Şimdi Ara

FİLMDEKİ İRON MAN VS SÜPERMAN (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
2.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-45AE6CBF9

Keşke güzel bir JL filmi çıkarsalar da izlesek kopuk kopuk konu anlatıyorlar takim çalışması zaten yok dediğin gibi Superman in darkseid ile olan mucadelesini izlemek cok keyifli olur her zaman izlemekten zevk alırim ama biliyoruz ki superman darkseidin dengi degil sadece karşısinda dayanabilecek biraz dovecek kadar guclu adama o kadar vuruyor adam da çizik yok zaten kalkıp guluyor bide ya gezegenine falan ışınliyorlar yada duruma gore bir sekilde kavgayı sonlandırıyorlar anca oyle darkseid dan pacayı kurtariyorlar genelde

Alıntıları Göster
    True Form a dayanamaz..

Bloodlusted İken JL yi dağıtan Darkseidi Diz çöktürüp yalvartmıştı

• Man_Of_Steel kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hangi superman new 52 mi ? Eger o ise darkseid alir hatta gene baktim yabancı forumlardada 1 2 kisi haric herkes darkseid yokeder diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45AE6CBF9 -- 11 Temmuz 2018; 14:21:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45AE6CBF9

Öncelikle hangi superman new 52 mi ? Eger o ise darkseid alir hatta gene baktim yabancı forumlardada 1 2 kisi haric herkes darkseid yokeder diyor
    New 52 öncesiydi galiba post cirsis olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: milyarderdahi

Dovus sanatlari konusunda katiliyorum ama taktik konusunda acik aralik bir durum yok. Kaptan Amerika bile Starka "sen her seyi dusunurdun" diyor. Yani Batman taktik uretiyor da Stark uretmiyoe degil. Stark bi Batman olmayabilir ama Batmanden cok kotu degil. Kaldi ki teknolojik ve bilimsel bilgisiyle Batmanden onde.

Superman evet daha onde ama Tony onu alabilir. Starkin erisebilecegi seyler Batmanin otesinde. Tony zirhin icinde olmadan da zirhini kontrol edebiliyor. Hulk boyutunda Vibranyum, Adamantiyum ya da Uru metalinden zirh yapabilir. Supermanin bu zirhi yenme sansi yok. İcinde Tony olmadigi icin ne kadar siddetli vurursa vursun sorun olmaz ki o kalinlikta ki o metallerden bir zirhi ne eritebilir ne de kirabilir, egebilir, bukebilir. Starkin tek sorunu Supermani etkileyecek derecede enerji uretimi olacaktir. Onu da zirhin icinde birbiriyle baglantili yuzlerce ark reaktoru koyarak cozebilir o da yetmezse kizil gunes enerjis yayabilir, Supermanle kapisiyorsa kriptonite de erisimi olur haliyle, kriptonit radyasyonu yayabilir. Gerekliyse Thorun bir donem ona verdigi buyulu kristali alabilir. Richardsdan kozmik enerji uretimi hakkinda yardim isteyebilir. Bulunduklari bolgede yere dusmeden gunes isigini emen nanabotlar yapabilir. Gama radyasyonunun yikici etkisini guc kaynagi olarak kullanabilir.

Stark dahi biri, en zeki ucuncu insan Marvel evreninde. Ve o evrendeki en iyi muhendis, en gelismis teknoloji ureticisi.

Stark isterse alir.
    hocam dediğiniz gibi stark hazırlık yaparak süpo yu onlarca yoldan alabilir.
    ama asıl soru iw filmindeki zırhıyla karşı koyabilirmi
    biliyorsunuz güç taşı sonsuz güç üretiyor taşıyıcısının gücü yetmediği yerde boostluyor gibi bişey
    ve iron man güç taşlı thanos un saldırılarına dayanabildi hatta bildiğin güreştiler ama bir yere kadar
    güç taşı + thanosa dayanan zırh bence süperman e hayli hayli dayanır hatta yener.

• quote:

Orijinalden alıntı: Man_Of_Steel

Sen Supes ı darkseid geldiğinde gör

Alıntıları Göster
    tek başına savaşacak gibi ama iw deki gibi jl de yenilebilir uzatırlar seriyi
  • umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Hocam bilmiyorum, filmdeki güç taşı, 616 evrenindeki güç taşıyla eşit güçlere sahipse Tony alır.

Şey var hocam, zırh, güç taşının enerji ataklarına karşı koyabildi, bu aslında çok büyük bir şey. Yani düşünsenize, güç taşının anlık saldırısı Drax'ı bayılttı, uzun soluklu atağına ise Tony karşı koyabildi. Ayrıca Thanosun yumrukları zırhın içindeki Stark'ı çok etkilemedi. Ama işte Thanos ne kadar şiddetli vurdu o da var. Ben Superman diyorum ama Starkın şansı var.

Çünkü zırh kendini yenileyebiliyor tamam da bu yenileme özelliği sınırlıdır muhtemelen. Supermane karşı koyabilmek için ya bu yenileme özelliğini baya uzun süre koruyacak ya da zırhını vibranyumdan imal edecek. Thanos'u kanatabilen bir zırh Supermanin yüzündeki bir kaç kemiği kırabilir aslında.
  • Superman

• elured kullanıcısına yanıt
    her zaman öyle olur zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

her zaman öyle olur zaten
    Evet her zaman

• farklı görüşlere saygı duyarım ama bişi sorcam Iw ironman 4 taşlı thanosla dövüştü thanos üzerine uydu fırlattı ölmedi ve thanosun kanını akıttı bana göre Iw ıronman alır zaten ama süperman alsa bile teklemesi imkanı yok bence
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.