Şimdi Ara

FİLMDEKİ İRON MAN VS SÜPERMAN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
2.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: since2002

bana görede sen karaktersiz cahilin tekisin sana görede ben öyle herkesin kendi görüşü

ama sen kendini ispatladın cahil biri oldugunu ben ispatlamadım o sadece sana göre kendi ezikce düsüncen hadi bloklusun istedigin kadar etıketle sımdı bys.

Alıntıları Göster
    hahahahahah
    üşenmesem 10 tane aptalca mesajını bulurum
    sen benim 2 tane hakaretimi bulabilirsin sadece
    ki onlarda hakaretten çok tespit
    cidden gereksiz bir insan evladısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutcicen

hahahahahah
    üşenmesem 10 tane aptalca mesajını bulurum
    sen benim 2 tane hakaretimi bulabilirsin sadece
    ki onlarda hakaretten çok tespit
    cidden gereksiz bir insan evladısın.

Alıntıları Göster
    ulan 2 dakka ıceri gittik bloklamadan hemen cvp vermıssın tamam 10 tane aptalca msjımı beklıyorum senden sonra bloklucam seni snn su malca lafların ve kullandıgın cumlelerden sonra bırak bana sadece 1 tane goster ben nerde malca bır cumle kullanmısım seni cahil cühale kültürsüz fanboy ezıgı seni beklyorum

bak bensana 1 2 tane senin malca cahilce kullandıgın cumlelerden kesitler sunayım sana

FİLMDEKİ İRON MAN VS SÜPERMAN

FİLMDEKİ İRON MAN VS SÜPERMAN

Sen bir Cahilsin

Evil supermen i filmde gormedın sanırım onu itemiyorlar bile Ezik yıkık liseli
    supermende hız faktoru var Thanos kim supermen kım? kendını kısıtlamayan bir supermenın karsısında duracak kısıler sayılıdır onlarda cosmıc karakterler

thanos eldivenli saten supermenı alır gerızekalı cocuk adamda full cosmic sonsuzluk tasları var normal sartlarda alır

ama şöyle bir olasılık var , supermen de hız faktoru var . yumrugunu sıkmasına musade edmez gıbı gelıyor wonder womanın bılezıklerını kullanmasına ızın vermedıgı gıbı.

he bide superman titanda falan savassa thanos ile thanosun hıc sansı yok dünyada ınsanlar oldugu ıcın
    kendını kısıtlar herzaman yıkım vermez. seni gidi cılgın fanboy lıselı seni

biride demiş thorun cekıcı sonsuzluk taslarını yendi falan gerızekalı cocuk o film evreni izlenmesi icin yapılmıs calısmalar hep hiç bir araç sonsuzluk taslarından ustun olamaz adı ustunde sonsuzluk tasları gotu boklu yıldızın ısısyla dovulmus bir cekicmi üstün gelır yoksa sonsuzluk taslarımı?
    ama filmde ızlenmeler artması ıcın begenı sunulması ıcın yapılmıs thor ATAKLARI hepsi normal sartlarda tabıkıde thanos thoru yok eder tarihten siler ama oyle birşeyi sınema evrenıne uyarlamazlar
    gerçi thanos son da parmak sıklatıyor evrenın yarısı gıdıyor yaşıyan yarısıda THOR ıronman gıbı kısılere denk geldı yani thor o yok olan kişiler arasındada yer alabilirdi ama yonetmen yasamasını ıstedı ve hayatta kalan kısıler arasına aldı onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since2002 -- 7 Mayıs 2018; 17:37:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: since2002

ulan 2 dakka ıceri gittik bloklamadan hemen cvp vermıssın tamam 10 tane aptalca msjımı beklıyorum senden sonra bloklucam seni snn su malca lafların ve kullandıgın cumlelerden sonra bırak bana sadece 1 tane goster ben nerde malca bır cumle kullanmısım seni cahil cühale kültürsüz fanboy ezıgı seni beklyorum

bak bensana 1 2 tane senin malca cahilce kullandıgın cumlelerden kesitler sunayım sana

Sen bir Cahilsin

Evil supermen i filmde gormedın sanırım onu itemiyorlar bile Ezik yıkık liseli
    supermende hız faktoru var Thanos kim supermen kım? kendını kısıtlamayan bir supermenın karsısında duracak kısıler sayılıdır onlarda cosmıc karakterler

thanos eldivenli saten supermenı alır gerızekalı cocuk adamda full cosmic sonsuzluk tasları var normal sartlarda alır

ama şöyle bir olasılık var , supermen de hız faktoru var . yumrugunu sıkmasına musade edmez gıbı gelıyor wonder womanın bılezıklerını kullanmasına ızın vermedıgı gıbı.

he bide superman titanda falan savassa thanos ile thanosun hıc sansı yok dünyada ınsanlar oldugu ıcın
    kendını kısıtlar herzaman yıkım vermez. seni gidi cılgın fanboy lıselı seni

biride demiş thorun cekıcı sonsuzluk taslarını yendi falan gerızekalı cocuk o film evreni izlenmesi icin yapılmıs calısmalar hep hiç bir araç sonsuzluk taslarından ustun olamaz adı ustunde sonsuzluk tasları gotu boklu yıldızın ısısyla dovulmus bir cekicmi üstün gelır yoksa sonsuzluk taslarımı?
    ama filmde ızlenmeler artması ıcın begenı sunulması ıcın yapılmıs thor ATAKLARI hepsi normal sartlarda tabıkıde thanos thoru yok eder tarihten siler ama oyle birşeyi sınema evrenıne uyarlamazlar
    gerçi thanos son da parmak sıklatıyor evrenın yarısı gıdıyor yaşıyan yarısıda THOR ıronman gıbı kısılere denk geldı yani thor o yok olan kişiler arasındada yer alabilirdi ama yonetmen yasamasını ıstedı ve hayatta kalan kısıler arasına aldı onu

Alıntıları Göster
    Tmm.

• Superman parmağıyla vursa ölür tony.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Superman parmağıyla vursa ölür tony.
    hocam onu bende biliyorum
    filmde thanosun güç taşına dayandı
    eldivenle yaptığı saldırılara dayandı
    süpermanin gücü güç taşından fazlamı?
  • umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Güç taşı süpoyu dinlene dinlene dmvecek güçte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam onu bende biliyorum
    filmde thanosun güç taşına dayandı
    eldivenle yaptığı saldırılara dayandı
    süpermanin gücü güç taşından fazlamı?

Alıntıları Göster
    Filmlerdeki karakterlerin yaptıkları ile fazla ilgilenmiyorum açıkcası. Çünkü öne çıkarılmak istenen kim ise o güçlü gösteriliyor. Tony Stark Marvel'ın altın çocuğu olduğu için böyle bir sahne yapmaları normal. Halbuki esas gücünü kullansa ortada ne zırhı kalır ne bir şey. Eğer bunlar olsaydı filmler 2 saat değil 30 dakkada biterdi. Filmde olan şeyleri tartışmayı sevmiyorum. JL Batman vs Iron Man desen Iron Man anında tokatlamış olur. Çünkü filmde Batman hiç bir şey yapmıyor

• Batman kullanıcısına yanıt
    Batman piyonları almalı çünkü şah süpoya düşer o yüzden pek bür şey yapamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Filmlerdeki karakterlerin yaptıkları ile fazla ilgilenmiyorum açıkcası. Çünkü öne çıkarılmak istenen kim ise o güçlü gösteriliyor. Tony Stark Marvel'ın altın çocuğu olduğu için böyle bir sahne yapmaları normal. Halbuki esas gücünü kullansa ortada ne zırhı kalır ne bir şey. Eğer bunlar olsaydı filmler 2 saat değil 30 dakkada biterdi. Filmde olan şeyleri tartışmayı sevmiyorum. JL Batman vs Iron Man desen Iron Man anında tokatlamış olur. Çünkü filmde Batman hiç bir şey yapmıyor

Alıntıları Göster
    bu tarz saçmalıklar bneimde hoşuma gitmiyor ama burda iron manin yaptıklarına bakarsak süpermani alır her türlü.
    tekrar söylüyorum saçma kısmını unutursak

• quote:

bu tarz saçmalıklar bneimde hoşuma gitmiyor ama burda iron manin yaptıklarına bakarsak süpermani alır her türlü.
    tekrar söylüyorum saçma kısmını unutursak

Alıntıları Göster
    Filmin sahnelerine göre konuşursam Lois Lane gelmediği sürece Iron Man canlı kalamaz Supo'nun karşısında
  • Batman kullanıcısına yanıt
    İw izlediniz mi yoksa duyuntulara göremi konuşuyonuz çünkü iron man güç - ruh - gerçeklik - ve uzay taşı vardı ona rağmen kanını akıttı oyum iron man yeni zırhı baya güçlü

• Thanos takmadı bile Tony'yi .. Superman sololar ..

• Aslında bir yandan haklıson gerçeklik taşını kullanmadı bile sizce en güçlü taş hangisi bence gerçeklik yada zaman

• Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Reality ve Soul

• Thanos iron man'le vs atarken hiç bir taşı kullanmadıki. Taşların elinde olması her zaman kullandığı anlamına gelmiyor

Bana kalırsa iw'deki en saçma şey dr strange'nin zaman taşını geçmişe dönmek için kullanmamasıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 8 Mayıs 2018; 0:2:27 >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Demekki onu 14 milyon olasışıkta yapmış ve kaybetmiş o yüzden kullanmamıştır yoksa en büyük silahı oydu

• Teşeklürler ruh taşı ne yapıyor filmde hiç kullanmadı thanos neden

Ruh manipülasyonu . Can alma veya can verme .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler cevap için

Space Gem de sağlamdır baya . Omnipresent düzeyinde hız veriyor . (Universal level için)

Mesela Runner Space Gem ile Thanos'a ciddi zararlar vermişti çrde .. Ele geçirmeye çalışıyordu galiba Thanos Space Gem'i .. Hız önemli .

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.