Şimdi Ara

FINAL FANTASY XV (DH ANA KONU) NOT PS4 EXCLUSIVE (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bura_Ahmet

aynı grafiği beklemeyin ama

Multiplatform oyunları rezil grafiklerle oynamayı ne çabuk unuttunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

aynı grafiği beklemeyin ama

Multiplatform oyunları rezil grafiklerle oynamayı ne çabuk unuttunuz

göreceğiz bakalım fan botlar sizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Son çalışmam:

Güzel bir çalışma olmuş. Nacizane bir de eleştiri yapayım, eğer sahne seçimlerini daha çok müziğin akışına göre yaparsan daha güzel bir çalışma çıkar ortaya. Mesela seçtiğin müzik bir anda değişip hızlandığı anda hareketli sahneler girerse çok daha hoş gözükür. Bana bu açıdan biraz eksik gibi geldi bilemiyorum.

Bu arada yapıyormusun bilmiyorum ama bu tip çalışmaları Reddit, Deviantart gibi sitelerde paylaşırsan daha çok izleyiciye ulaşabilirsin.

http://www.reddit.com/r/FinalFantasy

Hocam elimden geldiğince uğraştım zamanlama için hatta baya iyi olmuş gibi geldi bana aslında
    Asıl sorun video kısıtlığından kaynaklanıyor 4 tane video var elimizde topu topu anca bu kadar oldu.Zaten 1 1 buçuk saatlik deneme yanılmalarla yaptım.
    Aslında vegasta efektleri biliyorum ama ilk amv olduğundan hızlıca yolladım gitsin diye
    Dediğiniz siteyi bilmiyordum biraz kurcalayım.

• quote:

quote:

quote:

Son çalışmam:

Güzel bir çalışma olmuş. Nacizane bir de eleştiri yapayım, eğer sahne seçimlerini daha çok müziğin akışına göre yaparsan daha güzel bir çalışma çıkar ortaya. Mesela seçtiğin müzik bir anda değişip hızlandığı anda hareketli sahneler girerse çok daha hoş gözükür. Bana bu açıdan biraz eksik gibi geldi bilemiyorum.

Bu arada yapıyormusun bilmiyorum ama bu tip çalışmaları Reddit, Deviantart gibi sitelerde paylaşırsan daha çok izleyiciye ulaşabilirsin.

Hocam elimden geldiğince uğraştım zamanlama için hatta baya iyi olmuş gibi geldi bana aslında
    Asıl sorun video kısıtlığından kaynaklanıyor 4 tane video var elimizde topu topu anca bu kadar oldu.Zaten 1 1 buçuk saatlik deneme yanılmalarla yaptım.
    Aslında vegasta efektleri biliyorum ama ilk amv olduğundan hızlıca yolladım gitsin diye

O da doğru, daha kaç video yayınlandı ki müziğe uygun sahne bulasın. Tamamen aklımdan çıkmış.

Anime amv'lerini çok izliyorum. Yapımı hakkında tecrübem yok ama bir izleyici olarak dikkatimi çeken ve etkilendiğim noktalar genelde müzik/sahne uyumu oluyor. Ayrıca oyundaki konuşmaları koymaktan çekinme, müziğin yavaşladığı ve hızlanmadan hemen öncesinde uygun bir ana konuşmalar getirebilirsen çok etkileyici olabiliyor.

Son çalışmam diyince daha önce de bu tip amvler yaptığını sandım. İlk amv çalışman ise bayağı iyi olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Final fantasy 13 gibi olacaksa xbone için ex olsun isterse

Bu arada başlıkta çok hoş, tam troll mantığına uygun

Senden ala troll mu var beğenmiyorsan kendi çöplüğüne gideceksin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Son çalışmam:

O da doğru, daha kaç video yayınlandı ki müziğe uygun sahne bulasın. Tamamen aklımdan çıkmış.

Anime amv'lerini çok izliyorum. Yapımı hakkında tecrübem yok ama bir izleyici olarak dikkatimi çeken ve etkilendiğim noktalar genelde müzik/sahne uyumu oluyor. Ayrıca oyundaki konuşmaları koymaktan çekinme, müziğin yavaşladığı ve hızlanmadan hemen öncesinde uygun bir ana konuşmalar getirebilirsen çok etkileyici olabiliyor.

Son çalışmam diyince daha önce de bu tip amvler yaptığını sandım. İlk amv çalışman ise bayağı iyi olmuş.

Peki teşekkürler Aslında anime videosu yapacaktım bendeki bütün bölümler mkv olduğundan sony vegasta mp4 kabul ediyor dedim başlangıcı hazırda mp4 olarak bulunan ffxv videolarıyla birşeyler yapayım.

Converter falan bulunca animeye geçicem dediğin gibi güzel replikleri koyarım altyazıda eklerim şaşalı iyi olur ama 1 amvde iyi bir sonuç için 4-5 gün uğraşmak lazım bence bunu çok kısa sürede yaptım biraz speedrun gibi birşey oldu redditte paylaştım bu arada deviantartta sadece resimler var sanırım?

• Deviantart'ta genelde resim paylaşımları yapılıyor ama beğendiğim birkaç anime amv'sinin linkini oradan bulmuştum. Solda bulunan kategori menüsündeki Film&Animation kategorisine tıklayınca 404 hatası veriyor neden bilmiyorum.

http://www.deviantart.com/film/

@Urahara0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 27 Temmuz 2013; 23:00:48 >
  • Razura kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı hatayı verdi ondan sordum demek serverda bir problem var
  • Square Enix 'in bu kararı belli ki bazı arkadaşları derinden sarsmış...Sony bu firmayı kaybettiği an zaten diğerlerini de kaybetmeye başladı; capcom, team ninja, konami v.b.... ps markasını almaya bir sebep kalmadı bu firmaların Xbox a da oyun çıkarmasıyla....Bence bunun büyük üzüntüsü var bazı arkadaşlarda ki başlığı trol mantığına uygun bulmuşlar...
  • O degilde final fantasy combat modu mu degişmiş yoksa benmi öyle gördüm ff hikayesini severim ama sırf j-rpg o saçma sıra tabanlı combatı yüzünden oynamıyorum.
  • Oynanacak bir dünya güzel oyun var ama hepsini nasıl alacaz lan 15-20 tane oldular. PS4 kırılsa alıp single konsolu yaparım multi LIVE'da takılırım.
  • mesajım bulunsun yorumlar güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: VESRAP

Square Enix 'in bu kararı belli ki bazı arkadaşları derinden sarsmış...Sony bu firmayı kaybettiği an zaten diğerlerini de kaybetmeye başladı; capcom, team ninja, konami v.b.... ps markasını almaya bir sebep kalmadı bu firmaların Xbox a da oyun çıkarmasıyla....Bence bunun büyük üzüntüsü var bazı arkadaşlarda ki başlığı trol mantığına uygun bulmuşlar...

yok daha neler
  • quote:

quote:

Square Enix 'in bu kararı belli ki bazı arkadaşları derinden sarsmış...Sony bu firmayı kaybettiği an zaten diğerlerini de kaybetmeye başladı; capcom, team ninja, konami v.b.... ps markasını almaya bir sebep kalmadı bu firmaların Xbox a da oyun çıkarmasıyla....Bence bunun büyük üzüntüsü var bazı arkadaşlarda ki başlığı trol mantığına uygun bulmuşlar...

yok daha neler

Daha neler'e gerek kalmamış ki tüm büyük firmalar zaten multiplatform çıkarmış oyunlarını...Olan olmuş yani kısacası...

• quote:

quote:

quote:

yok daha neler

Daha neler'e gerek kalmamış ki tüm büyük firmalar zaten multiplatform çıkarmış oyunlarını...Olan olmuş yani kısacası...

türkiyede xbox one tercih edende vardır

• Oyunun Tahtını Geri Al fragmanını Türkçe Altyazılı olarak izleyebilirsiniz arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.