Şimdi Ara

Final Fantasy XV'e İçerik Gelmeye Devam Edecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
77
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Square Enix, Final Fantasy XV'i önümüzdeki yıl da geliştirmeye devam edecek, yönetmen Hajime Tabata Tokyo Game Show 2017'de Active Time Report canlı yayın esnasında duyurdu.

Tabata tarafından belirtilene göre, ekip Final Fantasy XV'in devam etmesini ve hikayenin daha da zenginleşmesini isteyen oyuncuların güçlü taleplerine yanıt olarak oyun üzerinde çalışmaya devam etme kararı aldı. Aralık ayında çıkacak olan Episode Ignis indirilebilir içeriğinin son içerik olması planlanıyordu ancak bu karar ile 2018'de de oyuna yeni içerikler sağlanacak.

Geliştirme sürecine devam ederek Square Enix hikayenin yeterince açıklanmayan kısımlarını güçlendirmek ve hikayeyi sonuçlandırmak istiyor. Tabata "Sadece ek bölümler aracılığıyla karakterleri araştırmamızın yanı sıra, oyunun dünyasının temelini oluşturan ortamı aktaramazsak karakterlerin yaşam biçimini de anlatamayız." dedi ve bunu yapmak için organize olduklarını ile tutku ile söyledi. 

Final Fantasy XV şu anda PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde ulaşılabilir durumda, 2018'in başlarında PC için çıkacak.

• Kaç dlc çıkacak daha ve kaç para olacak bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hevesle alıp sıkıntıdan patlatan oyun okadar sıktıki bitiremedim dövüş sistemi ilerleyiş hikaye görevler yüce isa aşkına bu kadar sıkıcı yapmayı nasıl başardınız , hele o bug lar of of aklıma geldikçe sinirleniyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hadi bakalım bu içi boşluklarla dolu hikaye ne zaman tamamlanıcak acaba?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: rambocuk

Hevesle alıp sıkıntıdan patlatan oyun okadar sıktıki bitiremedim dövüş sistemi ilerleyiş hikaye görevler yüce isa aşkına bu kadar sıkıcı yapmayı nasıl başardınız , hele o bug lar of of aklıma geldikçe sinirleniyorum

Ne yazık ki devir grafikle göz boyama devri, bu sene hem Horizon: Zero Dawn hem FF XV gibi rahat 3-4 oyun içerik, oynanabilirlik ve keyif bakımından beni büyük hayal kırıklığına uğrattı. Bu sitede sırf grafiği ve aldığı yüksek puanlar için Legend of Zelda'ya demediğini bırakmayanlar olmuştu ama oynayıp yargılamalarını çok isterdim. Her şey kaplama değil sonuçta...
  • Sömürün sömürün, oh missssss...

• Gelsin işte ne güzel. O kadar para verdik. 200 saatin üzerinde oynadık arada yenilikler gelsin. Kısa ya da uzun fark etmez. Ben seasonpass'li versiyonunu almıştım. Geldikçe açıp oynuyorum. Mesela festivali ( moogle - chocobo ) kaçırmıştım. Tekrar vermeleri güzel olmuş. Assassin Festivali de çok değişikti. Hem bu içeriklerdeki eşyaları ( sticker, zırh ve kalkan ) ana oyunda da kullanabiliyoruz. Güzel oluyor. İlerid bir gün new game+ yaparsam başta bu güzel görseller ile oynamak keyifli olabilir.

• Final Fantasy 1'e dlc çıksaydı daha çok sevinirdim..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.