Şimdi Ara

******FİLME ALT YAZI EKLEME******

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
195.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER BENDE ALTYAZI VAR AMA NASIL EKLİCEMİ BİLMİYORUM YARDIM EDERMİSİNİZ

• Arkadaşım movie maker la yapabilirsin jenerik ekleden ama başka seçenek bilmiyorum walla pek uğraşmam Windows Movie Maker hem kullanımı kolay hemde güzel videolar yapabiliyosun
  • media playes classic kullanıyorum ben, ondan da ekleyebilirsin
  • media playes classic programmı
  • Wayyy media player classic kullanıyorm ama böle bi özelliği olduğunu duymamıştım doğrusu
  • Vobsub altyazı gösterme aracı işini görür..Yapacağın işlem basit bu programı kuruyorsun..Sonrasında altyazıyı Filmin olduğu klasöre koyup, altyazı dosyasının ismini Filmin
    ismiyle aynı yapıyorsun..Filmi media player ile açarsan altyazı otomatik olarak media playere entegre bir şekilde çıkacaktır..saatin orada (task bar) yeşil bir ikon (vobsub) sayesinde altyazı çıkar oraya tıklayarak altyazının konumunu rengini vs. değiştirebilirsin...

Vobsub 2.23 Download Linki
    http://www.free-codecs.com/download_soft.php?d=746&s=392

Ayrıca Media Player Classic programını öneririm basit ama kullanışlı bir program,Media Player Classic+Vobsub şu an benim kullandıklarım altyazı filme uyuyorsa film adı ile altyazının adını aynı yapmam yeterli filmi her açtığımda altyazı hazır açılıyor...

Media Player Classic 6.4.8.7 Download Linki
    http://www.free-codecs.com/download_soft.php?d=183&s=134

• http://www.free-codecs.com/K_Lite_Codec_Pack_download.htm
    buradan kazaa lite yükleyeceksin sonra filmle altyazının ismini aynı yapmalısın altyazının uzantısı .sub veya .srt olacak ve tabiki filmle altyazı aynı klasorde olacak sonrada keyifle izliceksin bu kadar basit.. baktın olmuyo bu iş için kurulmuş siteler varwww.divxforever.com gibi oradan bu işin detaylarını öğrenebilirsin..

EDIT:programlarla uğraşamam dersen sadece bsplayer yukleyerek bu programla izleyebilirsin başka bir şeye gerek duymadan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bomert -- 29 Ocak 2006 0:53:12 >

• alt yazı nerden bulunur onu söyleyecek olan var mı?
  • www.divxforever.com
    www.divxplanet.net
    üyelik gerekmez.. buralarda türkçe altyazısı yoksa bir filmin, hiçbiryerde yoktur zaten netteki çoğu filmin altyazısı (dvdrip olmayanlar) bu sitelerde çevriliyor..
  • saolun arkadaşlar bir kere daha sormuştum ama demek yanlış yere sormuşum
  • tskler
  • ya arkadaşlar bendeki alt yazının zamanı filmle uyumlu deil media player klasik kullanıyom bunu düzletmenin bi yolu varmı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tr_tiger

ya arkadaşlar bendeki alt yazının zamanı filmle uyumlu deil media player klasik kullanıyom bunu düzletmenin bi yolu varmı acaba?

evet bende de bazı fılımlerde aynı sorun oluyor ya adam konusmadan alt yazı cıkıyor ya da konustuktan sonra alt yazı cıkıyor

bunu düzeltmenin bi şekli varmı arakadaşlar ?
  • 1 - bs player'i kur
    2 - video ve alt yazı aynı klasörde olsun
    3 - video ismi 'a' ise , alt yazı ismi de 'a.srt' (uzantısına göre. sub ise sub) olsun.

Sonra da izle. Bak, acımadı...

Edit

Bazı durumlarda görüntü alamama gibi problemler olabiliyor. K Lite Mega Codec diye bir hayvani arkadaş var, her derde deva...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brutalite -- 3 Temmuz 2008; 13:35:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

quote:

Orjinalden alıntı: tr_tiger

ya arkadaşlar bendeki alt yazının zamanı filmle uyumlu deil media player klasik kullanıyom bunu düzletmenin bi yolu varmı acaba?

evet bende de bazı fılımlerde aynı sorun oluyor ya adam konusmadan alt yazı cıkıyor ya da konustuktan sonra alt yazı cıkıyor

bunu düzeltmenin bi şekli varmı arakadaşlar ?

Subtitle workshop programıyla bu senkron sorununu halledebilirsiniz, kullanımı da basittir zaten

• filme alt yazi yapiştirmak istiyorsan eger : Divx pocket encoder
    sadece alt yaziyla birlikte bagımsız istiyorsan : Project IGI

ikiside basit programdir.
  • arkadaşlar tam oalrak konyu anlayamadım bende bişey sormak istiyorum neten fim indirdim altyazıyıda ayrı indirdim nasıl izleyebilirim filmi?
  • arkadaşlar benim de altyazı ile ilgili bir sıkıntım var yardımcı olursanız sevinirim.ilk başta bleach diye bir anime var onun yeni sezonuyla birlikte bölümlerin codecleri değişmiş.bs player kullanıyorum ben fakat bs player hata veriyor.o yüzden de k-lite codec pack 4.0 ikurdum. fakat dosyayı açtığımda donmalar yaşıyorum.ayrıca programla birlikte yüklenen media player classic i denedim .altyazı olmadığında hiçbir sorun yok fakat altyazı eklediğimde gene donma olşuyor. bunun nedeni nedir acaba?
  • total video converter la da halledebilirsin
  • Altyazılı film izleme ve filme altyazyı gömme konularını görsel olarak bir kaç gün içinde açacağım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.