Şimdi Ara

FİNAL TG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Giren arkadaşlar var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ben pzt gireceğim ama aşırı bir beklentiniz olmasın. Tytsi töder gibi olur ayt matta 2-3 sağlam soru ortalama fizik ortalama kimya azıcık ortalama üstü bir biyo gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raveen -- 13 Nisan 2019; 17:22:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sabah girdim bence çok boş bir sınavdı ösymye benzer tek branş sosyaldi çok basit bir sınav olmuştu 45 dk arttırdım tryi normalde 40 dkda falan bitiririm 30 dkda bitti matematik çok basitti ygsde kalmışlar biraz geoda güzel sorular vardı da ama 2 tane çok gereksiz analitik sorusu vardı

• ben final öğrencisiyim diye ücretsiz giriyorum ama buna girmek için 15 tl verenlere üzüldüm şahsen

• ben de final öğrencisiyim bizden 12 tl alıyor soyguncular.

matematiği nasıldı zorlayıcı soru çok muydu ?
  • iyi birisiydim kullanıcısına yanıt
    hocam zor soru hatırlamıyorum bile direkt okuyup çözülebilecek seviyede çok boş alakasız sorular vardı belki kaçırırsan geodan kaçar birkaç tane onun haricinde zor soru yoktu
  • ben de tyt sine girdim bugün ama pek zorlayıcı değildi sanki geoda 1-2 soruda takıldım. Normalde tytde süre ucu ucuna giderdi bunda 25 dk artırdım. Yarın ayt’sine gireceğim bakalım nasıl olacak ayt.

İç dizayn direkt töder zaten soruların benzer olmasına da şaşırmamak lazım

• Gereksiz bir deneme girmek isteyen girsin ama pek bir şey beklemeyin :D
  • Tytsi orta bir denemeydi ayt de geosunu beğendim ayt feni de ortaydı gereksiz bir deneme değil girip yanlışlarınızı veya unuttuğunuz konuları görebilirsiniz
  • Hocam hep finalin denemelerine giren biri olarak henuz girmememe rağmen tahmin edebiliyorum. Genelde geometri zor olur onun haricinde normal sınavlan çok alakası olmayan ortalama ygs lys soruları olur. Bu da büyük ihtimal böyle olacak. Apotemi gibi vakit alan matematik soruları finalde pek çıkmıyor bence. Be apotemi matematiği yetiştirememiş biri olarak finalde genellikle süre artıran biriyim. Gerçi yarın ne olacağı belli olmaz ama genelde böyle oluyor.

• ben de sizin gibi düşünüyorum zor değil ama yapamayınca konunun eksik olduğunu anlayabiliriz. :)

• kapitoksesi kullanıcısına yanıt
    Bugun girdim ikisine de. Tyt matematiği beğenmedim beklediğim gibiydi ama aytsi fena değildi bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.