Şimdi Ara

Finansbank Emekliye 300 TL Veriyor ( GÜNCEL ) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
11
Favori
40.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

quote:

zaten ing de duruyordu maaş. oradada kmh vardı ama hiç ellemedik.
    orada duracağına bari 300 tl gelsin :)

diğeride ziraatteydi, en sevmediğim banka. hergunmu dolu olur bir banka :)
    en yakın banka zaten finans hemen gittim aktarttım maaşları bugun

hayırlı olsun hocam

sağol hocam
    evdeki muhasebe bende oldugu için boyle olması daha iyi olur diye düşündüm :)

ing ve ziraatten hayır gelmiyorsa değiştirmen iyi olmuş hocam.

hiçbir faaliyeti kalmadı
    enpara iş garanti ve yeni olarak finans ekledim.

• Arkadaşlar konuyu şimdi gördüm hala devam ediyor mu ve bir sakıncası var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun hocam

sağol hocam

hiçbir faaliyeti kalmadı

hocam garantiden de kurtulmaya bak. tehlikeli bir banka

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun hocam

sağol hocam

hiçbir faaliyeti kalmadı

yapma hocam.
    Garantiden sadece bonus kart kullanıyorum. vadesiz hesap vs açmadım. acmamda.
    Yılbasından beride kazandıgım bonusların hesabını tutamıyorum artık :)

Enpara bütün işlerimi görsede, atmden para yatıramama sorunları devam ediyor.

iş bankası zaten vazgecilmesim. hiç sorun yasamadım işbankasından. 15bin limitli karttan aidatta almıyorlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun hocam

sağol hocam

hiçbir faaliyeti kalmadı

yapma hocam.
    Garantiden sadece bonus kart kullanıyorum. vadesiz hesap vs açmadım. acmamda.
    Yılbasından beride kazandıgım bonusların hesabını tutamıyorum artık :)

Enpara bütün işlerimi görsede, atmden para yatıramama sorunları devam ediyor.

iş bankası zaten vazgecilmesim. hiç sorun yasamadım işbankasından. 15bin limitli karttan aidatta almıyorlar.

bonusları götürüyorsan mesele yok hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• TEB maasini tasiyan ve iki sene tutan emekliye 400 TL veriyor. Metro istasyonunda reklamini gormustum ama detaylari bilmiyorum.

• TEB kredi kartına puan veriyor hem de bunu her ay 100 Tl olmak üzere her ay ayrı yatıracakmış. YAni kartı kullandırmak amaçlı bir kampanya. Burada KMH laf edenler TEB'in önünden biile geçmesin bence..
  • Pederin maaşını taşıdık hem 300 lira alalım hemde ev kredisi çektim finans dan ikisi aynı banka olsun diye. Şimdi bende de onda da vadesiz hesaba bağlı kart var ben hesaptan para kesmesinler diye ili fatura verdim otomatik ödemeye. Kredi kartı da gönderiyorlardı almadım para keserler diye arıyorlar istemiyorum diyorum. Neyse şimdi Ramazan kampanyasına içim gitti 4*75 e 75 puan veriyor. Bizim kartlarla katılım olmuyor. Babaya kredi kartı çıkarsam sıkıntı olur mu acaba emekli den kredi kartı için kesintileri var mı ???

• quote:

Orijinalden alıntı: selo224

Pederin maaşını taşıdık hem 300 lira alalım hemde ev kredisi çektim finans dan ikisi aynı banka olsun diye. Şimdi bende de onda da vadesiz hesaba bağlı kart var ben hesaptan para kesmesinler diye ili fatura verdim otomatik ödemeye. Kredi kartı da gönderiyorlardı almadım para keserler diye arıyorlar istemiyorum diyorum. Neyse şimdi Ramazan kampanyasına içim gitti 4*75 e 75 puan veriyor. Bizim kartlarla katılım olmuyor. Babaya kredi kartı çıkarsam sıkıntı olur mu acaba emekli den kredi kartı için kesintileri var mı ???

Fix card çıkar, bunda aidat yok bildiğim kadarı ilen

• quote:

Orijinalden alıntı: selo224

Pederin maaşını taşıdık hem 300 lira alalım hemde ev kredisi çektim finans dan ikisi aynı banka olsun diye. Şimdi bende de onda da vadesiz hesaba bağlı kart var ben hesaptan para kesmesinler diye ili fatura verdim otomatik ödemeye. Kredi kartı da gönderiyorlardı almadım para keserler diye arıyorlar istemiyorum diyorum. Neyse şimdi Ramazan kampanyasına içim gitti 4*75 e 75 puan veriyor. Bizim kartlarla katılım olmuyor. Babaya kredi kartı çıkarsam sıkıntı olur mu acaba emekli den kredi kartı için kesintileri var mı ???

Kredi kartı için ücretsiz kullanım gibi kampanyanın olmadığını söylediler mh aradığımda fakat şu son zamanda bir değişiklik yaptılarsa bilemiyorum bence mh arayıp teyit etmeniz daha iyi olur.
  • Teşekkürler arayım ben

• quote:

Orijinalden alıntı: tamerin

TEB kredi kartına puan veriyor hem de bunu her ay 100 Tl olmak üzere her ay ayrı yatıracakmış. YAni kartı kullandırmak amaçlı bir kampanya. Burada KMH laf edenler TEB'in önünden biile geçmesin bence..

Finans daha avantajlı peşin veriyor ve kredi kartı kullanım mecburiyeti yok teb de ise 100 TL taksitler şeklinde veriyor bunu zaten normal kredi kartı kullanan kişi iki kampayadan alıyor.Yalnız güzel olan birşey var artık bankaların yarışı başladı promosyon olayı kendi kendine güzelleşecek zamanla daha yüksek meblağlar teklif edilecek rekabetin artması çok faydalı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

annemin nakit maaş kartı geldi.özellikleride fena değilmş.taksit bile yapıyormuş kart.

İşlem ücreti faizi vs. vardır araştırıp kullanın bence.
  • Maaş taşımasıya ilgili bankada yapılan işlemler nelerdir uzun sürüyor mu?E devlet üzerinden maaş alınan bankayı finansbank olarak değiştirmek yeterli değil mi?Banka şubesine uğramak şart mıdır?Maaş taşıma işlemini yaptıranlar yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

Maaş taşımasıya ilgili bankada yapılan işlemler nelerdir uzun sürüyor mu?E devlet üzerinden maaş alınan bankayı finansbank olarak değiştirmek yeterli değil mi?Banka şubesine uğramak şart mıdır?Maaş taşıma işlemini yaptıranlar yazarsa sevinirim.

Edevlet üzerinden sgk işlemleri kısmında bankayı finansbank olarak ayarlayıp en yakın finansbank şubesinden kimlik fotokopisi ve form dolduruyorsunuz banka kartınızı kuryeyle adresinize gönderiyorlar hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Monarch@

quote:

Maaş taşımasıya ilgili bankada yapılan işlemler nelerdir uzun sürüyor mu?E devlet üzerinden maaş alınan bankayı finansbank olarak değiştirmek yeterli değil mi?Banka şubesine uğramak şart mıdır?Maaş taşıma işlemini yaptıranlar yazarsa sevinirim.

Edevlet üzerinden sgk işlemleri kısmında bankayı finansbank olarak ayarlayıp en yakın finansbank şubesinden kimlik fotokopisi ve form dolduruyorsunuz banka kartınızı kuryeyle adresinize gönderiyorlar hocam

Kampanya süresini uzatırlar mı acaba?Kredi ödemesi veya kmh hesabı olunca maaş taşıma işlemi yapılmıyormuş.

• quote:

quote:

quote:

Kampanya süresini uzatırlar mı acaba?Kredi ödemesi veya kmh hesabı olunca maaş taşıma işlemi yapılmıyormuş.

kampanya çok byük ihtimal uzamayacak ancak yine ödül olacak 300 tl olmasa da.

kmh kredinin emeklilikle alakası yok

• Daha önce 1-2kez uzattılar heralde şimdi sitesinden baktım 31 temmuz son gözüküyor.

• quote:

Daha önce 1-2kez uzattılar heralde şimdi sitesinden baktım 31 temmuz son gözüküyor.

Banka şubesini aradım yoğun ilgi var diye söyledi personel bence uzatırlar çünkü çok müşteri çekti kampanyaları.Yakında diğer bankalarda başlarlar promosyon işine.Rekabet iyidir vatandaşa kazandırır.
  • KMH mevzusunu bilmeyenler için ve hesabında birden bire fazladan para oldugunu sanan ve bu parayı çekenlerde çok olucak gibi

tasıdıgım maaşlardan biri INGdeydi zaten. oradada likit hesap var 3 4 seneden beri. ama hiç ellemedim.
    bari finanstan 2x300tl alıp kredi kartlarımın son bakiyelerini sıfırlarım
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.