Şimdi Ara

Final seviye belirleme sınavı konuları?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 12. sınıfa geçtim finale kayıt oldum bu ayın 17'sinde seviye tespit sınavı var.Konular muallakta acaba bilen varmı tam olarak nedir konular?

Bugüne kadar Ygs ağırlıklı çalıştım programım gereği dershane sınavıdan sonra Lys'ye başlıcam...

Yradımlarınızı bekliyorum...

• up
  • up
  • Geçen sene açılmış bir konu ama benim de ihtiyacım var. Bu yıl ne çıkacağını bilen ya da geçen sene ne çıktığını bilen yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosyalik

Geçen sene açılmış bir konu ama benim de ihtiyacım var. Bu yıl ne çıkacağını bilen ya da geçen sene ne çıktığını bilen yazarsa sevinirim.

final in sitesinden mail attım . cevap verirlerse yazarım.
  • Bekliyorum
  • hey gidi be geçen yıl bu zamanlar geldi aklıma... Öncelikle YGS konuları cıkmıştı ozamnlar arkadaslar.

Şuanda mezun olmuş tercih yapmayı bekliyorum. Benden size tavsiye LYS 'ye daha fazla önem verin ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sniper-

hey gidi be geçen yıl bu zamanlar geldi aklıma... Öncelikle YGS konuları cıkmıştı ozamnlar arkadaslar.

Şuanda mezun olmuş tercih yapmayı bekliyorum. Benden size tavsiye LYS 'ye daha fazla önem verin ;)

160 soruluk YGS denemesi mi yoksa çoğunluk YGS olup bir kısmı LYS mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosyalik

quote:

Orijinalden alıntı: -Sniper-

hey gidi be geçen yıl bu zamanlar geldi aklıma... Öncelikle YGS konuları cıkmıştı ozamnlar arkadaslar.

160 soruluk YGS denemesi mi yoksa çoğunluk YGS olup bir kısmı LYS mi?

tam hatırlamıyorum kardeşim
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.