Şimdi Ara

Final Fantasy X HD Tam Açıklamalı Rehber Niteliğinde Ana Konu - METASCORE 84 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
4
Favori
13.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Final Fantasy X Jecht Spheres'in Bulunduğu Mekanlar'ı da ekledim rehber tamamlandı....
  • Oyunun 720p,dts destekli gelmesine razıydım,adamlar remake yapıyormuş birde.Square resmen en çok istediğim şeyi yaptı kendilerine buradan kocaman bir helal olsun.Umarım oyunu Japonca sesli,İngilizce altyazılı oynama seçeneği koyarlar.Koymazlarsa da farketmez,zira İngilizce seslendirmeleri de gayet müthişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotherDay

Oyunun 720p,dts destekli gelmesine razıydım,adamlar remake yapıyormuş birde.Square resmen en çok istediğim şeyi yaptı kendilerine buradan kocaman bir helal olsun.Umarım oyunu Japonca sesli,İngilizce altyazılı oynama seçeneği koyarlar.Koymazlarsa da farketmez,zira İngilizce seslendirmeleri de gayet müthişti.

Büyük ihtimal international olacaktır merak etme. Adi firma yığınla mektup ve mail alıyor 7 için daha bişey söylemiyor. Aha bu mesajımı kaydet bu nesilde 7 oynayacaz hd yada bir türlü..
  • beyler size birşey sormak istiyorum.bende ps2 varken final fantasy x'u oynamıştım ama yarısına gelmeden makinemi satmak zorunda kalmıştım.ben bu oyunun hayranıyım ve biraz araştırdım,Tidus karakterinin hayal veya ölü olduğu filan yazıyordu bazı yerlerde.ona kalırsa ff x-2 de de tidus en güzel sonda geri geliyor.ben bu olayı anlamadım birileri lütfen anlatsın bana...
  • 9. oyunu japonca oynadığımdan pek duygusallaşamadım..

Ama 8-10 bitirdi beni...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_5

beyler size birşey sormak istiyorum.bende ps2 varken final fantasy x'u oynamıştım ama yarısına gelmeden makinemi satmak zorunda kalmıştım.ben bu oyunun hayranıyım ve biraz araştırdım,Tidus karakterinin hayal veya ölü olduğu filan yazıyordu bazı yerlerde.ona kalırsa ff x-2 de de tidus en güzel sonda geri geliyor.ben bu olayı anlamadım birileri lütfen anlatsın bana...

Dostum valla nasıl cevap vereyim bilmiyourm pek hafızamda kalan bir oyun değil ama kaldığı kadarını yazayım

Oyunda bulunan Shuen adlı karakter ölen sevgilisi olan (adını unuttum) kızı Yuna'ya benzetince aşkını tekrar bulduğunu sanıyor.Gerisini tam hatırlamıyorum aklıma gelince kesin yazarım.hatta bir site adresi vereyim orayı bi kolaçan et.

http://www.finalfantasytr.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_5

beyler size birşey sormak istiyorum.bende ps2 varken final fantasy x'u oynamıştım ama yarısına gelmeden makinemi satmak zorunda kalmıştım.ben bu oyunun hayranıyım ve biraz araştırdım,Tidus karakterinin hayal veya ölü olduğu filan yazıyordu bazı yerlerde.ona kalırsa ff x-2 de de tidus en güzel sonda geri geliyor.ben bu olayı anlamadım birileri lütfen anlatsın bana...

Dostum valla nasıl cevap vereyim bilmiyourm pek hafızamda kalan bir oyun değil ama kaldığı kadarını yazayım

Oyunda bulunan Shuen adlı karakter ölen sevgilisi olan (adını unuttum) kızı Yuna'ya benzetince aşkını tekrar bulduğunu sanıyor.Gerisini tam hatırlamıyorum aklıma gelince kesin yazarım.hatta bir site adresi vereyim orayı bi kolaçan et.

http://www.finalfantasytr.com/

saold zack06,başka bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

• Square Enix's Yoshinori Kitase revealed that the Final Fantasy X HD Remake for PS3 and PS Vita is in early development. Rumors from the media also stated that remake will not be a simple HD Remaster version, instead the game run on the FFXIII game engine, all characters, scenes and summon aeons will be redrawn, and special effects in magic and other scenes will make use of the Luminous Engine, the Blitz Ball mini game will have some improvements; and the game will have Network support.
  • @zack06
    Neyse ki sadece çözünürlüğü değiştirmeyecekler, çizimlerin yeniden yapılması iyi olacak. Kusmuklu bir remake yakışmazdı FF'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

@zack06
    Neyse ki sadece çözünürlüğü değiştirmeyecekler, çizimlerin yeniden yapılması iyi olacak. Kusmuklu bir remake yakışmazdı FF'ye.

Aynen hacı haklısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

@zack06

Aynen hacı haklısın

inş öyle olur ama yukarda okuduğum kadarıyla söylentiymiş bunlar :D
  • Evet "rumors" diyor ama olsun en azından sadece vita için geliştirilmediği kesinleşmiş oldu. Ayrıca vita için de yapılıyorsa bi oyun bence hd remastered olayından daha fazlasına ihtiyaç duymaları lazım bu da remake olması ihtimalini kuvvetlendiriyor.
  • Final Fantasy X PS3/Vita is Not a Remake, HD Upgrade Only

Final Fantasy X HD Tam Açıklamalı Rehber Niteliğinde Ana Konu - METASCORE 84

quote:

There has been all kinds of speculation about the extent to which Final Fantasy X will be updated for its Vita and PS3 version. At the release party for Final Fantasy XIII-2 in Taipei, Taiwanese website GNN Gamer got an answer from Shinji Hashimoto.

When asked “So is it a remake or an HD remaster,” Hashimoto called the game an “HD Remaster,” meaning more of a visually enhanced port than a full-on remake. What does still seem to be up in the air, however, is whether this is the basic version of the game or the international version. Final Fantasy X International included optional boss fights and an “Expert” mode, which placed characters on Sphere Grids that had less upgrade nodes than the original mode of play. Moreover, all characters started at the same point and could be evolved as the player saw fit. In Japan, this version also came packed with a story video almost 15 minutes long that helped fill the player in on the events between FFX and X-2. This version was released in Japan and PAL territories, but never North America.

While we’re not yet sure which version it is or when it will be released, there’s little question that the HD upgrade and portability will be big selling factors for the new versions of Final Fantasy X.

http://playstationlifestyle.net/2012/02/05/final-fantasy-x-ps3vita-is-not-a-remake-hd-upgrade-only/

• Bu da demek oluyor ki çamur grafiklere sahip olacak.
  • Çamur grafiklere sahip olur mu bilinmez ama en azından HD Remastered geliyor ve kim bilir belki çok iyi bi çeviri yaparlar memnun kalırız ön yargılı olmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Çamur grafiklere sahip olur mu bilinmez ama en azından HD Remastered geliyor ve kim bilir belki çok iyi bi çeviri yaparlar memnun kalırız ön yargılı olmayalım.

• Kaldıki oyun hakkında hala çıkış tarihi verebilmiş değiller bu da akla oyun üzerinde uğraşıldığı için mi acaba uzun sürüyor sorusunu getiriyor. Belki mesainin büyük bölümünü diğer ff serilerine ayırdıklarından da olabilir tabi ama belkide benim düşündüğüm şekildedir kim bilir.
  • Hort için üzgünüm.

Şu Jecht Shot'ı feribotun güvertesinde alamadım bir daha şansım var mı? Şuan bi' 2-3 saat oynama süresi ilerdeyim şimdi aklıma dank etti bilen varsa çok sevinirim.
  • quote:

Hort için üzgünüm.

Şu Jecht Shot'ı feribotun güvertesinde alamadım bir daha şansım var mı? Şuan bi' 2-3 saat oynama süresi ilerdeyim şimdi aklıma dank etti bilen varsa çok sevinirim.

alana kadar top oyununu oynayabilirsin
  • quote:

quote:

Hort için üzgünüm.

alana kadar top oyununu oynayabilirsin

İşte bir daha nerede hatırlıycam o vuruşu ben? Çok manyak bir şey çünkü maçlarda çok artısı olur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.