Şimdi Ara

Film Yönetmeni Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
78
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir türlü hedefimi belirlemiş değilim yani hiçbir şeyde kendimi bulmuyorum.
    Tıp diyorlar , elbetteki kazanması zor falan ama ben bunda değilim. Tıpın kendisinden çok uzağım.
    Daha bir çok meslek, çoğundan uzağım.

Üretmek istiyorum yaratmak istiyorum , tüm hayatım hep buna odaklı. Ben üretmeden yaratmadan bir meslekte sabah akşam aynı şeyleri yaparak çalışmak istemiyorum. Napıcağımı şaşırdım.

En son bir arkadaşımdan film yönetmenliği hakkında bir fikir aldım. Film yönetmenliğinde kendimi buldum. Kendi senaryomu, filmimi yaratmak, hem bir senarist hem bir kameraman hem bir yönetmen hem bir oyuncu , filmin her noktasına ulaşmak, (karakterim mükemmeliyetçi) en mükemmel filmi insanlara sunmak istiyorum.

Bu içimden gelen en derin ve kalıcı ses..

Fakat sonra her yerde çok başka başka şeyler söyleniyor.

Yani hep böyle şansa bağlı konuşmalar var.

Bu konuşmalar -> İş imkanı ? : Belki yani belli olmaz , film batabilir ortada kalırsın, böyle çok kişi tanıman lazım aranı iyi tutman lazım yapımcı vs. , mezunlardan: bende girdim ortada kaldım işsizim ,

yani böyle çok yorum var,

Aşırı kararsızdım ne yapıcağımı bilmiyordum kendimi ilk defa bulduğum bir alan var oda sonu nereye çıkıyor belli değil diyorlar.

Napıcağımı şaşırdım :S
    Risk alıp gireyim sonuna kadar diye, ama alamıyorum ailemin maddi durumu kötü, yani ortada kalırsam kime neye güvenicem arkamda güveneceğim biride yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neytullah1 -- 16 Ekim 2017; 23:41:1 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.