Şimdi Ara

Film izlerken PC Birden kapanıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Film izlerken PC Birden kapanıyor.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3027 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Le Citoyen

İzlemek istediğim filmin ilk 10 - 15 dakikasında bilgisayar direkt kapanıyor. Siyaz Beyaz filmde bile direkt kapandı. Sizce ne ile alakalıdır bu durum ? Ram'den dolayı vs diyeceğim ama bilgisayarım çok yeni değil, GTA IV oynuyorum hiç bir problem yok mesela. Yine aynı şekilde internetten vs izleyebiliyorum. Kullandığım player Splash Pro. Konusuna da yazdım ama tedbir amaçlı buraya da attım yazıyı. Ayarlarında donanım hızlandırması açık. Bundan dolayı olabilir mi ?

Dene göre demeyin lütfen. Öyle bir kapanıyor ki 1 saat açılmıyor. Sürekli W7 logosu geliyor kapatıyor kendini.

|
    |

La langue que tout le monde sait, n'est pas la langue.
    GENÇLERBİRLİĞİ
    Hayaller Las Vegas, gerçekler Çankırı Caddesi.
    VICTOR G701 BİLGİSAYAR İNCELEMESİ
  • Yarbay
    10940 Mesaj
    Farklı bir player deneyin... örneğin VLC player gibi
    |
    |

#!/bin/bash
  • Yarbay
    2415 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

İzlemek istediğim filmin ilk 10 - 15 dakikasında bilgisayar direkt kapanıyor. Siyaz Beyaz filmde bile direkt kapandı. Sizce ne ile alakalıdır bu durum ? Ram'den dolayı vs diyeceğim ama bilgisayarım çok yeni değil, GTA IV oynuyorum hiç bir problem yok mesela. Yine aynı şekilde internetten vs izleyebiliyorum. Kullandığım player Splash Pro. Konusuna da yazdım ama tedbir amaçlı buraya da attım yazıyı. Ayarlarında donanım hızlandırması açık. Bundan dolayı olabilir mi ?

Dene göre demeyin lütfen. Öyle bir kapanıyor ki 1 saat açılmıyor. Sürekli W7 logosu geliyor kapatıyor kendini.

kablo bağlantılarını kontrol et. özellikle hdd nin kablolarını yazılım sorunuda olabilir. virüs gibi. işlemci fanınıda kontrol edin
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
30,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.