Şimdi Ara

Final Fantasy 7 Türkçe Yama Yayınlandı - Switch Versiyonu Geldi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
8
Favori
11.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değiştirilecek Dosyayı güncelledim onu tekrar indirip aynı yere atın.
  • Arkadaşlar ilk kısım itibariyle denk geldiğim hataları giderdim. Salı-çarşambaya kadar biraz boşluğum var bu süre içinde oyunu bitirip denk geldiğim diğer hataları da gidermeye çalışacağım. Yetiştirebilirsem (ki yüksek ihtimal yetişecek gibi) bir hafta içinde komple bitmiş olur. Yetiştiremezsem mayısın sonuna doğru bitmiş olur. 2 ay biraz yoğun olacam.
  • Flood olacak ama oyunu bitirdim. Ya setup halinde ya da dosya olarak en kısa zamanda paylaşacam yama güncellemesini. Ömer abiyi yine yoracaz gibi :)

PS4 portu yapmak isteyen varsa bu güncellemenin yayınlanmasını beklesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 11 Mart 2019; 12:35:44 >
  • şu grafikleri efsane olanı çevirseydin 100 tl bile atardım sıkıntı olmazdı ama buna bakalım şimdilik
  • Grafiğe göre oyun çevirmiyorum, oynamadığım oyunu çok nadir istisnalar dışında çevirmiyorum kaldı ki onu çeviren bi grup var ve bir çeviren varken başkasının çevirmesi durumu pek olmaz. Hoşta karşılanmaz. Tabi çeviren kişiye-gruba bağlı bu durum. Ve ücretli olacak. En az 20 lira olur o yama.
  • V2.0 versiyonu yayınlandı.

Değişiklikler;

- Yazım imla düzeltmeleri (ağırlıklı olarak)
    - Oynanış testinin yapılmamasından kaynaklı bazı hataların giderilmesi
    - Diğer ufak iyileştirmeler
  • Emek dolu bir yama. Elinize sağlık arkadaşlar...
  • Ayakta alkışlanası bir hareket. Yeni yetme ergenler; siz şimdi uzak duruyorsunuz bu konudan. Gidin Pubg oynayın ve grafik diyen çobanlar siz de gelmeyin lütfen. Sizi canı gönülden tebrik ediyor, elinize sağlık diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cozepud -- 17 Mart 2019; 22:17:52 >
  • ''Bir şey bulunamadı
    Dosyalar sahibi tarafından silinmiş, erişim engellenmiş ya da bağlantıda yazım hatası yapılmış olabilir.''

diye uyarı veriyor link çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLuBu -- 18 Mart 2019; 22:1:52 >
  • Ellerinize sağlık, FF serisi ps1 döneminden beri sevmişimdir, hatta bir ara shenmue'ye başlamadan önce XIII - XII veya X-HD birini çevireyim dedim ama tool bulamamıştım öyle kalmıştı. Ayrıca arkadaşın dediği gibi link çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 19 Mart 2019; 1:30:25 >
  • Linke tıklayınca sonunda donanimhaber ile alakalı uzun yazı çıkıyor Html kısmında. Onu silin öyle devam edin:https://yadi.sk/d/_BFQV3HD4NHVZw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim hocam indirdim. Konu sahibi arkadaş forumdan uzaklaştırılmış süreli olarak yeni gördüm.
  • Teşekkürler. Elinize sağlık.

Steam versiyonu ile uyumlu olduğunu biliyorum. Steam dışında bir versiyonda denedim. Menuler dışında oyun içindeki konuşmalar türkçe oldu. Gerisi ingilizce. Merak eden arkadaşlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 20 Mart 2019; 8:46:32 >
  • Link mi kırık sorun bende mi? Kırıksa tekrar uploadlayabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teberzin

Link mi kırık sorun bende mi? Kırıksa tekrar uploadlayabilir misiniz?
    https://yadi.sk/d/_BFQV3HD4NHVZw
  • TheLuBu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • JAX kullanıcısına yanıt
    8 gündür cezalıydım anca yazabildim. Terimler sözlüğünün hazırlanma sebeplerinden biri de o. Esas amacı o değil elbette. Öteki türlü zorlanırsınız bu neydi bu neydi diye. Ayrıca menüler dediğiniz kısım 2500 satır.
    ------------------------------------------------------------------------

Kırık link sorununun benimle alakası yok. Linki doğru girdiğim halde sonuna fazladan harf ekliyordu urlye tıklayıp kontrol ettiğimde fazladan bir harf vardı o da bulunamadı, silinmiş olabilir hatasına sebep oluyordu. Ben de mecburen düz olarak girdim linki. Şu an sorun olmaması gerek
    -----------------------------------------------------------------------

Konsol portuyla ilgili olarak;

Vazgeçtim. Evet vazgeçtim. Bu port işinden anlayan arkadaşlar başka oyunlara yönelsinler portlamak için. Neden diye soracak olursanız;

- Birincisi oyun sudan ucuz; indirimde 11-12 liraya alırsınız menüler dahil tamamen *türkçe oynarsınız. Normal fiyatı 23 lira sadece.
    - İkincisi mağara devrinden kalma pclerde bile rahatlıkla çalışan bir oyun.
    - Üçüncüsü konsolda türkçe portlu oyun oynayacak olsam pcmin gücü yetmediği için bilgisayarda oynayamadığım bir oyunu tercih ederim.

Özetle bu işlerden anlayan arkadaşlar başka oyunlara yönelsinler.

*İngilizce bir kısım var ama orası çeviriden kaynaklı değil photoshop falan gerekli ki öyle çok göze batacak, rahatsız edecek bir kısım değil. Oynayınca görürsünüz.

• Bu oyunu çevirmekle gerçekten çok güzel bir karar almışsınız hatta içimden diyorum keşke final fantasy remake çıkmasa. okadar memnun oldum yani. Oyunu oynadım daha çeyregini bitirmiş sayılmam ama devam ediyorum. Hikaye çok güzel ve bütün karakterleri ana karakter gibi yapmışlar en güzel yanıda bu oyunun. Hikayesi mehdi konusunu ele alıyor. yani türkçesi seçilmiş olan vaadedilen kişi. Mehdiye atıf yapan çok dizi ve film var zaten. örnek skyrim ve oblivion gibi. neyse kounu fazla dagıtmayayım hikayesi hem gizemli hemde sürükleyici oyunun herşeyi çok güzel iyiki çevirmişsiniz bu zamana kadar niye çevirilmedi acabada demek istiyorum böyle bir başyapıt. Yama için harbiden teşekkürler tr olmasa oynamazdım ben. Bu fırsatı bize sundugunuz için tşk ediyorum.
  • harunefetr kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Hikayeyle ilgili biraz er konuşuyorsun. Daha neler olacak neler. Çeyreğindeysen daha hiçbir şey görmediğini söyleyebilirim. Spo yeme sakın.
  • Güncelleme; sevgili emre_007 sayesinde çevirinin switch versiyonu çıkmış bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 5 Nisan 2019; 18:28:8 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.