Şimdi Ara

Final dergisi dersanesi ücreti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
50.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

quote:

Orijinalden alıntı: bonobopanzer

quote:

Orijinalden alıntı: Nero Bianco

kardeşim için araştırıyorum ama piyasada dersane yok malesef..
    fem e yolamayız malum nedneler..
    kavram a ben ve diğer kardeşim gittik bi cacık yok :)
    uğur ağırlıklı olarak tikky
    kültür ü bilmiyorum pek bi aşarısı çıkmadı..
    bi final kalıyor başarılı..

Birey ?

Birey de fem'in bir farklı versiyonudur. Bizde oradan gelen bir hoca vardı. Adam ders yapmamak için sürekli(ek derslerde) isterseniz bırakabiliriz filan diyordu.
    Fem iyidir diyenlere şu an çok gülüyorum. Gidince ne kadar iyi olduğunu ayrıntılarıyla görürsünüz.
    Fem, birey gibi dershanelerde şube başına adam gibi bir hoca düşer.
    Onların da yanına gitmek ..t ister. Öğrencisiyle dalga geçen hocaları çok rahat görebilirsiniz.
    Eğer seviye olarak düşük bir öğrenciyseniz ve çok fazla soru soruyorsanız hocanız sizden kaçabilir, ofis saatlerinde mescide saklanabilir.
    Buna ek olarak cemaat işlerine karşıysanız o ex. yurt vs. de iptal olur.
    Ve nihayetinde sene sonu birkaç düzine kaliteli yayınla ve ist. puanlara ulaşamamış olmanın siniriyle dershaneyi bırakırsınız.
    Bu anlattıklarımı 2 yıllık fem ve 1 yıllık final deneyimimle yazdım. Sizin gideceğiniz şube böyle olmayabilir. Ama bu anlattıklarımın çoğu şubede aynen yaşandığı da bir gerçek.

Çoğu şube böyle.

• Bugün itibariyle yaklaşık 1,5 ay gecikmeli olarak (11 ekim'de başladı) mezun grubu programına 2.200 tl'ye kayıt oldum.

Bir hafta kadar önce fiyat öğrenmek için gittiğimizde; normal üniversiteye hazırlık programının 4.800 tl olduğunu söyleyip, Ygs puanım + 1 aylık gecikme hesaba katıldığında 2.800-3.000 tl gibi bir önfiyat vermişlerdi.

Sözde araya tanıdık sokup, %50 indirim sözü aldık ama işler öyle yürümüyo tabi. Dershaneye müdürle görüşmek için gittiğimizde, müdür normal fiyatın 5.000 tl olduğunu, %50 indirim yapınca 2.500'e düştüğünü ve bize 2.200 yapacaklarını söyledi. Biz bu %50 indirimin ygs puanı + gecikmeli başlama = 3.000 tl'ye uygulanacağını beklerken bu güzel sürprizle karşılaştık.

Ama yüz bulup astar istemek gibi olmasın diye ses etmedik. Müdür bey(!)'e de bizi kaşla göz arası kerizleyip en az zararla yırttığını sanmanın verdiği mutluluk hakimdir sanırım şu sıralar...

• lise sona giderken bandırma final'e 1800 liraya 2kişi kayıt olmuştuk
  • elazığ final dershanesi 1500 tl
  • ilden ile değişir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exxcrea

indirimsiz 4.5 civari ben %20 indirim ve birazda eski ogrenci olmam sayesinde 3 e gidiyorum. ne yapalim fem e mi gidelim

Bizim de tanıdık var Final'de, 3'e düşer umarım.
  • denizli finali bilen var mı 3000i geçerse zor giderim .s
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blonde

4500 YTL.Mecidiyeköy fdd

YTL mi kaldı kaçıncı yüzyılda yaşıyorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nero Bianco

final dergisi dersanesinin öss hazırlık kurs ücretleri hakkında bilgisi olan var mıdır?

1.900 Tl konya. geçen sene giderken böyle idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khal Woof

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blonde

4500 YTL.Mecidiyeköy fdd

YTL mi kaldı kaçıncı yüzyılda yaşıyorsun...

2008 tarihli mesaja yazmışsın bunu

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.