Şimdi Ara

FILTRE KAHVE ICIN EKONOMIK HANGI KAHVE MAKINASI ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
2
Favori
57.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sevenhilli

ewt var demin baktım anladıgım kadarıyla soft podda , kapsül kahve kullanılıo , tchiboda bolca war ondan yada marketlerde migros filan , bööle ufak daire kapsül kahve kullanıo , dier benim verdiğim linkte ise dısardan toz kahve alıosun filitresine koyuyon . birinde kapsül birinde kasıkla koyyuyuon . bence benım verdıgım lınk al . maddi durum ıyıyse direk ılk lınkı al phılıps , espresso bile yaparsın onu bırak mudaimi olursun .

isin asli bir iki saat onceye kadar biraz daha biriktirip ilk tavsiye ettiginizi alacaktim ancak sonra forumda oglu kalp ameliyati olan abinin konusuna denk geldim, zaten ogrenciyim birinci sinif seyler hatta ikinci sinif urunler bile benim icin oldukca luks. su sinboyu alip bir iki eksigimi daha aldiktan sonra kalan parayi yollayacagim, varsin biraz plastik kokulu kahve icelim ama ufak bir cocugun iyilesmesinde az da olsa payimiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 34 tl ye kargo dahil hızlıal dan sinbo nun kahve makinesini aldım.6-7 defa sadece su kaynatmak gerekiyor plastik kokusundan kurtulmak için.2. kahve yapışınızda hiç kalmıyor koku.Onun dışında ben gayet memnun kaldım aletten.Ama kahvenin ne olduğu çok önemli bence.ilkönce jacobsunkini denedim fena değildi fakat dün eminönündeki ünlü kurukahveci mehmetefendi,den brazilian filter coffee aldım 250gr.lık,inanılmaz hoşuma gitti.eminönüne gitme imkanı olmayanlar hepsiburadadan temin edebilir bu kahveyi.Vakumlu pakette satılıyor ve 7 lira.Starbuckslarda satılanların tadını merak ediyorum ama fiyat olarak 2 katı.250 gr 15-16 tl filandı.
    Sinbonun kendi filtresi dışında yada kağıt olmayan bi filtre almak istesem nerden temin edebilirim.İnternette bulanmadım.Genelde altın kaplama yada metal filtreler tavsiye edilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juon

Ben 34 tl ye kargo dahil hızlıal dan sinbo nun kahve makinesini aldım.6-7 defa sadece su kaynatmak gerekiyor plastik kokusundan kurtulmak için.2. kahve yapışınızda hiç kalmıyor koku.Onun dışında ben gayet memnun kaldım aletten.Ama kahvenin ne olduğu çok önemli bence.ilkönce jacobsunkini denedim fena değildi fakat dün eminönündeki ünlü kurukahveci mehmetefendi,den brazilian filter coffee aldım 250gr.lık,inanılmaz hoşuma gitti.eminönüne gitme imkanı olmayanlar hepsiburadadan temin edebilir bu kahveyi.Vakumlu pakette satılıyor ve 7 lira.Starbuckslarda satılanların tadını merak ediyorum ama fiyat olarak 2 katı.250 gr 15-16 tl filandı.
    Sinbonun kendi filtresi dışında yada kağıt olmayan bi filtre almak istesem nerden temin edebilirim.İnternette bulanmadım.Genelde altın kaplama yada metal filtreler tavsiye edilmiş.

gule gule kahve yapmalar o zaman , bence kahveyı tchibodan alabılırsın hem starbucks gıbı tam 250 gr vermıo , ne kadar ıstersen verıo , guzel kahvelerı war bunun dısında starbucks ewt pahalı ama 250 gr kahve aldıgından yanı bı paket yanında ıstedıgın tall boy ıcecek bedava o yuzdn kahve sana 7-8 tl ye denk gelıo. eger alırsan sumatra onerırım . bunların dısında

fılıtre ewt sınbonun kı kotu bıraz , marketlerde mıgros ve carfurlarda olsun melıta deı yesıllı kırmızılı bı fılıtreler war onlardan alabılırsın kare kutulu olanını. Resım olarka ıse bole bı lınk verıom --https://www.homespare.com/content/pictures/i_80087_1.jpg --- gayert guzel fılıtreee , yada tchibonun sıtesınden kahvele ekıpmanlarından fılıtre bulabılırsın kargoyla nereye ıstersen gelebılır . sevgıler bol kahveler.

• Tschiboda istediğin gramajda alındığını bilmiyordum, söylediğin için teşekkürler sevenhilli.250 gr tek kişi için baya fazla çünkü.
    Bir adet kağıt filtre kaç kez kullanılabilir peki?Kullan at bişeymi acaba?Kağıt filtreninde aromayı tuttuğu söyleniyor vs. ama çokda
    kasmamak lazım heralde..bide kalkıp altın filtremi alıcaz:)
  • Rica ederim juon , filitre kağıdı walla ben bi kere kullanıom ama , max 3 kere kullanabilirsin gibi bir düşüncem war ama sen yinede 2 kere kullan . içindeki kahve kolayca dokuluo ama kagıt oldugu ıcın zarar verebılır az , o yuzdn tek kullanımlık yaptım zaten hergun kahve ıcmıom . aromayı tutuo olabılır ama altın fılıtrede alınmaz. dedıgım gıbı tchıboya gıt hem kahvenı al hemde fılıtrenı al satılıodu orda .
  • Bosh Tka 6631'i tek geçerim.
  • * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 7 Mart 2021; 21:28:50 >
  • Arkadaşlar şu iyi bu iyi yazıyorlar. ama bilmeliyizki herkes kendi aldığı ve kullandığı markayı en iyi diye yazıyor buraya yanılıyor muyum? Türkiyede bir malın fiyatı yüksekse kesin iyidir diyemeyiz ama avrupa için bu durum geçerli değil. kısaca avrupa olupta fiyatı yüksek olan mutlaka kalitelidir. ben bosch kullanıyorum çok memnunum. en iyisi bosch mu? hayır tabi daha kalitelileri de var. örneğin boschun kahve koyma yeri plastik bu beni rahatsız ediyor. çelik olmasını tercih ederdim. su koyma yeride aynı şekilde plastik bu şekilde fiyatı düşürmüşler. ha kahveyi nasıl yapıyo? mükemmel. ama plastik kanserojen buda beni rahatsız ediyor. siz alacağınız makinenin malzeme kalitesine dikkat edin hepsi aynı şeyi yapıyor aynı mekanizmayla sonuçta. yani makinen iyi olsada kahven taze değilse bi anlamı yok.:)
  • * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 2:43:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |erdem|

Arkadaşlar ben her türlü kahve yapabilen combo bir makina arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şuanlık sadece " DELONGHI BC0264 " modelini bulabildim ama bununda heryeri plastik :(
     FILTRE KAHVE ICIN EKONOMIK HANGI KAHVE MAKINASI ?

http://www.aynigunkargo.com/store/ProductDetails.aspx?productid=87328

siz sanırm espressoda yapabilen combo bir cihaz arıyorsunuz. espressoda marka delonghidir bunu bilir bunu söylerim. yukarıda verdiğiniz makine oldukça güzel. 1000 Tl ve üzeri olanlar zaten seri satış yapan büfeler için, yani ev iin fazla. düşük fiyat olmasının nedeni bahsettiğiniz gibi malzeme kalitesi.ben delonghinin kave öğütme makinesini aldım ve çok memnununm istediğiniz kalınlıkta çekiyor, kahve makinası olarak size krups önerebilirim. ikiside alman ve sağlam, işinin profesyoneli makinalar. memnun kalacağınızdan şüphem yok.

• Merhaba,

Yarın Darty'de Proline TCF12 kahve makinesi 29,90 TL. Başka bir konuda bu ürün çok beğenilmişti. Aşağıda ilgili konuyu ve yazıyı görebilirsiniz.

Ürüne ulaşmak için:http://bit.ly/qwFmOx
    Forum içerisinden 4 sayfalık tartışma konusu. Almayı düşünüyorsanız mutlaka okuyun!http://bit.ly/p5Atbi bu linkte de forum içerisinden aynı ürünü Darty'den satın alan bir kullanıcının fotoğraflı deneyimlerini görebilirsiniz:http://bit.ly/pybgnb

• http://www.duzgider.com.tr/index.php?route=product/product&path=51_66_67&product_id=120

Ev ve işyerleri için filtre kahve otomatları, 50,90,120,160 bardak çeşitleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetrex

http://www.duzgider.com.tr/index.php?route=product/product&path=51_66_67&product_id=120

Ev ve işyerleri için filtre kahve otomatları, 50,90,120,160 bardak çeşitleri var.

bune yaa allah aşkına yaaaa bunda kahvemi yapılırrr .

• evet yapılır, ve o kahve otomatında yapılan kahveyi içmediyseniz buyrun misafirimiz olun, bi kahve ısmarlıyalım, tadına bakmadan karar vermeyin, ayrıca işyerleri için toplu olarak kahve yapmak için daha idealini bulamazsınız, saygılar, iyi forumlar
  • Düdüklü tencere gibi :D
  • Merhaba, ilgilenen olursa; filtre kahve sevmediğim için kullanmadığım moulinex principio modeli filtre kahve yapıcısını satıyorum. Çok az kullanılmıştır, fiyatı :35TL, kargo alıcıya aittir.
    İyi günler.
  • Arkadaşlar filtre kahve makinası alıcam.Ama filtresi metal.Bardak kısmıda cam olan bildiğiniz ürün vamı fiat 50 60 civarı.Malum plastik kanserojen olduğu için istediğim makinada kahvenin hiç bişekilde plastiğe değmemesini istiyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxxxe

Arkadaşlar filtre kahve makinası alıcam.Ama filtresi metal.Bardak kısmıda cam olan bildiğiniz ürün vamı fiat 50 60 civarı.Malum plastik kanserojen olduğu için istediğim makinada kahvenin hiç bişekilde plastiğe değmemesini istiyorum....

o fiyata değil metal plastik bile bulamazsın ayrıca metal filtrenin yanlarında bi kısım plastikler vardır filtreyi tutabilmesi için sadece süzgeçi metaldir

en ucuz bimex te gördüm 100 tl. bu fiyattan başlar 2 milyara kadarda yolu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxxxe

Arkadaşlar filtre kahve makinası alıcam.Ama filtresi metal.Bardak kısmıda cam olan bildiğiniz ürün vamı fiat 50 60 civarı.Malum plastik kanserojen olduğu için istediğim makinada kahvenin hiç bişekilde plastiğe değmemesini istiyorum....

Çokkkkk Zorrrrrr , Sinbonun kini al gitsin 30 tl misss gibi benceee plastik kokusu oluo 3-4 kullanım kadar ama sonra gidio.
  • Merhaba Arkadaslar bende kahve tutkunu olarak bir kaç sey soyliyeyim. Su anda evimde delonghinin su modeli var ıcm40http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=731359&ref=biarada.com guzel tarafı uzerinde fincan ısıtma yeri var yani kahve yapılırken fincanınızı koydugunuz zaman buharı ile bardagı isitabiliyosunuz.Zaman ayarı da mevcut ama hic kullanmadım gerek duymadım.Ayrıca kendinden filtresi oldugu için filtre kagıdına gerek yok.Dezavantajı karafı cam oldugu için cok sıcak kahve yapamıyor yani elbette ilk basta sıcak ama kupanızın sonuna gelemeden kahveniz soguyor. İş yerinde ise Tscibonun hemen hemen aynı paraya satılanhttp://www.tchibo.com.tr/plantum/urun/Filtre_Kahve_Makinasi/255899.html modeli var. Bunun karafı termos seklinde oldugu için uzun süre sıcak kalabiliyor kahveniz ve sanki daha lezzetli yapıyor ancak filtre kagıdı ile kullanıyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.