Şimdi Ara

Finansbank Emekliye 300 TL Veriyor ( GÜNCEL ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
11
Favori
40.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kampanyacı

quote:

Orijinalden alıntı: x15

Emekli maaşlarına promosyon gelse daha iyi olur aslında ama şimdilik bu mümkün gözükmüyor.Dolayısıyla bu kampanyadan yararlanılabilir.Zaten emekliye promosyon bile gelse 300-400 tl yi geçmeyecektir. Kmh denilen şey aslında kullanmasını bilene faydalı ancak buradan eksiye düşüp 1-2 ay sonra ödenirse tabii zararı olur.

KMH kesinlikle bulaşılmaması gereken bir hesaptır. Normal piyasa faizinin birkaç katı faiz uygulanır. Tefeci faizi gibi bir şeydir.

BDDK uyardı: Tüketiciler dikkat!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, 30 Mart'ta yaptığı bir açıklamayla tüketicileri bu hesaplar konusunda dikkatli olması için uyardı:

"Mevzuat uyarınca kredili mevduat hesapları (KMH) kapsamında kullandırılan kredilere uygulanacak faiz oranları,
    sağlanabilecek diğer menfaatler ve tahsil olunacak masraflar bankalar tarafından serbestçe belirlenebilmektedir.
    Bu nedenle tüketicilerin, anılan ürünü kullanmadan önce ilgili bankaların KMH için belirledikleri faiz oranları ile diğer masrafları dikkate alarak karar vermelerinde veya
    ileride KMH kullanmayı düşünüyorlar ise bankaların faiz oranları ile masraflarını karşılaştırmak suretiyle tercih yapmalarında menfaatleri bulunmaktadır."

Banka isterse yüzde 100 faiz versin kullanmazsın olur biter.

• Ben halkbank dan alıyorum. Eft ve havele ücreti yok o bana yetiyor. Ayrıca yakında tüm bankalar heryıl bu şekilde hediye para verecek finansban yine erken davranıp 2yıl emekliyi bağlacak. Acele etmeyin bekleyin
  • 2 gün önce gittim işlemimi yaptırdım.
    daha önce nereden alıyorsanız aynı şartlar altında aynı gün hiçbir masraf ödemeden alabilirsiniz.
    masraf yok.işletim ücreti yok.aynı gününde ödeme alınır.banka kartı veriyorlar.
    ama istersen kredi kartı ve kredide kulanırsın.tamamen isteğe bağlı.
    ben ptt kart kullanıyordum şimdi finanskart kullanacam.kredide çekmicem kredikartıda almıcam.2 sene sonrada istediğim zaman başka bankaya ücretsiz geçebileceğim.300 tl veriyor daha ne düşüneceksinki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300/24 = aylık 12,5 lira.

gecelik faiz oranlarından hesap edince ortada lütufluk bir şey göremiyorum
  • aklıma gelmişken finansbanka gelen 3 kişiden biri emekli maaşını devretmeye geldiğinden çok kuyruk var.işlemde 10 dk rahat sürüyor.giderken e sifre ve kimlik mutlaka olsun .
    üstelik ptt den çekenlere her sene öldünmü kaldınmı diye maaşını vermiyorlar.bu ay çekemedik mesela.
    kısaca nerden çekersen çek farkı yok.(300 tl hariç)
  • Annemi de gecrdk. Firsat sayilir sadece paranin yatacagi banka degisiyo 300tl ffazladan iyi firsat bence

• Halamın maaşı taşımak icin gittik. Şartlar cok ağır geldi. Arkasından birde bosuna uğraşmayın dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

Halamın maaşı taşımak icin gittik. Şartlar cok ağır geldi. Arkasından birde bosuna uğraşmayın dediler.

Sartlar agir derken neyi kastediyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

quote:

Halamın maaşı taşımak icin gittik. Şartlar cok ağır geldi. Arkasından birde bosuna uğraşmayın dediler.

halam 85 yasında
    - okuma yazma bilecek dediler
    - biraz ağır duyar. Dediğimizi anlamak zorunda dediler
    - 2 tane noter onayli şahit istediler

• 1 tane iş 1 tane ingde maaş bağlı.
    finans evime en yakın banka.

hesaba kitaba uymuyor gibi bir türlü..
  • Dikkatli olun, 3 kere düşünün
    Sonra elii verdim kolum gitti durmuna düşmeyin.
  • Bu kampanyada kredi kartı aidatı yok deniliyordu, değişti mi o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

Merhaba arkadaşlar emekli maaşını finansbanktan alanlara 300 tl para veriyor finansbank hesap işletim ücreti yok havale ve eft ücretsiz isterseniz gold kredi kartıda alabilirsiniz kredi kartı ücreti kesinlikle yok bu 300 tl hediye maaşınız yattıktan sonraki ayın 5 ile 10 nuncu iş günü arası hesabınıza nakit olarak yatırılıyormuş Kampanyaya katılmak için e-devlet şifresi ile beraber finansbanka gitmek gerekiyor orda sözleşme yapılıyor 24 ay finansbanktan maaşınızı almak zorundasınız ben bugün anne ve babamın aylıklarını teb den finansa aktardım yararlanmak isteyen arkadaşlar olabilir son katılım tarihi 30.nisan.2013

Şartlar:
    1.Maaşınız aylık yatıyor ise en 500 tl 3 aylık yatıyor ise 1500 tl olması gerekli
    2. 24 ay Finansbank ta kalmak gerekiyor

Finansbank Emekliye 300 TL Veriyor ( GÜNCEL )

http://www.finansbank.com.tr/Bankacilik/bireysel/maas-odemeleri/finansbank-emeklilik-paketi.aspx

Cardfinans gold kredi kartı ücreti olmadığı bilgisini nereden aldınız?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

quote:

halam 85 yasında
    - okuma yazma bilecek dediler
    - biraz ağır duyar. Dediğimizi anlamak zorunda dediler
    - 2 tane noter onayli şahit istediler

Eeee finansbank bu yaş tahtaya basar mı??

• bende maaşımı finansbanka taşıdım.Tek kötü yanı kredi kartına yıllık kart ücreti emekli maaş müşterilerinden de alıyolarmış.Fix karttan yıllık kart ücreti almıyolar onuda ben istemedim.Hemde kredi kartı yıllık kart ücreti ilk ekstrede geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedirgin011

bende maaşımı finansbanka taşıdım.Tek kötü yanı kredi kartına yıllık kart ücreti emekli maaş müşterilerinden de alıyolarmış.Fix karttan yıllık kart ücreti almıyolar onuda ben istemedim.Hemde kredi kartı yıllık kart ücreti ilk ekstrede geliyor

Kredi karti almak zorunda misin peki? Isteyen almayabiliyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

300/24 = aylık 12,5 lira.

gecelik faiz oranlarından hesap edince ortada lütufluk bir şey göremiyorum

sadece gecelik faiz oranı değil ki olay , bir kişinin bir bankadan emekli maaşını taşıtabilmesi için o bankaya hiç borcunun olmaması lazım , e düşünün 500,000 kişi maaşını taşısa bankaya bankanın gecelik faiz karı çok küçük birşey, herkese kmh açacak bütün emekli maaşını çekenlere mesela agustos ayında maaşı çekerken size verebileceğimiz tutar 1500maaş + 1500 dese 3000 tl yazsa ekranda o 500,000 in 80-100 bini atlar o yazıya ve başlarlar bankaya borçlanmaya , adamlar da ederler misler gibi karlarını .

• Hanımın maaşı geçirmek için bilgilenme amaçlı(özellikle sormamız gereken sorular vardı),webden geri dönüş formunu 3 defa doldurduk.geri dönmeye zahmet buyurmadılar.2 yıl boyunca aylık 12.5 TL zarardayız
  • arkadaslar ek hesap yani kmh dan para kullanmazsak bisey yok.ama bilmeyen farketmeyen ciddi faiz oder.bu her bankada boyle.digerlerinin faiz oranlarini bilmiyorum ama finansinki belki biraz daha yuksektir.sonuc olarak benim takildigim tek nokta su hesaba para yatirilip cekildiginde sms filan gonderip ondan ucret istemezlerse sorun yok.arkadas finansta calisiyo.yok bisey hesap isletim ucreti filan almiyoruz dedi.babama yol gorundu.finansli olacak sanirsam

• Benim babam da basvurdu ya arkadas herkese kredi karti verip yillik ucreti yok demek sonra da ekstreye bakinca yillik ucreti gorup ana baci sovdurtmeyi seviyorlar sanirim

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.