Şimdi Ara

FINAL FANTASY XV (DH ANA KONU) NOT PS4 EXCLUSIVE

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  FINAL FANTASY XV (DH ANA KONU) NOT PS4 EXCLUSIVE

İzlemeyenler için müthiş gameplay

Detaylar birazdan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 11 Haziran 2013; 19:57:30 >

• Hahaha
    Yok ps4 exc'dir o. cikmaz xbox'a

Önce Metal Gear Solid simdide Final Fantasy XBOX ONE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 11 Haziran 2013; 19:55:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olm böyle aniden exc. olmadığını söylemeyin, yüreklerine iner gariplerin.
  • Oynayacagimdan degil de sirf PS fanlarinin beklemedigi bir sey oldugu icin ayri sevindim. En agir darbeyi bence Kingdom Hearts 3 koymustur ama.
  • O Ex muhabbetleri ps2 zamanlarındaydı şimdi satış politikası kar geliyor ön planda, kitle belli oyuncular belli yok öyle bir dünya
  • Yalnız konferans sırasında FF ve KH3 duyurulurken PS4'te dendi ama özel olacağıyla ilgili bi şey söylenmedi ki. MGS V ile giriş yaptığı için oyunun Xbox One'a özel olacağına inanmak kadar saçma olurdu böyle bi şeye inanmak. :p
  • hasreyt kullanıcısına yanıt
    Kim derdi MGS Birgün MC Eline geçsin işin ticari boyutu artık fan muhabbetinide dinlemiyor tamamen duygusal para yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasreyt

Yalnız konferans sırasında FF ve KH3 duyurulurken PS4'te dendi ama özel olacağıyla ilgili bi şey söylenmedi ki. MGS V ile giriş yaptığı için oyunun Xbox One'a özel olacağına inanmak kadar saçma olurdu böyle bi şeye inanmak. :p

Yok hocam mesele o degil. Playstation fanlari kendi aralarinda bayagi bir gaza geldi. Yerli yabanci hepsi bir an gaza geldi. O gifleri de bu yuzden zaten.
  • Yalnız şunu söyleyeyim, Final Fantasy oyunlarını oynamak isteyipte sıra tabanlı olduğu için vazgeçenlere ilaç gibi gelir bu oyun. Sadece senaryosu için bile oynanır.
  • Şimdi FF.. Yarın bütün dünya
  • FF 13 ve FF13-2 de çıkmıştı xbox360'a niye bu kadar şaşrıdınız onu anlamadım Exc oyun deil zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: squall06

FF 13 ve FF13-2 de çıkmıştı xbox360'a niye bu kadar şaşrıdınız onu anlamadım Exc oyun deil zaten..

Ex'di nereye değil ff 13 versus araştır biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: squall06

FF 13 ve FF13-2 de çıkmıştı xbox360'a niye bu kadar şaşrıdınız onu anlamadım Exc oyun deil zaten..

Ex'di nereye değil ff 13 versus araştır biraz.

Ben FF13 versus'a hiç bi zaman exc gözüyle bakmadım

• 1080p HD olarak yüklediğim videolar.Tam verim almak için 1080p çözünürlüğe ayarlayınız... keyifli seyirler...

• Son çalışmam:

• quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Son çalışmam:

Güzel bir çalışma olmuş. Nacizane bir de eleştiri yapayım, eğer sahne seçimlerini daha çok müziğin akışına göre yaparsan daha güzel bir çalışma çıkar ortaya. Mesela seçtiğin müzik bir anda değişip hızlandığı anda hareketli sahneler girerse çok daha hoş gözükür. Bana bu açıdan biraz eksik gibi geldi bilemiyorum.

Bu arada yapıyormusun bilmiyorum ama bu tip çalışmaları Reddit, Deviantart gibi sitelerde paylaşırsan daha çok izleyiciye ulaşabilirsin.

http://www.reddit.com/r/FinalFantasy

• aynı grafiği beklemeyin ama

• quote:

Orijinalden alıntı: bura_Ahmet

aynı grafiği beklemeyin ama

Aynı grafikle değil tabiki, daha iyi grafikle gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Hahaha
    Yok ps4 exc'dir o. cikmaz xbox'a

Önce Metal Gear Solid simdide Final Fantasy XBOX ONE

Yazıkla sevinmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: VESRAP

quote:

Orijinalden alıntı: bura_Ahmet

aynı grafiği beklemeyin ama

Aynı grafikle değil tabiki, daha iyi grafikle gelecek

He kardeşim he. Çok güzel toz pembe hayaller bunlar mobildeyim eziyet etme

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.