Şimdi Ara

DHKAHVE 300/40 İndirim | A Roasting Lab Filtre Kahve ve Espresso Fırsatları (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
845
Cevap
106
Favori
151.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hepsiburada’da 40 liralık alışveriş yapana ise 35 lira.
    Dört dörtlük indirimlerde de benim gördüğüm kadarıyla direkt siteden almaya göre daha düşük fiyatlar vardı. Yanılıyorsam lütfen düzeltin.
    Hepsiburada indirimlerine bakmak daha mantıklı değil mi bu durumda? Değilse sebebini yazarsanız, ben de sitenizi tercih edeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soonkaya

merhaba,

güral porselenin ürettiği yerli dripperdan var elimde. sanırım tasarımı v60 dan farklı. sanırım kalita çakması bir ürün. öğütme seçerken yine v60 mı seçmek gerekir ?

Merhaba,

Evet V60 seçmenizi öneriyoruz. Bu öğütme türünü size tavsiye etmemizin sebebi dripper'ın iç yüzeyinden çok demleme yöntemiyle alakalı bir durum. Mutlaka tarif bakarak demlemelerinizi yapın ve süreyle oynamadan sadece kahve miktarını arttırarak/azaltarak doğru tadımı bulun. Bizim tavsiyemiz bu yönde
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Kolombiya supremo burada 37.90
    Hepsiburada’da 40 liralık alışveriş yapana ise 35 lira.
    Dört dörtlük indirimlerde de benim gördüğüm kadarıyla direkt siteden almaya göre daha düşük fiyatlar vardı. Yanılıyorsam lütfen düzeltin.
    Hepsiburada indirimlerine bakmak daha mantıklı değil mi bu durumda? Değilse sebebini yazarsanız, ben de sitenizi tercih edeyim.
    Merhaba,

Pazaryerleri ile ilk zamanlarımızdaki gibi direkt fiyat entegrasyonu ile çalışmıyoruz artık. Pazaryerlerindeki hacmimiz büyüdükçe, ürünlerin yönetimi ve pazarlaması kendi ekipleri tarafından ele alınmaya başlandı. Dolayısıyla bazen kendileri destek vererek ekstra indirimler ya da kampanyalar yapabiliyorlar. Serbest piyasa koşullarından dolayı müdahale etmemiz söz konusu değil. Bu yüzden tavsiyem o anki en iyi fiyata hangi platform üzerinden ulaşabiliyorsanız oradan satın almanızdır. Şu anda Hepsiburada, Trendyol ve Çiçeksepeti pazaryerlerinde bulunuyor ürünlerimiz. Çok yakında Amazon Prime ve sonrasında bilindik diğer pazaryerleri ile mobil hızlı marketler üzerinden satışa çıkacaktır.

Ek olarak sizin aracılığınızla da şu konuya da açıklık getirmek istiyoruz. Kampanya yaptığımızda en iyi fiyatı sağlamaya çalışıyoruz ancak kampanya dışı dönemlerde de Donanım Haber üyelerine özel bir kampanya mutlaka bulundurmaya özen gösteriyoruz.

• ilk defa sipariş veriyorum. fiyatlar uygun gözüküyor. alt limitsiz kargo ücretsiz fırsatı da hoş olmuş. ürünleriniz amazon prime'a da gelirse duruma göre siteniz arasında tercih yaparım.

• Selam, çok uzun zamandır filtre kahve içiyordum. Sitenizden Hario V60 02 Simply Cam Demleme Setine geçiş yapacağım. Ayrıca titan blend ile başlayacağım. Ardından https://www.tchibo.com.tr/elektrikli-su-isiticisi-p400143716.html?forceP=WEBSHOP linkteki deveboynu şekli olan su ısıtıcısı uygun mudur? Bunun haricinde almam gereken bir ürün var mı? Titan blendi mükemmel demlemek için bir rehber videonuz var mı? Teşekkür ederim. @aroastinglab

• quote:

Orijinalden alıntı: djodesa

Selam, çok uzun zamandır filtre kahve içiyordum. Sitenizden Hario V60 02 Simply Cam Demleme Setine geçiş yapacağım. Ayrıca titan blend ile başlayacağım. Ardından https://www.tchibo.com.tr/elektrikli-su-isiticisi-p400143716.html?forceP=WEBSHOP linkteki deveboynu şekli olan su ısıtıcısı uygun mudur? Bunun haricinde almam gereken bir ürün var mı? Titan blendi mükemmel demlemek için bir rehber videonuz var mı? Teşekkür ederim. @aroastinglab

Merhaba,

Eğer kahveleri öğütülmüş olarak alacaksanız ve elinizde mevcut bir mutfak tartısı varsa başka bir ekipmana ihtiyacınız yok. Ancak her zaman çekirdek olarak alıp çekirdek olarak muhafaza ederek demleme öncesi öğütülmesini tavsiye ediyoruz.

Değirmen önerimiz: Hario Mini Plus Seramik Kahve Değirmeni

Su ısıtıcınız uygundur, zaten Hario için tavsiyemiz de ince deve boynu su ısıtıcıları oluyor.

Rehber videolarımız yaz döneminde gelecek ancak şu an maalesef elimizde bir rehber bulunmuyor. Telefonla demleme öncesi baristalarımızdan destek alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: aroastinglab

Merhaba, siparişinizi özenle hazırlıyoruz. Kahveleri deneyimledikten sonra sormuş olduğunuz sorunun yanıtını sizden dinlemek isteriz

Alıntıları Göster

Merhabalar,

Titan ürünü geldi. Genel anlamda kahveden memnun kaldım. Good Fellas' a göre daha keskin ve yoğun bir tadı var. Yumuşak bir kahve tercih edenler Good Fellas' ı, daha yoğun ve keskin tad isteyenler Titan' ı tercih edebilirler. Tabi kahve işi tamamen zevk meselesi. Bu yüzden kimseyi yönlendirmek istemem. Ben kahve olarak memnun kaldım diğer ürünleri gibi aroasting labın bu ürünü de güzeldi.

• neredeyse bütün kahve satan web sitelerinin ürünlerini denememe ragmen a roasting lab'ın kahvesi üzerine kahve göremedim. stoğa girdiğinden buyana favorim Sumatra, şiddetle tavsiye ederim, fiyatıda cok uygun.

• aroastinglab kullanıcısına yanıt
    Amazon prime müthiş olur ama sizden aldığımız kadar taze olmaz. Pazaryeri yerine sizden almayı tercih ederim 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 12 Nisan 2021; 21:37:15 >
  • Geçen hafta sonu indirim kapsamında 2 çeşit kahveden 1er kg aldım, karton kutu içinde güzelce paketlenmiş olarak geldi. Öğütülmüş kahve kâğıt/karton torbada ağzı mühürlü olarak geliyor, kavurma tarihi de üzerinde yazıyor. Henüz kahveleri açmadığım için tadı için bir şey diyemeyeğim, ama acaba açmadan bayrama kadar taze kalır mı?

EDİT: Kahve poşedinin arkasında kavurma tarihinden itibaren 1 yıl süreyle tazeliğini koruduğu yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 17 Nisan 2021; 22:25:20 >
  • mesajım bulunsun belki alırım bir şeyler

• kronik kullanıcısına yanıt

Sizce kilogramı 169,90 TL olan bir kahvenin fiyatı gerçekten de "çok uygun" olabilir mi?

• hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt
    Ne içmek istediğinize bağlı. En sevdiğim kahvenin 250 gramı 100 TL.

Uygun seçenekli çekirdekler sizin damak zevkinize göreyse, pahalı ürünleri alıp denemenizin pek bir mantığı yok. Gerekte yok.

Üstteki yazınıza da cevap vermek istedim. 1 sene kahvenin taze kalması çok zor. Kalsa bile ilk 1-2 ayın tadını vermeyecektir. O yüzden kahveleri az ve seri almanızı öneririm. Zira 1-2 ay geçmiş kahveleri (açılmış ambalaj) ne kadar iyi saklasam da tatlarında ciddi eksilmeler oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 19 Nisan 2021; 10:32:51 >
  • Selamlar,

Starbucksın genel olarak çoğu kahvesinden nefret etsem de starbucks espresso dark roast'tan vazgeçemiyorum. Mokapot ve wacaco nanopresso'da aşırı beğeniyorum tek sorun biraz yumuşak gelmesi lakin caremelli asidisesi az ve ekşi olmayan 10 üzerinden 9 beğendiğim bir kahve. Deneme paketinizi alacağım lakin bana özellikle önerebileceğiniz kahve var mı?

@aroastinglab

• quote:

Orijinalden alıntı: ColorTR

Selamlar,

Starbucksın genel olarak çoğu kahvesinden nefret etsem de starbucks espresso dark roast'tan vazgeçemiyorum. Mokapot ve wacaco nanopresso'da aşırı beğeniyorum tek sorun biraz yumuşak gelmesi lakin caremelli asidisesi az ve ekşi olmayan 10 üzerinden 9 beğendiğim bir kahve. Deneme paketinizi alacağım lakin bana özellikle önerebileceğiniz kahve var mı?

@aroastinglab

Merhaba, maalesef o kadar koyu kavrulmuş bir kahvemiz bulunmuyor. Genellikle Titan Filter Blend'i dark roast sevenler satın alıyor. Ancak karar tabi ki sizde.
  • ColorTR kullanıcısına yanıt

Starbucks kadar koyu kavuran kahveci bulamayabilirsiniz. Starbucks'ın koyu kavurmasının nedeni, daha çok shack tarzı içecekleri için fazla kavurduğunu düşünüyorum. (Baskın gelsin) Ayrıca naçizane görüşüm, Starbucks kadar kavurmak yanlış bir şey, hele hele filtre kahve içen birisi için mutlaka az kavurma şart, yoksa acı olur, aromada olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfredo -- 24 Nisan 2021; 16:19:43 >
  • Bayadır dükkana gelip bizzat alıyorum fakat trendyol mağazanızda garip şekilde içtiğim kahve 10tl (%20) daha ucuz olması ayağınıza kadar gelip kazıklanmış hissi yaratmadı değil.

• şundan almayı düşünüyorum ancak bu 1kg lık paket yerine 4x250gr lık paketler halinde yollar mısınız? 250gr lık 4 paket alsam 200tl oluyor.

DHKAHVE 300/40 İndirim | A Roasting Lab Filtre Kahve ve Espresso Fırsatları
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.