Şimdi Ara

Final Fantasy 15 %100 TÜRKÇE YAMA (MAKİNE ÇEVİRİ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
11
Favori
31.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işte cesaret işte feraset işte fazilet işte fedakarlık işte mertlik işte adam gibi adamlık. Elinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaane2 -- 31 Ekim 2020; 2:17:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık GPT mi acaba?_

• rardan çıkan dosyayı şuraya buraya atın yazıyor, indirme linkini ara ara bir hal oldum.. test bitmemiş daha Final Fantasy 15 %100 TÜRKÇE YAMA (MAKİNE ÇEVİRİ) 

umarım hemen çıkar oyunu kurdum bekliyorum.. şimdiden emeğinize sağlık..

• Teşekkürler öncelikle. Bu tarz bir oyun hiç oynamadım daha önce (dmc5 hariç) vii'nin remake'i inanılmaz hoşuma gitmişti ama malum exc olduğu için oynama imkanım yok. Rpg ilgimi çekiyor, güzel bir combat sistemi ve oynanışla birlikte ff serisi de ilgimi çekiyor ama bu oyunla ilgili nedense pek iyi yorumlar duymadım. Önerir misiniz oynamamı? Bu sıralar ne oynayacam diye gezer oldum zaten, boşu boşuna da para vermek istemiyorum

• U crew ekibi:

Final Fantasy 15 %100 TÜRKÇE YAMA (MAKİNE ÇEVİRİ)
  • İndirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 31 Ekim 2020; 14:41:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

İndirebilirsiniz.

Yama için teşekkürler. Acaba korsanda da uyumlu mu?

• adamsınız

• Aklımdaki işi yaptığın için çok teşrkkürler kardeşim.

• Görünce Çok Şaşırdım Aldığım 2 Oyunuda İade Edip Sonraki İndirimde FF XV Alacagım :) Şimdiden elinize Sağlık... ( O değilde @zartzurt456 Sen Nasıl kralsın ya :D )

• indirdim denedim, gayet iş görür. saçma cümleler olsa da biraz kafa yorunca "heee şunu demek istedi" diyerek yorumlayabilinecek seviyede..

Ama sanırım gpt-3 ile değil google translate ile çevrilmiş mafia çevirisine göre anlamsız cümleler çok fazla..

Teşekkürler. elinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogulcangurleyen

Görünce Çok Şaşırdım Aldığım 2 Oyunuda İade Edip Sonraki İndirimde FF XV Alacagım :) Şimdiden elinize Sağlık... ( O değilde @zartzurt456 Sen Nasıl kralsın ya :D )

@zartzurt456 @Veli Küpeli

10 numara insanlar.bu ikisi olmasa bu yamada olmazdı emin olun.

• GPT değilse Outer Worlds gibi leştir. Kalsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blazk0wicZ -- 31 Ekim 2020; 22:16:57 >
  • Elinize sağlık

• elinize sağlık dostum.

• Elinize Sağlık

• Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık, leş vs. Diyenlere aldırmayın, anlatım bozukluğu illaki olacaktır, ama yapacak birşey yok, başka bir türkçe yamada yok, böyle yetineceğiz malum, zaten benim gibi oyunları eminim cep çeviriden oynayan çokdur yani sıkıntı yok agalar, tekrar elinize sağlık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeminle yıllardır beklediğim çeviri.

elinize emeğinize yapay zekanıza sağlık Final Fantasy 15 %100 TÜRKÇE YAMA (MAKİNE ÇEVİRİ) 

• elinize sağlık bende yıllardır bekliyordum sonunda çıktı ve oynayacağım ucrew yapacakta görecez

• Abi yamayı yaptım karakterler pocket editiondaki karakterlere dönüştü. Nasıl normale dönüştürebilirim?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.