Şimdi Ara

Final dergisi dersanesi ücreti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
50.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • final dergisi dersanesinin öss hazırlık kurs ücretleri hakkında bilgisi olan var mıdır?

• 4500 YTL.Mecidiyeköy fdd
  • 25 mil
  • 4500 mü ohaa çıldırmış bunlar yaa
  • O da bana.Geçen sene de orda olduğum için.Yoksa 5500 ytl
  • indirimsiz 4.5 civari ben %20 indirim ve birazda eski ogrenci olmam sayesinde 3 e gidiyorum. ne yapalim fem e mi gidelim
  • valla fdd iyi ama kaynak olarak fem dergileri harika tam cozebilenler oss de ilk 5000 girer tam ekssiksiz bi dergi.ama fdd iyi bu arada fem li degilim ama dergileri harbi guzel. benim gecen sene arkadaş soyledi şimdi çapa tıp ta.bende fem ve final dergileri alcam kendim bide dersanede birey ve kultur vercekler yani herşey yolunda ggiderse inş bu sene istedeigim yer gelcek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nero Bianco

4500 mü ohaa çıldırmış bunlar yaa

bizim burda şahinkaya diye bir dershane var.lise 3ler 9 milyar.lise son herhalde 12-13 vardır
  • ne arkadaşlar hatay da final dersanesi 1,500 ile 2000 ytl arasında. naptınız siz ya o:d tabi burası küçük bir ilçesi olduğu için böyle.
  • quote:

hemde nasıl çıldırış !!! şakamı bu
  • bakırköye 2500 ytlye gittim
  • denizli de 2.200 civarı
  • düzce kültür 1500 mezun hemde ilk defa dersane işte küçk şehrlerin faydası tabi zıkı bi pazarlk yaptık fiyat 2750 liste ama çoğu 2000 1750 ye yazılıyor...

uğurn finalın femin fiyatlar böyle ben kadrodan dolayı kültür gerçi yaynlarıda gzl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan-_- -- 16 Eylül 2008; 14:41:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Madeofhate

quote:

bizim burda şahinkaya diye bir dershane var.lise 3ler 9 milyar.lise son herhalde 12-13 vardır

biliyorum bende onları,öğrencilere anaokulu muamelesi yapıyolarpeşinden kosuyolar hepsinin..
  • finalin amacı gelen öğrencilerin toplam başarısı degil ..sadece öss şampiyonu çıkarmak.herhalde 11.sınıftasın çünkü bunu bilmen lazım..samimi olarak söylüyorumki o egitime o kadar para (fiyatı ne olursa olsun) verilmez.
    not:eger çok başarılıysan final 1 numara.
  • Bursa ' da 2000 , 2500 ytL arası
  • ya final ya fem
  • kadıkoy rıhtım haftaıcı oglen grubu 3300
  • Anlamadığım bir nokta bazı velilerin aptalca bu ilk 100 olayına takmış olmaları. Dershane başarısı bununla kesinlikle ölçülmez. Ama bu çok kötü bir çark...
  • kardeşim için araştırıyorum ama piyasada dersane yok malesef..
    fem e yolamayız malum nedneler..
    kavram a ben ve diğer kardeşim gittik bi cacık yok :)
    uğur ağırlıklı olarak tikky
    kültür ü bilmiyorum pek bi aşarısı çıkmadı..
    bi final kalıyor başarılı..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.