Şimdi Ara

filme altyazı gömme programı buyrun (7mb) + altyazı senkron programı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
7
Favori
239.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: @nGel]iN

arkadaşlar görüntü kaybını önlemek için ne yapabiliriz yada kayıt ederken mi farklı kayıt etmemiz gerek? yada daha kaliteli görüntü sağlayabilecek alternatif program öneriniz var mı?

bu konu baska ama kısaca soyleyeyim sana; en basit yolla 2cd degil 3cd olarak ripleyebilirsin.bunun dısında yapacagın ayarlar hakkında ileri seviyede bilgi sahibi isen degisiklik yapabilirsin.zaten hangi programla yaparsan yap 2 cd dediginde ayarları kendi yapar.dvdyi divx'e cevirerek zaten kayba ugratmıs oluyorsun.en az kayıp da divx.e cevirince olusur gerci
  • quote:

Orjinalden alıntı: penkala

quote:

arkadaşlar görüntü kaybını önlemek için ne yapabiliriz yada kayıt ederken mi farklı kayıt etmemiz gerek? yada daha kaliteli görüntü sağlayabilecek alternatif program öneriniz var mı?

bu konu baska ama kısaca soyleyeyim sana; en basit yolla 2cd degil 3cd olarak ripleyebilirsin.bunun dısında yapacagın ayarlar hakkında ileri seviyede bilgi sahibi isen degisiklik yapabilirsin.zaten hangi programla yaparsan yap 2 cd dediginde ayarları kendi yapar.dvdyi divx'e cevirerek zaten kayba ugratmıs oluyorsun.en az kayıp da divx.e cevirince olusur gerci

bunları zaten biliyoruz arkadaşım daha profosyonel bilgiler için yazdım yinede paylaşımın için tşklr

• ben bu programı uzun zamandır kullanıyorum bu güne kadar en az 10 film'e alt yazı ekledim ve ne görüntüde bozulma nede alt yazıda sorun vs. kesinlikle karşılaşmadım oldukça başarılı bir program ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.
  • Eyvallah saolasın kardeş süper program
  • quote:

quote:

quote:

bunları zaten biliyoruz arkadaşım daha profosyonel bilgiler için yazdım yinede paylaşımın için tşklr

alt tarafı alt yazı ekliyceksin bunun profesyonellikle alakası ne acabaSorunuzla bağdaştıramadım...

Fakat rip konusunda sorularınız varsa başlık bu değil

• quote:

Orjinalden alıntı: P.R.O.O.F

quote:

quote:

quote:

alt tarafı alt yazı ekliyceksin bunun profesyonellikle alakası ne acabaSorunuzla bağdaştıramadım...

Fakat rip konusunda sorularınız varsa başlık bu değil

benim sorumun alt yazı olmadığını gayet iyi biliyorsun ben görüntü kaybından bahsediyorum
    bilgin varsa paylaşırsan sevinirim yoksa uzatmayalım gereksiz muhabbetle eyv.

• dvd ripleri mp4 formatına çeviriyorlar çokda kaliteli oluyor görüntüler..... bunu hangi programla çeviriyorlar bilen varmı ? neronun nero recode var onla yapıyorlar diye duydum ; fakat ben çevirince o derece kaliteli olmuyor nasıl yapıldığını bilen varmı acaba .....örneğin 700 mb lık bir avi veya divx 350 mb a iniyor neredeyde görüntüde hiç bozulma yok... bunu nasıl yaptıklarını merak ediyorum ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 24 Ekim 2007; 0:56:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

dvd ripleri mp4 formatına çeviriyorlar çokda kaliteli oluyor görüntüler..... bunu hangi programla çeviriyorlar bilen varmı ? neronun nero recode var onla yapıyorlar diye duydum ; fakat ben çevirince o derece kaliteli olmuyor nasıl yapıldığını bilen varmı acaba .....örneğin 700 mb lık bir avi veya divx 350 mb a iniyor neredeyde görüntüde hiç bozulma yok... bunu nasıl yaptıklarını merak ediyorum ..

ben nasıl yaptığımı anlatayım:

nero 7 premium kullanıyorum.
    Nero visionu açıyosun. işte dosyayı falan da açıyosun. zamançizgisine falan ekledikten sonra "aktar" diyosun.
    sonra ordaki ayarlardan(üstteki kutudan) nero digital'i seçiyosun. alttaki tuşa tıklıyosun(ayarlar).
    Orda nero digital, nero digital-avc olması lazım. avc li olan tam olarak ne bilmiyorum şimdi aralarındaki fark ne onu da bilmiyorum, birini seç işte. eğer sonuçtan memnun kalmazsan diğerini seçersin öteki sefer.
    şimdi ayarlar hedef boyut kısmına istediğin değeri giri yosun(300mb ör.) sonra boyutuydu falan onları yapıyosun. sonrası malum.

• quote:

Orjinalden alıntı: pavlov

ben nasıl yaptığımı anlatayım:

nero 7 premium kullanıyorum.
    Nero visionu açıyosun. işte dosyayı falan da açıyosun. zamançizgisine falan ekledikten sonra "aktar" diyosun.
    sonra ordaki ayarlardan(üstteki kutudan) nero digital'i seçiyosun. alttaki tuşa tıklıyosun(ayarlar).
    Orda nero digital, nero digital-avc olması lazım. avc li olan tam olarak ne bilmiyorum şimdi aralarındaki fark ne onu da bilmiyorum, birini seç işte. eğer sonuçtan memnun kalmazsan diğerini seçersin öteki sefer.
    şimdi ayarlar hedef boyut kısmına istediğin değeri giri yosun(300mb ör.) sonra boyutuydu falan onları yapıyosun. sonrası malum.

ÇOK TEŞEKKÜRLER BİRAZ BAKTIMDA TAM ANLAYAMADIM BİRAZ ZAMANINI ALACAK FAKAT RİCA ETSEM BUNUN AÇIKLAMASINI YAPARMISIN TEŞEKKÜRLER

• nihat umarım işine yaramıştır. Eğer hala sorun yaşıyosan msn den falan da anlatabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pavlov

nihat umarım işine yaramıştır. Eğer hala sorun yaşıyosan msn den falan da anlatabilirim.

sorun yokda tam beceremedim ben bu işi açık açık anlatsan süper olacak
  • Anlatımı exe haline getirip upload ediyorum şimdi

Düzenleme: Programı çalıştırıp ayarlar kısmına geldiğini farzederek anlatıyorum.
    (Edit kullanıyodum önceden Türkçe karşılığı ne olur dedim Düzenleme hoş geldi kulağıma, bende kullandım)

http://www.speedyshare.com/962194346.html işte anlatım linki. aslında sadece ekran kaydı yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pavlov -- 26 Ekim 2007; 17:31:40 >

• teşekkürler böle birşey arıyordum
  • dostum süpersin çok teşekkürler ama bişey daha var şimdi

sen o exe li anlatımı nasıl yaptın onun programınıda istiyorum 300 kb bişey yapmışsın video gibi harika yaw

bu programın adı yada linki lütfen
  • Screen2exe. Türkçe YamaTimi bölümünde Türkçesini vermiştim. Eğer orda yoksa buraya da koyarım.
  • Arkadaslar Sadece bir kez alt yazıyı gömebildim bir daha başaramadım böle bir sorunla karşılaşan oldumu bu konu hakkında....
  • quote:

Orjinalden alıntı: LiNuX

Arkadaslar Sadece bir kez alt yazıyı gömebildim bir daha başaramadım böle bir sorunla karşılaşan oldumu bu konu hakkında....

altyazıyı manuel olarak göster altyazı dosyası ile video dosyasının ismini aynı yap birde bu şekilde dene
  • Teşekkürler, güzelmiş bir dvd yapabilse...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.