Şimdi Ara

Film, müzik ağırlıklı stereo (3.5mm jack) gamer kulaklık tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 600 TL bütçe var. Çok değecek bir ürün bulursam 750 TL ye kadar çıkabilirim. Oyunda ses kasma diye bir düşüncem yok. Gamer kulaklık dememin sebebi üzerinde mikrofon olmasını istemem. Daha önce kullandığım kulaklığın bassları zayıftı bu sefer baslar kuvvetli olsun istiyorum. Mikrofon olarak aşırı bir beklentim yok ama kötü olmamalı. Basları kuvvetli doygun bir ses arıyorum. Tizlere basslar kadar önem vermiyorum ama onlarda çıtayı aşmalı. Kesinlikle usb veya 7.1 efektli kulaklık istemiyorum. Anakartımın alc1220 yongası ve farklı empedanslara göre ayar yapabilen devresi mevcut. Sınırlar dahilinde düşük veya yüksek ohmlu bir kulaklık olabilir. Kulaklık seçmek için epey vaktim var.

Şu anda düşüncem hyperx cloud alpha. Bu modelin genel olarak review leri epey iyi. Genel ortalaması yüksek deniyor. Bu kulaklık isteklerime uygun mu ? Ne öneririrsiniz. Özellikle konunun uzmanlarını bu başlığa bekliyorum.

• Cloud alpha öneririm beğeniceginden şüphem yok🤟

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bende onu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskibirkurt

Evet bende onu düşünüyorum.
    cloud alpha alacaksan amazon türkiye'de 495 liraya düşmüştü şuan fiyatı 605 lira biraz bekle indirim kovala gene düşecek ozaman alırsın.buda benden dipnot olsun :)
  • Teşekkürler
  • Sennheiser GSP 300 ve Cooler Master MH751 de 600 TL bandına girmiş. Özellikle MH751 için iyi yorumlar var ancak cloud alpha konusunda bassların iyi olduğu yönünde bilgiler var. Biraz kafam karıştı.

Soradan edit: MH751 in genel olarak ses kalitesi daha iyi olmakla birlikte cloud alpha bass olarak daha iyi gibi diyolar. Yine cloud alpha tercihimi değiştirmeyeceğim ozaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 12 Aralık 2019; 11:11:51 >
  • Arkadaşlar hyperx cloud alpha sipariş verildi. Gelince yorum yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskibirkurt

Arkadaşlar hyperx cloud alpha sipariş verildi. Gelince yorum yaparım.
    Hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolasın, teşekkürler.
  • eskibirkurt kullanıcısına yanıt
    Ee nasıl peki? 1 hafta oldu gelmiştir heralde. Ben de alıcam da merak ediyorum
  • Konfor olarak çok konforlu. Kullandığım en rahat ve kulağa iyi oturan kulaklık diyebilirim. Cüssesine göre hafifte.

Ses olarak tizler mükemmel. Vokaller gayet iyi. Baslar orta ile yüksek arası. Basit anlatım böyle olabilir.
  • Bugün youtube'u otomatikte bıraktım ve epey bir müzik parçası dinledim. Bilmediğim parçalarıda dinledim. Baslar orta ile yüksek demiştim. Baslar bahsettiğimden daha başarılı. Tahminim daha fazlası kulak ağrısı yapar.
  • Hayırlı olsun hocam tavsiye ediyorsunuz anlaşılan brn yaklaşık 1 saat taksam bile kulaklarda ağrı yapıyor bende kullanımı rahatsa indirim kovalayıp almak lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaygılısayko K kullanıcısına yanıt
    Henüz hiç kulak ağrısı yapmadı. Kulaklıkları alırsan gelirse hemen az sayıda parça dinleyip ürünü değerlendirme. Bol şarkı dinle.
  • eskibirkurt kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim tavsiye için sağolun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaygılısayko K kullanıcısına yanıt
    Birşey değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.