Şimdi Ara

Final özel denemeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Final özel denemeler
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1410 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba bu denemelere girecek ya da girmeyi düşünen var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    |
    |
    şugarkeeeeee mageee kakoooo yandan geeeelll mage kakooooo kakoooo candan geeelll magee kakoooo mo kak kamiloooo biya westeee mo kak kamiloooo biya westeee me türbayyy dicaaa vilesgeee me haraaayy dicaaaa vilesgeeee voşdikeeelll mage kakoooo kakooo yandan geeeelll mage kakooo şugarkeeeee mageeee kakooo kakooooo candan geeell magee kakoooo gel mageeeee kakooo kakoooo şugarkeeee maneee kakooo yandan geeell mageee kakooo kakoooo candan geellll mane kakoooo
  • Teğmen
    193 Mesaj
    Mezun olarak final denemeleri pişmanlık. Aslında direkt final pişmanlık arkadaşlar. 1 ay oldu hâlâ önüme gelen kitapçıkta 1. deneme yazıyor. Kıyıda köşede kalan denemeleri mi yapıyorlar anlamadım. Geçenler bir deneme yaptılar ygs her ders 15 soru geri kalanında lys soruları var. Onda da soru miktarları az. Değişik bir deneme. Bir de konular karışık değil ygs lysnin ilk konuları. Bırakma ihtimalim olsa cidden bırakırdım finali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

dediğin sınav finale doğru konu sınırlı sınav.cidden final rezalet bir kurum bende bırakmayı düşünüyorum.hocalarımız çok iyi ama sistem 0.ah ah zamanında malum kurumlar vardı en azından işlerini iyi yapıyorlardı kaynakları güzeldi.final sattığı kaynaklarıda vermiyor sırf kitap olsun diye saçma sapan ince kitaplar göz boyamak için dergi veriyorlar yersen. sınavlarına gelince girme kardeş her hafta düzenli dersane denemeleri yapılcak istanbul bahçelievlere yakınsan bi yer söyleyebilirim git onlara kayıt ol soru çeşidi görmüş olursun hemde türkiye sıralamanı görürsün.
    |
    |
    BeQuick kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

denemeleri kötü de dergileri 10 numara bence hocam Bakmayın ince kalitesiz kağıt falan ama içinde güzel sorular var
    |
    |
    Puppey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    şugarkeeeeee mageee kakoooo yandan geeeelll mage kakooooo kakoooo candan geeelll magee kakoooo mo kak kamiloooo biya westeee mo kak kamiloooo biya westeee me türbayyy dicaaa vilesgeee me haraaayy dicaaaa vilesgeeee voşdikeeelll mage kakoooo kakooo yandan geeeelll mage kakooo şugarkeeeee mageeee kakooo kakooooo candan geeell magee kakoooo gel mageeeee kakooo kakoooo şugarkeeee maneee kakooo yandan geeell mageee kakooo kakoooo candan geellll mane kakoooo
  • Binbaşı
    1342 Mesaj
    gecen yil finaldeydim final ciddi anlamda pismanliktir piyasada sattıkları kaynaklar kendi ogrencilerine dagittiklari kaynaklardan daha kaliteli yaptiklari denemelerin ayarı yok ya aşırı kolay ya da asiri zor hocalar desen benim gittigim finaldekiler iyi degillerdi mezuna kalma nedenlerimden biri de finale 1 yil ugramis olmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam şu klasik kitaplar falan çıkacak mı bilginiz var mı
    |
    |
    general188 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bilgim yok hocam
    |
    |
    WhiteBlackie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
Canlı Tv izle
Bey Azura
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.