Şimdi Ara

Finansbank Emekliye 300 TL Veriyor ( GÜNCEL ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
11
Favori
40.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BYRM81

Daha 23 yaşindayım öyle çok bir hayat tecrübem yok ama çağrı merkezi sektöründe iki yil boyunca adi gecen iki banka icinde calistim hala calisiyorum...Bankacılıkta az bisey deneyim edindiysem ayrıntılı bilgiyi kesinlikle Ç.M.den alın sonra maasinizi tasiyin yada tasitin arkadaşlar sonradan hissettiginiz duygu ya inanilmaz bir sinir yada üzüntüye dönüsecek.

Ç.M. ne hocam? tavsiye etmiyor musun sende yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deitel

quote:

Orijinalden alıntı: BYRM81

Daha 23 yaşindayım öyle çok bir hayat tecrübem yok ama çağrı merkezi sektöründe iki yil boyunca adi gecen iki banka icinde calistim hala calisiyorum...Bankacılıkta az bisey deneyim edindiysem ayrıntılı bilgiyi kesinlikle Ç.M.den alın sonra maasinizi tasiyin yada tasitin arkadaşlar sonradan hissettiginiz duygu ya inanilmaz bir sinir yada üzüntüye dönüsecek.

Ç.M. ne hocam? tavsiye etmiyor musun sende yani?

Ç.M. = Çağrı Merkezi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

300 lira her ay mı,yoksa bir defaya mahsus mu veriliyor?

hocam naptın 500 lira alana 800 lira maaş yaptın. seni başbakan yapmak lazım
  • Cardfinans doctors u kullaniyorum cok memnunum.
    Finansbank mukemmel bir banka mi HAYİR!
    yok birbirinden bir farki.
    Avantajli ise basvurmali.
    Ekstra ucreti olacak miymis 24 ay boyunca?
    Sorabilen var mi subeye?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben insanları anlamıyorum,babam emekli ögretmen dedigi şu o banka özel devlet güvencesinde degil ya batarsa diyor :) bence batsa bile maximum 1 aylık maaşı yanar dimi ?

• 300 TL verince banka batmaz. zaten şu an promosyon adı altında çalışanlara bu tip ödemeler yapılıyor. Bence bu bir başlangıç zaten Garanti de çeyrek altın veriyodu. Şartları iyi inceleyip değerlendirmek lazım. Ben yıllarca promosyon aldım bankalardan herhangi bir sorun yaşamadım ama fark şahsen bir yükümlülük altına giriyorsunuz sözleşmeyi okuduktan sonra bi problem olacağını zannetmiyorum.
  • finans'ın amacı emeklileri KMH ile borç batağına sürkükleyip, KMH hesabının faizini yatan maaşından otomatik olarak düşecek. finans adamın kanını emer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

finans'ın amacı emeklileri KMH ile borç batağına sürkükleyip, KMH hesabının faizini yatan maaşından otomatik olarak düşecek. finans adamın kanını emer.

KMH kullanmazsak olmaz mı? Mecbur kullanmak zorunda mıyız?
  • iyi güzel de bu kmh midir ne haltsa hiçbir şekilde ellenmese, kredi kartı alınmasa, yine mi öper bu finans?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khiron -- 30 Mart 2013; 17:01:47 >
  • Bende yaklaşık 6 ay önce hesabımı ve kredi kartımı kapattırıp finansbankı hayatımdan çıkardım. Clubfinans ve cardfinans plat. Kartımdaki puanları 3 le çarpıp uçak bileti alıyordum. Baktım tüm kampanyalarda bu kartlara puan yerine ekstre indirimi yapmaya başladı. Adios cardfinans dedim. Adios kart aldım.

• gold kartın yıllık kart aidatının alinmayacagi bilgisine nerden ulaştınız hocam

• ihtiyaç kredisinde faiz oranları kaç bunların ?
    %25 indirimle birlikte faiz oranları kaça geliyor acaba bilgisi olan varmı
  • KMH hesabınızda para yokken ekstradan kullanabileceğiniz bir limittir. Parayı çekersiniz , geri ödediğiniz güne kadar faiz işletilir.
    AMA DİKKAT !
    Bu hesabın yıllık faiz oranı %60 lara denk gelir.
    Kullanmazsanız tabiki faiz ödemezsiniz. Zor durumda kalındığında kullanılabilir ama çok süre geçmeden ödemeniz yararınıza olur , faiz yükü çok ağır çünkü.
  • Finansbank ise uzak durun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

KMH şartı varmış, ona göre hareket edin.

Kmh varsa kosarak kacin derim ben. gerci finansbank varsa kosarak uzaklasin derim ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 30 Mart 2013; 22:32:18 >
  • KMH nasıl olacak kimse bilmiyor mu arkadaşlar.

• işin içinde Finansbank olunca 100 kere düşünüp 1 kere karar vermek lazım.

Müşteriyi içeriye alana kadar hertürlü fırıldağı yapar , sonra kendini kurtarabilene aşk olsun...
  • arkadaş şaka mısınız. kmh diye tutturmuşsunuz. kullanmazsınız olur biter.

bu kadar mı basiretsizsiniz yani.

benim bikaç bankada kmh hesabım var kullanmıyorum;bi keresinde ihtiyacım oldu yine kullanmadım kmh hesabım hiç yokmuş gibi hayatıma devam ediyorum bunu yapabilmek bu kadar zor mu ?
  • Banka işlerinden fazla anlamıyorum.Babam emekli.Kampanyayı görmüş ve bir araştır kampanya iyiyse geçelim dedi.Şimdi ben fazla anlamadığımdan foruma baktım.Konu zaten açılmış.Yazılanları okudum.Kmh hesabı açılması gerekiyormuş sanırım.Bu kmh hesabı hesaptaki kendi paramız dışında bankanın bize sunduğu kredi anladığım kadarıyla.Abimde de vardı.Bakiye 1000 tl yazıyorken kullanılabilir bakiye 2000 tl yazıyor.Kmh bu mudur?Eğer buysa neden herkes bu kadar çekiniyor.O hesaba dokunma olsun bitsin.Birde bu hesaba bağlı kredi kartı cardfinans çıkartırsak maaş müşterisi olduğumuz için ondan da kart parası almazlar sanırım.Doğru mudur?Birde şartlarda kmh hesabı olan ay sonu hesabı banka tarafından kapatılırsa kampanyanın iptal olacağı falan yazılmış.Mesela 6 ay boyunca,12 ay vs. zaman boyunca kredili hesaptan hiç para çekmedik diye bankanın bu hesabı kendi kendine kapatması söz konusu olabilir mi?Birde kampanya sayfasındaki yasal metinde bir fatura ödeme talimatında bulunulması gerektiği yazılmış.yukarıdaki şartlarda yazmıyor.Böyle bir zorunluluk var mıdır?Biraz uzun oldu kusura bakmayın.Banka olaylarından pek anlamıyorum.Yardımcı olana şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sword88

Banka işlerinden fazla anlamıyorum.Babam emekli.Kampanyayı görmüş ve bir araştır kampanya iyiyse geçelim dedi.Şimdi ben fazla anlamadığımdan foruma baktım.Konu zaten açılmış.Yazılanları okudum.Kmh hesabı açılması gerekiyormuş sanırım.Bu kmh hesabı hesaptaki kendi paramız dışında bankanın bize sunduğu kredi anladığım kadarıyla.Abimde de vardı.Bakiye 1000 tl yazıyorken kullanılabilir bakiye 2000 tl yazıyor.Kmh bu mudur?Eğer buysa neden herkes bu kadar çekiniyor.O hesaba dokunma olsun bitsin.Birde bu hesaba bağlı kredi kartı cardfinans çıkartırsak maaş müşterisi olduğumuz için ondan da kart parası almazlar sanırım.Doğru mudur?Birde şartlarda kmh hesabı olan ay sonu hesabı banka tarafından kapatılırsa kampanyanın iptal olacağı falan yazılmış.Mesela 6 ay boyunca,12 ay vs. zaman boyunca kredili hesaptan hiç para çekmedik diye bankanın bu hesabı kendi kendine kapatması söz konusu olabilir mi?Birde kampanya sayfasındaki yasal metinde bir fatura ödeme talimatında bulunulması gerektiği yazılmış.yukarıdaki şartlarda yazmıyor.Böyle bir zorunluluk var mıdır?Biraz uzun oldu kusura bakmayın.Banka olaylarından pek anlamıyorum.Yardımcı olana şimdiden teşekkür ederim.

maaşı finansbanka aktarıp bey amcamın huzurunu bozma

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.