5 puan fark var dedim. Değerlendireceklermiş. %20 iade ve kredi kartını da belirttim.

Belki birşey çıkmaz ama bakalım zaman ne gösterecek.

Sen hoşgeldin faizlerini mi kullanmaya çalışıyorsun amacın ne 1 aylığına 10.5 diye %8 oranı olan tebe para yatırılırmı yazık valla

enpara günlük 8.4
    teb marifetli günlük 10.5

30 gün için geçilir. sonra da ing turuncu hesapta 2 ay takılınır

Günlüğü tam bilmiyorumda turuncu hesap 8.25. Günlük nasıl bir şey tam olarak turuncudan farkı ne?

turuncu hesap 2 ay hoşgeldin 9.50

2 ay için değer mi. enparadan 46 günlük koysan 9.20. Mesela taşıyınca üşenme durumu olacak 1 ay daha kalsın falan derken.

değer mi değmez mi orasını sen bilicen kardeşim

bu tabi biraz da paranın miktarına, paraya verdiğin öneme ve parayı kazanma zorluğuna göre değişir...

taktir sizin.

selamlar

Zaten hoşgeldinler 100 bin altına işliyor genelde. O da 2 ay için 5-10 lira bile etmez. Ben zaten saçma buluyorum :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: graphys

İşlem ücreti olmadığı için ben şu an TEB deyim. 10,5 ile. Daha sonra ing ye geçmeyi düşünüyorum 9,5.

Bugün enpara aradı. Neden bütün mevduatı çektiniz dedi anlattım. Düşük oran size yakışmıyor şu an neredeyse 1,5 puan fark var dedim. Değerlendireceklermiş. %20 iade ve kredi kartını da belirttim.

Belki birşey çıkmaz ama bakalım zaman ne gösterecek.

Sen hoşgeldin faizlerini mi kullanmaya çalışıyorsun amacın ne 1 aylığına 10.5 diye %8 oranı olan tebe para yatırılırmı yazık valla

enpara günlük 8.4
    teb marifetli günlük 10.5

30 gün için geçilir. sonra da ing turuncu hesapta 2 ay takılınır

Günlüğü tam bilmiyorumda turuncu hesap 8.25. Günlük nasıl bir şey tam olarak turuncudan farkı ne?

turuncu hesap 2 ay hoşgeldin 9.50

2 ay için değer mi. enparadan 46 günlük koysan 9.20. Mesela taşıyınca üşenme durumu olacak 1 ay daha kalsın falan derken.

değer mi değmez mi orasını sen bilicen kardeşim

bu tabi biraz da paranın miktarına, paraya verdiğin öneme ve parayı kazanma zorluğuna göre değişir...

taktir sizin.

selamlar

Zaten hoşgeldinler 100 bin altına işliyor genelde. O da 2 ay için 5-10 lira bile etmez. Ben zaten saçma buluyorum :D

• beyler encard geldi fakat müşteri no nerden bulabilirim yazmıyor hiçbiyerde kartın üzerindeki numaralardan bikaçımıdır ? internet şubesine giriş yapamıyorum
  • arkadaslar paypaldaki parami enpara hesabima aktarabilecek var mi? yani paypaldaki parami sizin hesabiniza (paypal) gondericem, siz de bana enpara hesabinizdan benim enpara hesabima para aticaksiniz, malum paypalda bankayq transfer uzun suruyor ama para bana simdi lazim, yardimci olabilecek var mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • expertadvisor kullanıcısına yanıt
    Başka birisinin başka bankadaki hesabınada 15 dakikada geçer mi? Haftasonu vs farkedermi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertali -- 25 Ocak 2014; 0:55:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara.com'u kullanarak bugüne kadar elde ettiğiniz net kazanç ve tasarruflar sekmesini gördünüz mü?

az önce bi başlık açtım görgüsüz muamelesi yapıldı da millet bi acayip tam çözemedim.
  • orasını çözdüm ben milleti çözemedim
  • mertali kullanıcısına yanıt
    eft işlemini mesai gunleri ve saatleri içinde yapabilirsiniz.

şimdi talimat verseniz bile pazartesi sabah 9 dan sonra geçer.
  • ılk 4u gec, dıgerlerı tavuk cıftlıgı
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    Kart verilirken cep tlf nuna mesaj olarak gelirdi.
    Sorun varsa müşteri hizmetlerini ara...
  • merhaba. enparayı sadece internetten havale eft ve internet alışverişleri içn kullanmyı planlıyorum. hesap işletim ücreti vs. alıyolar mı?
  • 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.