Şimdi Ara

Film Tavsiyeleri (Her Üyeye Özel) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
11
Favori
26.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@Winter Is Coming
  • SOLO 120 DAYS
    TOPRAK ANA
  • Troy tarzı film veya Immortals.

Ondan sonra şahane size göre en iyi film olan Romantik Komedi, Komedi, Korku hariç yazın lütfen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Silver Surfer

Troy tarzı film veya Immortals.

Ondan sonra şahane size göre en iyi film olan Romantik Komedi, Komedi, Korku hariç yazın lütfen..

Anladığım kadarıyla eski çağlarda geçen savaş filmleri arıyorsunuz. O halde 300, Titanların Savaşı ve Titanların Öfkesi filmlerini önerebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Orijinalden alıntı: The Silver Surfer

Troy tarzı film veya Immortals.

Anladığım kadarıyla eski çağlarda geçen savaş filmleri arıyorsunuz. O halde 300, Titanların Savaşı ve Titanların Öfkesi filmlerini önerebilirim.

Hepsini izledim hocam.

• Beyler uzayda geçen gerilim, korku hiç olmazsa bilim kurgu tarzı film arıyorum. Son zamanlarda Gravity ve Pandorum'u, Alien serisini, Moon filmini izledim. Önerebileceğiniz filmler var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 27 Aralık 2013; 3:12:30 >
  • Amerikanın Keşfini anlatan filmler var mi
  • İçinde hem korku hem komedi olan film var mı? Korkunç bir film hariç tabi o komedi

İstediğim filmde hem korku hemde komedi işlenecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

İçinde hem korku hem komedi olan film var mı? Korkunç bir film hariç tabi o komedi

Shaun of the Dead
    Zombieland
    Tucker & Dale vs Evil
    Fright Night
    Trick 'r Treat
    Doghouse
    The Revenant
    Evil Dead Trilogy
    Braindead
    The 'Burbs
    Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon
    Dellamorte Dellamore
    Bad Taste
    An American Werewolf in London
    Tales from the Crypt: Demon Knight
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Beyler uzayda geçen gerilim, korku hiç olmazsa bilim kurgu tarzı film arıyorum. Son zamanlarda Gravity ve Pandorum'u, Alien serisini, Moon filmini izledim. Önerebileceğiniz filmler var mı?

Oblivision-Tom Cruise bilim kurgu
  • quote:

Beyler uzayda geçen gerilim, korku hiç olmazsa bilim kurgu tarzı film arıyorum. Son zamanlarda Gravity ve Pandorum'u, Alien serisini, Moon filmini izledim. Önerebileceğiniz filmler var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: acemi nefer

quote:

Orijinalden alıntı: damardangiren

Arkadaşlar kız arkadasımla oturup izleyebielceğimiz korku filmi önerir misiniz?

Kız arkadasla korku filmi mi izlenir demeyin o öyle istiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum Yaşlar:22-23. :D

ceset filmini izleyebilirsiniz.korku değil ama sağlam bir gerilim.ayrıca çok iyi bir senaryosu var.

tavsiyenize uyarak biraz önce izledim çok güzel bir filmdi sonu da çok şaşırtıcydı tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

İçinde hem korku hem komedi olan film var mı? Korkunç bir film hariç tabi o komedi

Parents
    http://www.imdb.com/title/tt0098068/
    The Last Supper
    http://www.imdb.com/title/tt0113613/

• normalde filmleri ideal 100 dk tercih ederim

ama bu film kendini 166 dk izletti

9/10

• into the wild tarzı özgürlükle alakalı ama tek mekanda geçmeyen film arıyorum var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

normalde filmleri ideal 100 dk tercih ederim

ama bu film kendini 166 dk izletti

9/10

9/10 aynen..
  • O kadar uzun muymuş o film? Bende izlemiştim.Şahsen manyak filmdi.Çok farklı duygular yaşatıyor insana.Olay ve kurguda öyle çok basit tarzda değildi.Çok sevmiştim.Benim puanım 8,5
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Riddick serisine de bakabilirsin biraz aksiyon ağırlıklıdır ama uzay, bilimkurgu isteklerini karşılayabilir.

• İzlenecek iyi film kalmadı birde ben tavsiye alayım bakalım. Mümkünse romantik,dram,komedi türlerinde olmasın.

http://www.imdb.com/user/ur44082507/watchlist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $developer; -- 5 Ocak 2014; 2:28:53 >
  • Makas eller

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.