Şimdi Ara

finansbank 1000 TL bedava kredi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.396
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Finansbankla uzun süren ilişkimi zar zor bitirdim. İçlerinde en büyük dolandırıcı banka finansbankdır herhalde.
    Saçma sapan hesap işletim ücreti ve kart aidatı vardır ve sizin bilginiz olmadan bunları devamlı artırırlar.

Ama vadesiz hesap açmadan kredi verirlerse ve kredi kartınada aidat ödemiyorsanız neden alınmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: anlhcylmz

Onunla uğraşacağıma sanalpazardan 12 taksit %5 site komisyonuyla kredi kartından çekerim 1000 lira 1050 lira olarak 12 taksit öderim.

Maliye kayıtlari inceleyince ne yapacaksınız.

Maliye neyi inceleyecek? Ben X X isimli üyeliğimde iphone 4 Satıyorum 1000 liraya Y Y üyelikli arkadaşımda kredi kartından 12 taksitle alıyor bende elden teslim ediyorum varsay. Para benim hesabıma gidiyor bende parayı arkadaşıma veriyorıum örneğin
  • quote:

quote:

quote:

Onunla uğraşacağıma sanalpazardan 12 taksit %5 site komisyonuyla kredi kartından çekerim 1000 lira 1050 lira olarak 12 taksit öderim.

Maliye neyi inceleyecek? Ben X X isimli üyeliğimde iphone 4 Satıyorum 1000 liraya Y Y üyelikli arkadaşımda kredi kartından 12 taksitle alıyor bende elden teslim ediyorum varsay. Para benim hesabıma gidiyor bende parayı arkadaşıma veriyorıum örneğin

İncelemenizi öneririm.

http://forum.donanimhaber.com/m_64669306/mpage_1/f_/key_//tm.htm

• quote:

quote:

quote:

Google a sanalpazar, gg mağdurları diye yazin.

Bu tur siteler her işlemi maliyeye bildiriyor....
    Maliye sizfen fatura talep edebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.