Şimdi Ara

FILTRE KAHVE ICIN EKONOMIK HANGI KAHVE MAKINASI ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
2
Favori
57.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İşyerinde bir Arçelik makinayı haşat ettikten sonra o Fakir'i aldık. İkinci hafta cam haznesinin üstündeki plastik kapak elimizde kaldı (temizlikçi arkadaş da halletmiş olabilir gerçi, tam emin değiliz). Onun haricinde alet bizim tarafımızdan türlü amaç dışı kullanım, zorlanma ve aşırı kullanıma (bidonla içiyoruz) maruz kalmasına rağmen halen sağlam ve çalışır durumda.

Yani alınabilir.
  • arkadaşlar bende moulinex principo kahve makinesi var hediye geldi ama henüz hiç kullanılmadı.satmayı düşünüyorum en ucuz fiyat olarak hepsiburada dan 45 tl gördüm,35 tlye verebilirim ilgilenen olursa....
  • bende dün kipadan çelik olanını aldım.ama kullanma kılavuzu cıkmadı.bu aletle nasıl nasıl kahve yapacam yardımcı olursanız sevinirim.
  • ben shellcard puanlarıyla bunu aldım ama en ufak fikrim yok şimdi bunun kahvesini nerden alıcaz?Birde filtresi kağıt mı onuda bilmiyorum?Haftaya gelicek alet güzel bişiye benziyor

http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/k%C3%BC%C3%A7%C3%BCk-ev-aletleri/i%C3%A7ecek-haz%C4%B1rlama-grubu/kahve-ve-espresso-makineleri/TKA6024V.html?source=browse
  • Bende evde starbucks dan aldığım bodum ile yapıyorum gayet güzel fakat bir makina hiç fena olmaz araştırmalarım henüz sonuç vermedi kullanan ve bu makinelerle ilgili uzmanlığı olan arkadaşlar bizi bilgilendirseler çok iyi olur
    Şimdiden çok teşekkürler.
  • Arkadaşlar 2 ayı aşkındır espresso makinesi kullanıyorum daha önce uzun süre French pressle filtre kahve yaptım fakat espressodan sonra kahve içmediğimi anladım.
    Benim gibi kahvenin yoğun aromasını seviyorsanız kesinlikle en ucuzundan bi espresso makinesi edinin.
  • bende filtre kahveden vazgeçemiyorum tabi denedim espresso da ama filtre kadar tat almadım yada benim ağız tadım ile alakalı yada makinadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazar

Konu eski ama;

İşyerinde bir Arçelik makinayı haşat ettikten sonra o Fakir'i aldık. İkinci hafta cam haznesinin üstündeki plastik kapak elimizde kaldı (temizlikçi arkadaş da halletmiş olabilir gerçi, tam emin değiliz). Onun haricinde alet bizim tarafımızdan türlü amaç dışı kullanım, zorlanma ve aşırı kullanıma (bidonla içiyoruz) maruz kalmasına rağmen halen sağlam ve çalışır durumda.

Yani alınabilir.

merhabalar ben de kahve makinesi almayı düşünüyorum da 100 tl ye kadar olan makineler arasında bana bir tavsiye verebilir misiniz ayrıca fakirin olumlu olumsuz yönlerini söylerseniz memnun olurum
  • krups u tek geçerim!! siemens te kullandım altın filtre ama pek sevmedim. iş yerinde kullanmak için çok ucuz bir marka aldım ama almaz olaydım resmen plastik kokuyor. bu arada kendinden filtreleri değilde kağıt filtreli modelleri tercih ediyorum filtre yide sakın beyaz almayın o rengi vermek için içinde kimyasal var bildiğimiz doğal saman kağıt sarı olanı alın. bir de gidip 500 gr paketleri almayın eğer çok tüketmiyorsanız çünkü aroması uçuyor. ihtiyacınıza göre çektirin mesela ben tchibo dan 100-150gr her hafta alıyorum taze taze içiyorum saklama kabıda muhakkat kaliteli olsun. saygılar sevgiler
  • Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler bende starbucks dan alıyorum. Krupsu bende duydum kaliteli bir marka, birde delonghi duydum onun hakkında bilginiz var mı ?
  • arkadaşlar ben bu kağıt filtre yi nerden bulabilirim
  • tchibo mağazalarında satılıyor olması lazım.
  • espresso makinesi tavsiye edermisiniz .tchibodaki cihazlar nasıl ?? bütçem 150-200 tl arası .
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

espresso makinesi tavsiye edermisiniz .tchibodaki cihazlar nasıl ?? bütçem 150-200 tl arası .

Metal filtrelilerden tavsiye ederim, istediğin yerde kahve çektirip kullanabilirsin.
    En az 15 mbar su basıncı olmasına dikkat et.
    Ben çok uğraşamam, düğmeye basınca kahve versin dersen 250 Tl civarına Nespresso var ama kartuşları ne kadar onu bilmiyorum.
  • filtre kahve için öneriniz var mı ?? aeropress diye bir makina var kullanan var mı acaba ??espresso makinesinden biraz araştırınca vaz geçtim .o kadar temizlik ve kahve ile ilgilenemem .benim için en kolayı filtre kahve .evde french press var ama soğutuyor ve çok tortu oluyor.başka tavsiyesi olan var mı filtre kahvede ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaftolga -- 6 Mart 2011; 23:03:32 >
  • Merhaba arkadaşlar ben Arçelik K 3180 aldım 100 liraya fakat sinbo da var 35 lira. şimdilik değiştirip değiştirmemekte kararsızım. ama okuduğum yorumlara göre, kaliteli ürünün yaptığı kahvenin daha güzel olduğu çıkarımına vardım. sanırım arçelik kalsa daha iyi olur diğerinin nerdeyse üç katı fiyatı var ama yinede tadı için tercih edilebilir.
  • Ben ilk başta fakir aldım memnun kaldım fakat plastik kokusundan dolayı atım makinayı. bosch aldım herkese tavsiye ederim 100 lira civarında ama müthiş.
  • geçen sene arzum aldım , çok memnunum halen
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman ağa

Ben ilk başta fakir aldım memnun kaldım fakat plastik kokusundan dolayı atım makinayı. bosch aldım herkese tavsiye ederim 100 lira civarında ama müthiş.

boschun hangi modelini aldınız ben de almak istiyorum temizliği kolay mı? filtresi nasıl metal mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.