Şimdi Ara

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Yeni Bir Başlangıç (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bende dün itibariyle başladım. Sanırım biraz geç kaldım ama bir kaç sorum var yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim. Şu an oyunu satın almadım deneme sürümünü oynuyorum beğenirsem alacağım. Bu ücretsiz oyun ne kadar sürüyor bilginiz var mı? Bir de pc de oyuna key alınca o key ile oyunu istediğim kadar oynayabilecek miyim? Yoksa key'lerinde süreleri mevcut mu?

Aynı zamanda ben oyunu sevdim. Yavaş yavaş çözüyorum. Hala oyunu oynayan türk arkadaşalar varsa bana server ve niclerini söylerse oyunda iletişim halinde olamak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rascal41 -- 7 Ağustos 2017; 11:18:10 >
  • Bende başladım oyuna oynamadığım tek oyun bu kalmıştı, öncelikle story gerçekten çok sağlam şu an sadece single player rpg gibi oynuyorum oyunu baya sarıyor uzun uzun okuyorum herşeyi fakat late gamede hardcore oynayan bi adamım ve pvp severim ve oyun aşırı casual geldi skiller falan çok basit yani pvp nin çok iyi olabileceğini düşünmüyorum ve şu aralar hayal kırıklığına uğrayacağıma neredeyse eminim. Level 70 e kadar baya var bütün hikayeyi bitirmeyi düşünüyorum ama sonrası için gerçekçi bi şekilde bilgi verebilecek arkadaşlar varsa memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yritkan

Bende başladım oyuna oynamadığım tek oyun bu kalmıştı, öncelikle story gerçekten çok sağlam şu an sadece single player rpg gibi oynuyorum oyunu baya sarıyor uzun uzun okuyorum herşeyi fakat late gamede hardcore oynayan bi adamım ve pvp severim ve oyun aşırı casual geldi skiller falan çok basit yani pvp nin çok iyi olabileceğini düşünmüyorum ve şu aralar hayal kırıklığına uğrayacağıma neredeyse eminim. Level 70 e kadar baya var bütün hikayeyi bitirmeyi düşünüyorum ama sonrası için gerçekçi bi şekilde bilgi verebilecek arkadaşlar varsa memnun olurum.

FFXIV pvp icin oynanmaz, baslamadan once keske biraz arastirsaydiniz. Pvp icerigi cok fazla degil ve zevk alinacak tarzda bir pvpsi oldugu soylenemez. Bu oyunu yapan PVE icerigidir :)
  • Bu oyun oynanmaz niye mi? Her ay 13 euro isteyen tek oyundur kendisi. Efsane bir mmorpg sankide her ay 13 euro istiyor. Wowda bile oyun süresini oyun içerisinde kasarak alabiliyorken bu oyuna niye her ay 13 euro vereyim. Zaten görsellik falan hiç ilgimi çekmedi japon mmorpg si işte. Mmorpg yi yaparsa amerikalılar yapar gerisi faso fiso.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Bu oyun oynanmaz niye mi? Her ay 13 euro isteyen tek oyundur kendisi. Efsane bir mmorpg sankide her ay 13 euro istiyor. Wowda bile oyun süresini oyun içerisinde kasarak alabiliyorken bu oyuna niye her ay 13 euro vereyim. Zaten görsellik falan hiç ilgimi çekmedi japon mmorpg si işte. Mmorpg yi yaparsa amerikalılar yapar gerisi faso fiso.

Bu oyun wow ile birlikte piyasada aylik odemesi oldugu halde ayakta kalabilen tek mmorpg. Wowun neden gold ile odeme sistemi getirdigini herkes biliyor. Senin begenmemen, senin aylik 13 euro verecek olamaman oyunu kotu yapmadigi gibi, senin oynamaman da hicbir seyi degistirmeyecek. 3 aylik araliklarla guncellenen bir oyunun aylik odemesi olmasi gayet normal. B2P oyunlar gibi 2 yilda bir guncelleme gelmiyor en azindan.

FF PvE icerigiyle, 3 ayda bir guncellenen icerigiyle, hikayesiyle gayet de efsane bir oyun. Siz kendi efsanelerinize yonelin, bknz Metin2, KO, LoL. Bos analizlerinize hic gerek yok zira wow ile birlikte populasyonu en yuksek oyunlardan birine boyle sacma bir yorum cok komik duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

npc lerin bile konuşamadığı bir oyundan mı bahsediyoruz hiç rpg havasi yok oyunda girdiğimin ilk 10 dakikasi zor dayanabildm sessiz sinema oynuyorum sanki

Npcler wowda da konusmuyor ama dunyanin en iyi oyunu.

Bos seylerle oyun analizi yapmayin. Siz burada bosuna aglasaniz da piyasadaki en kaliteli 5 oyundan (WoW, FFXIV. GW2, ESO, BDO) birisidir bu oyun ve siz burada aglayip zirlasaniz da yerini kaybetmeyecek.

Biri endgame gormeden neden 13 euro vereyim der, biri 10 dkda oyun analizi yapar :D Komik cocuklar sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CDDF4778 -- 11 Ağustos 2017; 22:56:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeadia

quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Bu oyun oynanmaz niye mi? Her ay 13 euro isteyen tek oyundur kendisi. Efsane bir mmorpg sankide her ay 13 euro istiyor. Wowda bile oyun süresini oyun içerisinde kasarak alabiliyorken bu oyuna niye her ay 13 euro vereyim. Zaten görsellik falan hiç ilgimi çekmedi japon mmorpg si işte. Mmorpg yi yaparsa amerikalılar yapar gerisi faso fiso.

Bu oyun wow ile birlikte piyasada aylik odemesi oldugu halde ayakta kalabilen tek mmorpg. Wowun neden gold ile odeme sistemi getirdigini herkes biliyor. Senin begenmemen, senin aylik 13 euro verecek olamaman oyunu kotu yapmadigi gibi, senin oynamaman da hicbir seyi degistirmeyecek. 3 aylik araliklarla guncellenen bir oyunun aylik odemesi olmasi gayet normal. B2P oyunlar gibi 2 yilda bir guncelleme gelmiyor en azindan.

FF PvE icerigiyle, 3 ayda bir guncellenen icerigiyle, hikayesiyle gayet de efsane bir oyun. Siz kendi efsanelerinize yonelin, bknz Metin2, KO, LoL. Bos analizlerinize hic gerek yok zira wow ile birlikte populasyonu en yuksek oyunlardan birine boyle sacma bir yorum cok komik duruyor.

Ahahaha fanboya bak nasılda savunuyor oyunu üstteki yorumda adama çocuk falan diyor, bana gelmiş metin2 ko oyna diyor. Çıldır ulen fanboy seni

Her ay 13 euro veren kusura bakmasın ama kazıklanıyor bence akıllanıp bu oyuna 13 euro vermeyi bırakında b2p f2p sisteme geçsinler. 13 euro ya giderim humble monthly a abone olurum veya origin accesse abone olurum akıl var mantık var.

WoW, FFXIV. GW2, ESO, BDO en iyi oyunlar demişsinde hiçbirisi wow etmez. Tıklıyorsun göreve otomatik koşuyor öyle mmorpg mi olur? Boşuna wow efsane değil, boşuna hala en çok oynanan mmorpg değil, diğer oyunlara para vermektense gider wow a veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 12 Ağustos 2017; 0:5:5 >

• Donanımhaber ölücüleri toplandı yine konuya. 20 euro verelim yıllarca oynayalım hatta dur oyun f2p olsun. Ama aylarca güncelleme almasın. 2 yılda bir ek paket gelsin o yeter bize.

Mükemmel oyun analizcileri :/ endgame görmeden mükemmel yorum yapan insanlar :D bayılıyorum kendileri beceremeyince sanıyorlar ki dünyada kimse oynamıyor bu oyunu :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz, bana da başta sessiz sinema gibi gelmişti oyun, alışmak gerekiyor. Ben SWTOR'dan geçtim, orada en ufak npc bile seslendirmeli. Alıştıktan sonra hikaye son derece güzel gidiyor.
    Ama sadece npc'ler sessiz diye oyuna çöp denemez, zaten heavensward güncellemesi ile hikayede konuşma çok ama çok daha fazla olmuş. Daha son güncellemeyi almadım, onun hakkında bir şey diyemiyorum.
    Sadece hikaye için MMO oynanmaz zaten, hikayesi güzelse o da tadı tuzu olur.
    MMO'larda zaten esasen endgame ile başlar. Endgame hard dungeonlar, raidler ve gearing zevkli kısmıdır bana göre.
  • catastrop kullanıcısına yanıt
    Hiçbir oyuna çöp denmez, denmemeli. Fakat yılda 150 dolar sadece oyun aboneliğine ek olarak 40 dolar expansiona vermen gerekiyor. Bu kadar para verince insanların beklentisi artıyor. Bana göre p2p oyunlar artık bitmeli ki zaten wowda bile oyun içerisinden gold ile oyun süresi alınabiliyor. Battle chest alıp 1 aylık süre hediyesiyle son seviyeye ulaştıktan sonra günlük belli süre farmlarla oyun süresi alabilecek parayı topluyorsun. Devamlı oynadığın oyuna 13 dolar çok değil ama bunu isteyen tek oyun olunca eleştirmek normal. Destiny 2 mesela niye aylık ödeme sistemiyle çıkmıyor veya overwatch niye p2p değil? Böyle oyunlar p2p değilken ffo ya niye her ay 13 euro verelim?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.