Şimdi Ara

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Ana Konu ve Oynayacaklar Listesi ( PS3 & PS4 & PC ) (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.378
Cevap
15
Favori
67.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkiye'de pek oynayan olmaması kötü bu güzel oyunu. Neyse artık Cerberus'ta oynayan varsa bana pm atabilir buradan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ps4 için pri yada sec satan var mı acaba? veya store dan alsak ortak çıkacak var mı bir arkadaşım için alacağım da.
  • burakcan42 B kullanıcısına yanıt
    Hocam sec olarak kullanman imkansiz. Sadece pri sahibi oyunu oynayabilir. O da yanliz kendi psn id si ile.

• Bu oyunun şu müziği bile bu oyunu oynamak için başlı başına sebeptir.

• gicikmigicik G kullanıcısına yanıt
    Müzikler gerçekten şahane en sevdiğim ise " Motoya Cave theme " ama ev içi music box için bulamadım onu :( sırf dinlemek için uğruyorum arada cadı nenemin mağarasına :))

bu arada geçen gün company ( odin server / anka ) evimizdeki müzik kutusu için sevinc tam 10.000.000 gil karşılığında bir müzik aldı başta maliyeti yüksek gibi :p ancak evin resmen havası değişti

Final Fantasy - Answers

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rumi -- 11 Mayıs 2016; 17:55:19 >

• Ho ho gençler uzun süredir konuya uğramadım neler yaptınız böyle :) öncelikle bizim eski oyuncular piyasada yok onu bilin istedim bende bir salaklık yapıp lich den odin e transfer yaptım zamanında.Ordakilerde bıraktı 1-2 kişi belki vardır benim dışımda.Ama gayet güzel bir FC'm var discord serverımız var sephiroth ex'le uğraşıyoruz şu sıralar :) hardcore olmadığınız sürece aramızda görmekten memnun olurum sizleride :) pm atıp gerekli yardımı alabilirsiniz :3
  • Arkadaşlar bende oyuna yeni başlayacağım. Odin allfather serverında olacağım. Dragoon yada Ninja oynamak istiyorum fakat rotasyonları ve tecrübeleşmesi zor olduğu gibi yorumlar var. Bu yüzden bard oynama olasılığımda var. Yeni bir oyuncuya tavsiyeniz nelerdir? Meslek, class vs..
  • komoli kullanıcısına yanıt
    Hepsini deneyin ve en çok hoşunuza giden classi oynayin derim. Her classin belirli bir rotasyonu ve kendine has zorluklari var. Tamamen size bağlı bu olay.
  • Oyunu playstoredan alsam hangi bölge olacak. Ben aylık ödemeleri dolar bazında yapmak için na hesap açmak istiyorum. Playtsoreda şuan 28TL olarak gözüküyor.
  • Ben aktif olarak lich de oynuyorum ama Turk arkadaslar kalmadi en kalabalik eu server hangisi ona gecis yapicam?

• Ps4 üzerinden oynamak isteyen biri olarak şimdi realm reborn ps4 74 liralık oyunu mu almam gerekli yoksa direk final fantasy xiv 164 liralık mı , heavensward var 134liralık yoksa bu mu ? Yoksa hepsi mi ayrı ayrı dlc şeklinde geldi.Diğer bir değişle tüm oyun contentini baştan satın almak isteyen ben, ne alacağım ne kadara Bir de aylık ödemelerin olduğunu biliyorum plus istemeden bu gametime nerden alacağız ne kadar acaba ve son olarak ps4 için mouse + keyboard desteği hakkında elimde razor deathadder 2013 var + kablosuz logitechin klavyesi bunlarla oynayabilir miyim sıkıntısız acaba ? Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komoli

Oyunu playstoredan alsam hangi bölge olacak. Ben aylık ödemeleri dolar bazında yapmak için na hesap açmak istiyorum. Playtsoreda şuan 28TL olarak gözüküyor.

PAL bölge yani EU olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenercag

Ben aktif olarak lich de oynuyorum ama Turk arkadaslar kalmadi en kalabalik eu server hangisi ona gecis yapicam?

Abi selam. Çeşitli serverlarda Türk arkadaşlar var. Odin, ragnarok, phoenix falan sanırım. Hangileri aktif oynuyor bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dohdor

Ps4 üzerinden oynamak isteyen biri olarak şimdi realm reborn ps4 74 liralık oyunu mu almam gerekli yoksa direk final fantasy xiv 164 liralık mı , heavensward var 134liralık yoksa bu mu ? Yoksa hepsi mi ayrı ayrı dlc şeklinde geldi.Diğer bir değişle tüm oyun contentini baştan satın almak isteyen ben, ne alacağım ne kadara Bir de aylık ödemelerin olduğunu biliyorum plus istemeden bu gametime nerden alacağız ne kadar acaba ve son olarak ps4 için mouse + keyboard desteği hakkında elimde razor deathadder 2013 var + kablosuz logitechin klavyesi bunlarla oynayabilir miyim sıkıntısız acaba ? Teşekkür ederim.

A Realm Reborn ana oyun.

Heavensward ek paket.

Final Fantasy XIV olarak satılan hem ana oyunu hem de ek paketi içeriyor.

Oyun plus istemiyor. Plus almanıza gerek yok.

Oyunun sitesi aracılığı ile ödeyebiliyorsunuz aylık ücreti.

Evet mouse ve klavye desteği var. USB girişli olduğu sürece her Mouse ve Klavye çalışır.

• quote:

Oyunu playstoredan alsam hangi bölge olacak. Ben aylık ödemeleri dolar bazında yapmak için na hesap açmak istiyorum. Playtsoreda şuan 28TL olarak gözüküyor.

Dolar bazında yapmak istersen us olarak almalısın derya , oyunu alırsan haberleşelim mutlaka :)

Kod isteyen arkadaşlar da özelden yazarsa iyi olur karşılıklı hediye kazanırız

• Oyunu yeni indirdim 14 gunluk denemesni id pw giryorum " the game is unavailable for play during maintenance " surekli bu hatayi veryor yardim edrmsnz teskkrler smdiden.

• Streup S kullanıcısına yanıt
    Bakım var oyunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rumi

quote:

Dolar bazında yapmak istersen us olarak almalısın derya , oyunu alırsan haberleşelim mutlaka :)

Aldım oyunu Rahime ama bilgisayarda oynuyorum şuan için. PS4e kurmaya üşendim açıkçası :) Odindeyim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rumi

quote:

Aldım oyunu Rahime ama bilgisayarda oynuyorum şuan için. PS4e kurmaya üşendim açıkçası :) Odindeyim

Aa hayırlı olsun süper ;) bekliyorum ekle beni mutlaka minnuk Prenses

Odine gelen herkes eklesin veya ziyarete gelmek isteyenlerde haber versin görüşelim arkadaşlar :)

• Daha önce Final Fantasy oyunlarından hiç birini oynamadım. Ücretsiz deneme hakkımız varmış, öğrenir öğrenmez indirdim.

İlk saatlerden itibaren beni tavladı. Atmosfer tam istediğim gibi. Harika bir fantastik dünya yaratmışlar. İçeriği çok hoşuma gitti. Ben bu tür oyunlarda oynanış ve mekanikten daha çok atmosfere ve karakterlerin ayrıntılarına takıldığım için galiba bu kadar hoşuma gitti. Ücretsiz deneme hakkım bitince kesinlikle alacağım. Aylık 13$ 'ı kesinlikle hak ediyor. Ayrıca merak ettiğim bir şey var bu ücretsiz loginde açtığım hesap, oyunu satın aldığım zaman silinmiyor değil mi? 10 lvl'a kadar kastım çünkü :) başa dönmek istemem. Muhtemelen silinmez ama yinede sorayım dedim.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.