Şimdi Ara

Final denemeleri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bulundugum sehirdeki temel lise ile görusmeyi planliyorumda disaridan ogrenci aliyolarmi bilginiz varmi birde hangi gun ne siklikla yapiliyor kalitelimidirler ? + Töder için konusucam bide ne kasimdi demi toder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynen töder 3-4 kasım.bende final temel lisedeyim bildiğim kadarıyla burda dışarıdan almıyorlar ama şubeden şubeye değişebilir.daha ygs olmadık kalite hakkında yorum yapamayacağım. iyi şanslar
  • Dofuber D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sanada :)

• Bilgi aldığında haberdar eder misin?

• Yol yakinken geri don cok sacma bana gore denemeleri

• Arkadaşlar ben de final temel lisesindeyim töder için okul harici girecek öğrenciler 10 lira okuldan girmek isteyenler 7 lira dedi hoca. Gelmek isteyen arkadaşınız varsa söyleyin dışarıdan demişti

• Final denemeleri cok gereksiz. Gecen yil girenler vardi alakasiz sorular bende de final yayinlarinin deneme seti vardi 10 lu boyel amele alakasiz bi sinav gormedim. Hele matematik. Uc dort tanesinden sinra cozmedim

• Bende de finalin 10 lu yeşil kapaklı denemesini yeni aldım ilkini çözdüm 117-118 in altına inmeyen ben 103 net yaptım motalim bozuldu
    Hangi yayını önerirsiniz ve nereden bulabilirim sorduğum yerler daha denemeler gelmedi diyip duruyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.