Şimdi Ara

Final Türkiye Geneli 2. Sınav?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
5.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Final'in Türkiye geneli 2. sınavının tarihini bilenler (bugün-yarın bir şey) çok acil yazabilir mi? Lütfen.

Teşekkürler.

• pazartesi
  • Emin misiniz? Aslında dershane başlangıcında sınav çizelgesini verdiler de ÖSS tarihi henüz açıklanmadığı için o zaman ki çizelgeyle çoğu sınav uyuşmuyor. Çizelgede 16 Mayıs görünüyor, genelde cumartesi günkü sınavları pazar 9:30'a attılar hep. 17-18 Mayıs olabilme durumu var mı?
  • Bu arada başlıkta yazmadım ama ÖSS.
  • Kayıtlar bittimi bilmiyorum..

İstanbul için kesinlikle ; 9.30 ve 1.30 seansları ile Pazar ve Pazartesi yapılacak..
  • Hayır ben Final'deyim zaten bugün gitmedim de sormak da geç geldi aklıma o yüzden acil gerekiyordu gerçekten teşekkür ediyorum. Bu durumda biz yarın 9:30'da olacağız.
  • yarın 9.30 da giriyorum

(ankara)

kayıtlar bitti mi bilmiyorum ama bitmiştir.
  • arkadaşlar ben az önce aradım izmir(merkez) finali sınavdan yarım saat önce gelip kaydını yaptırabilirsin dedi 9.30 ve 14.30 du saatler ücret 5 ytl finalin sınavlarını nasıl buluyorsunuz???
  • quote:

Orjinalden alıntı: _SEYMA_

finalin sınavlarını nasıl buluyorsunuz???

bütün kadınlar çiçektir.

çirkin kadın yoktur az votka vardır.
  • yani??? ben ciddiyim yaaa nasıl olur soruları falan
  • türkiye genelleri kendi sınavlarına göre daha kolay oluyor.
  • cevap anahtarı olan arkadaşlar b kitapçığını yollarlarsa iyi olur
  • Cevap anahtarı yok..
    1 hafta sonra kitapçık ile verecekler..

Sınava gelince ;
    Türkçeyi çok zorlamışlar..Dilbilgisi değilde paragraf için 2 kere düşünülecek sorular vardı..

Sosyal1 herkesin yapabileceği tarzdandı..

Mat 1 yapılmayacak gibi değildi..Bir kaç soru zordu..

Edep- Tamamı ezberdi..En ufak mantık sorusu yoktu..Bilmeyen bir hayli yanlışı çıkar..
    Edep'de en kasıntı soru ise nehirin ağzını kapatınca ölmesi muhtemel hayvanların bulunduğu ırmak..Boru gibi o ne !

Sos-2, Zaman össye göre 5 dk daha hızlı çözülecek kadar açık sorular,mantık dahil..Mantıkta işlem yok konuları vardı..

Diğer dershane öğrencileri için ters gelebilen soru tarzları vardı tabi.
    Ama ben sınavı öss düzeyi gibi gördüm..
  • cevap anahtarını çarşamba verileceği söylendi ayrıca sınavdan sonra kitapçıklarımızıda aldık.Eğer alan olursa bugünlerde gönderirlerse sevinirim.
  • Son seans olduğunuz için vermişlerdir..
    Alan biri elbet ekler..
  • tüm bölümleri normal seviyedeydi ama fen 'ini hiç beğenmedim.
  • Bende girdimde sınava cevap anahtarını bu gun 6 civarı yayınlayacaklarını söylediler kitapçıklarıda verdiler.
  • Merhaba arkadaşlar .Ben size mat1 den 1 kac soru sormak istiorm.
    permütasyon ve mod sorusu ne olucaktı?
  • ben hesapladım say2 286-287 gibi bi şey gelecek. mat2 deki cevabı 7 olan kare sorusunu yapamadım yapan yazabilir mi nereden yaptığını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onestepcloser -- 18 Mayıs 2009; 17:34:54 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.