Şimdi Ara

Finallerden sonra burdayız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• başarılar şimdiden hocam
  • Final bitse ne olacak beyler, her turlu esek gibi tus calisacaksiniz hayat zindan size :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 aylık sıkı çalışma sadece şey gibi düşünebilirsin her lise öğrencinin son yılda yaptığını yapacağız sadece

ben sınavdan sonra yurtdışına gidicem bol bol gezeceğim 3 ayboyunca(belki bu sene virüsten dolayı aksayabilir zaman gösterir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ankaratıplı

6 aylık sıkı çalışma sadece şey gibi düşünebilirsin her lise öğrencinin son yılda yaptığını yapacağız sadece

ben sınavdan sonra yurtdışına gidicem bol bol gezeceğim 3 ayboyunca(belki bu sene virüsten dolayı aksayabilir zaman gösterir)
    Tıpı seviyor musunuz hocam, yoksa garanti meslek ayagina falan mi sectiniz? Ya da statu gibi sebeplerden mi? Umarim parasi icin secmemissinizdir.

• zaten maddi durumumuz iyi durumda istersem okumayıp rahatça dünyayı dolaşıp istediğim kadar gezebilirim ama bu da insana bir noktadan sonra sıkıyor

hayatta bir şeyleri başarmak gerek ve bu başarının verdiği hazı almak gerek(işte o hazı hiçbir şeyle değiştirmem)
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Hocam lise çalışmasıyla tus hiiiç kıyaslanamaz :(

• belki lisede daha sıkı çalışılır çünkü

benim okuduğum okul türk müfredatı işlemiyordu hatta 4. sınıfta da öss dersleri işlemediler kendi müfredatından gittiler ona rağmen hem okulu hem de 4 yıllık öss müfredatını bir arada çalıştım benim için baya yorucuydu

şimdi sadece 1 müfredat var o yönden baktım
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Ben de yaşadım o durumu ama size katılmadığım noktalar var :( öss konularını kendi başıma hallettim ama tıp kadar yorucu gelmedi bana hiç.ben çok unutkanım mesela lys feni defalarca bitirdim ama tıpta öyle olmuyor.o kadar fazla şey var ki.bir de tus çok ayrı bir sınav.çok değişik şekilde sorulan sorular var.derslerin çok ortak konuları var ve sorunun cevabı geldiği derse göre bile değişebiliuormuş.
    çok güncel bilgiler var.kitaplar falan çok pahalı.çok makale okumak gerekiyor

• İlginç. Tıp 1.sınıf 12.sınıftan 10 kat daha zor gelmişti bana.

Tıpta ezberlencek not bitmiyor, oku babam oku... Final dönemleri artık midem bulanmaya başlıyor okumaktan.
  • orası doğru

hem yoğunluk bakımından hem de pahallılık bakımından ama bir şekilde hallolur
  • ubi Panis ibi Patria kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.