Şimdi Ara

Finansbank Emekliye 300 TL Veriyor ( GÜNCEL ) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
11
Favori
40.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orhunn

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

300/24 = aylık 12,5 lira.

gecelik faiz oranlarından hesap edince ortada lütufluk bir şey göremiyorum

sadece gecelik faiz oranı değil ki olay , bir kişinin bir bankadan emekli maaşını taşıtabilmesi için o bankaya hiç borcunun olmaması lazım , e düşünün 500,000 kişi maaşını taşısa bankaya bankanın gecelik faiz karı çok küçük birşey, herkese kmh açacak bütün emekli maaşını çekenlere mesela agustos ayında maaşı çekerken size verebileceğimiz tutar 1500maaş + 1500 dese 3000 tl yazsa ekranda o 500,000 in 80-100 bini atlar o yazıya ve başlarlar bankaya borçlanmaya , adamlar da ederler misler gibi karlarını .

Bu kmh ozelligini kapatamiyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 30 nisan son başvuru tarihiydi.uzatma olacak mı?
    varmı bilen acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lideramca

30 nisan son başvuru tarihiydi.uzatma olacak mı?
    varmı bilen acaba?

Finansbank radyodan yaptıgı reklamlarda son gün 31 Temmuz olarak belirtiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce baktım internet sitesinde 30 nisan yazıyor.acaba uzattılarmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Benim babam da basvurdu ya arkadas herkese kredi karti verip yillik ucreti yok demek sonra da ekstreye bakinca yillik ucreti gorup ana baci sovdurtmeyi seviyorlar sanirim

Kredi kartı yıllık ücreti yok diye nerede yazıyordu. Ben sitesinde böyle bir ifade gördüğümü hatırlıyorum, sonradan mı kaldırdılar?
  • yaramaz banka, hiç işim olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

hemen atlamayın bakın orada ay sonu hesabını açık tutmak kaydıyla diyor ve dahası 24 ay bağlama şartıyla diyor..üstelik kmh açılacak adınıza...emin olun o 300 lirayı sizin burnunuzdan fitil fitil getirirler..aman bulaşmayın derim benden söylemesi

Kmh'ı kullanıp kullanmamak senin elinde. Kontrol sende yani. Milleti korkutmaya gerek yok. Bence çok iyi fırsat.

Finansı bilmesek gerçekten korkutmuş olacağız demek ki..en geç 6 ay sonra yazarsınız bu konuya yeniden..
    kmh kullanmamakla iş bitiyormu sizce?

kmh ekstre bildirim ücreti
    kmh sms bildirim bedeli
    dile kolay 24 ay bağlıyacak kendine..
    vesaire vesaire uzar gider neyse biz uyardık dileyen kullanır görür

finans o 300 ü fazlasıyla alır geri, fix card aidatsız kredi kartı diye millete tanıtıyorlar ama 20 sayfalık sözleşmeyi imzalarken borcunuzun yüzde bilmem kaçı kadar bankaya fazla para yatırmanız lazım. aidatın kat be kat fazlasını çıkarmış oluyorlar. bu finans kadar tüketiciyi yolan bir banka yok

• sanirim verdigini fazlasıyla geri aliyo. 883 tl olan maaş 838 tl olarak yatacakmış. sebebini soruyoruz bişe bilmiyolar. her ay böyle yatacaksa işimiz var.
  • Evdeki 1 adet emekli maaşı garantiden finansbanka taşınmıştır.

• yorumları okuyunca şu atasözü cuk diye oturur.
    kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.
    ben kredi kartı almadım hatta verelim bile demediler.2 sene boyunca tek kuruş masraf olmadan almak elinizde ise ne diye kötülüyorsunki?başka banka yada ptt sana extra bişeymi veriyor.
    batanlarda dahil bir çok bankayla çalıştım.yok birbirlerinden farkı.hem eft masrafımda olmayacak.oh ne ala benim için.
    geçemeyenler kafalarına vursunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clls

quote:

Orijinalden alıntı: lideramca

30 nisan son başvuru tarihiydi.uzatma olacak mı?
    varmı bilen acaba?

Finansbank radyodan yaptıgı reklamlarda son gün 31 Temmuz olarak belirtiyor.

Yanlış duymuş olma ihtimaliniz var mı? Lakinnternet sitelerinde 30 Nisan olarak kalmakta.

• müşteri temsilcisiyle görüştüm kampanya 15 mayısa kadar uzatılmış.Kredi kartı alma zorunluluğu da yok yıllık kart ücteti alındığını söylediler.Kredi kartı vermek içinde bi çabada bulumadılar.
  • Arkadaşlar Finansbankası her fırsatta müşterisini sömüren bulduğu her boşluğu dolduran bir banka kesinlikle tavsiye etmem geçmeyin başınız ağrımasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedirgin011

müşteri temsilcisiyle görüştüm kampanya 15 mayısa kadar uzatılmış.Kredi kartı alma zorunluluğu da yok yıllık kart ücteti alındığını söylediler.Kredi kartı vermek içinde bi çabada bulumadılar.

Biri 15 Mayıs diyor biri Temmuz. Link yok. İnternet sayfalarında hala Nisan diyor

• Ben pusudayım.Başka bankaların da bu tarz kampanyalarını bekliyorum.Olacaktır da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

quote:

müşteri temsilcisiyle görüştüm kampanya 15 mayısa kadar uzatılmış.Kredi kartı alma zorunluluğu da yok yıllık kart ücteti alındığını söylediler.Kredi kartı vermek içinde bi çabada bulumadılar.

Biri 15 Mayıs diyor biri Temmuz. Link yok. İnternet sayfalarında hala Nisan diyor

Bu sabah radyo reklamlarında özellikle dinledim,"31 Temmuz'a kadar emekli maaşını Finansbank'tan alan emeklilere 300 lira"diye başlayıp emeklilerin, maaşlarını tüm banka ATM lerinden ücretsiz çekebilirler... diye devam ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaaazzzz

yorumları okuyunca şu atasözü cuk diye oturur.
    kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.
    ben kredi kartı almadım hatta verelim bile demediler.2 sene boyunca tek kuruş masraf olmadan almak elinizde ise ne diye kötülüyorsunki?başka banka yada ptt sana extra bişeymi veriyor.
    batanlarda dahil bir çok bankayla çalıştım.yok birbirlerinden farkı.hem eft masrafımda olmayacak.oh ne ala benim için.
    geçemeyenler kafalarına vursunlar.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: clls

quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

quote:

Bu sabah radyo reklamlarında özellikle dinledim,"31 Temmuz'a kadar emekli maaşını Finansbank'tan alan emeklilere 300 lira"diye başlayıp emeklilerin, maaşlarını tüm banka ATM lerinden ücretsiz çekebilirler... diye devam ediyor.

Ben onu şubeye sordum, bana biz komisyon almıyoruz ama karşı banka alabilir dedi. Öyleyse ne anladım ben bu işten.

• 500 tl almadan bırakmaz adamı

• bende bugün müş. temsilcisine sordum.kampanya mayıs ayı sonuna uzatıldı dedi.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.