Şimdi Ara

FINAL FANTASY VII REMAKE | PS4 ANA KONU (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
11
Favori
19.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 127
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 106
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 9 saat 49 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 74
  • Favoriye Eklediklerim 11
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • zack06 (106 mesaj) TheLuBu (62 mesaj) melkor23 (24 mesaj) Venomstr (23 mesaj) # Ace # (17 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (266 mesaj) Mobil (215 mesaj) Tablet (9 mesaj) (1 mesaj) Mini (32 mesaj) Uygulama (8 mesaj) (7 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Ps4 plus'tan alan kullanıcılara açıldı bedava ps5 update çok sevindim vallahi oyunu almayı düşünüyordum, masraftan kurtardılar.

• Ps5 sürümü çok daha keyifli olan oyun. Dlc de 140 liraya düşmüş. Bunu ortak alma şansımız var mı acaba bilen var mı? Dualsense uyumluluğu ile vuruş hissiyatı baya artmış. Tavsiye ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beyler selamlar, daha önce serinin hiç bir oyununu oynamadım. Bundan başlarsam hikayeyi anlamama daha doğrusu serinin önce ki oyunların hikayesini izlememe gerek felan var mı?

• Pc versiyonu 699 ₺ genelde pc daha ucuz olurdu ama bu sefer farklı o yüzden kararsız kaldım en güzeli sanırım 1 yıllık plus alıp ps4 versiyonu indirdikten sonra ps5 sürüme yükseltmek bana en akıllıcası bu gibi geldi 240 liraya hem PS Plus 1 yıllık hem de oyuna sahip olmuş olacağız 1 yıla da zaten oyun herhalde biter...😄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 28 Aralık 2021; 10:7:10 >
  • FINAL FANTASY VII REMAKE | PS4 ANA KONU
    FINAL FANTASY VII REMAKE | PS4 ANA KONUFINAL FANTASY VII REMAKEtwitter
    “Upgrade to the PS5 version of @FinalFantasy VII Remake now to see every detail brought to life, bigger and better than before. If you previously redeemed the game on PS4 via PlayStation Plus, you can upgrade at no extra cost now. https://t.co/tHn6uvBhMh”
    https://twitter.com/finalfantasyvii/status/1493971178532356096?s=21

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS5 versiyonuyla birlikte ilk kez FF oynuyorum. Başlarda çok ısınamasam da şu an çok severek oynuyorum. Oyunun detaylı bir rehberini bulma şansım var mı ? Materia rehberi de işimi görür. Materiaları biraz gelişigüzel paylaştırdım gibi hissediyorum. Bazı materia ve itemlerin ne işe yaradıklarını anlayamadım. 8.bölümü bitirmek üzereyim.

• Son bölümdeyim, 50 saate yakın oynamışım. Son bölüm çıldırttı, galiba hiç yapmadığım bir şeyi yapıp bitirmeden sileceğim. İlk olarak; diğer bölümlerde ufak bir boss savaşı da geçsen ilerleme % bazında artıyordu. 18. bölümde 35-40 dakika araç kovalıyorsun. Tam onu yeniyorsun, bölümün %50'sini geçtin diyor. Peşinden boss savaşına gidiyorsun. Orada bir 40-45 dakika savaşıyorsun; o da ölmezsen. Ölürsen başa atıyor. Hadi onu da geçtin, oyun sana hala bölümün %50'sini geçtin diyor. Son boss savaşına geliyorsun, adamı öldürmek imkansız değil ama 3. fazına geçebildim en fazla. Mutlaka ölüyorum. 3 saattir uğraştım, geçemedim. Bir önceki boss savaşı 40-45 dakika sürmesine rağmen bitirince kaydetmiyor. Bu olay beni deli etti. Sepphiroth savaşında kaydetse sakin kafayla devam edeceğim. Kaydetmediği için bir önceki savaşı tekrar oynamam gerekiyor.

Methiyeler düzeceğim, sağda solda överek anlatacağım oyun son bölümüyle midemi bulandırdı. Biraz oyuncu dostu olması gerekiyor, Souls oyunu değil bu. Son bölümü dörde bölmeleri gerekirdi ve benim şu son bölümde olmam gerekirdi. Ama ikiye böldükleri için bitirememiş olacağım.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.