Şimdi Ara

filiz makarna 2TL ---M 30'lu yumurta 15TL ---- 1 KG bonfile 19TL --- 300GR hurma 3 TL bursa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.655
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 19
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 42 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sasdw333ew (6 mesaj) muhalif13 (2 mesaj) supedy (2 mesaj) RealWorldRules (2 mesaj) mahmut716 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Mobil (4 mesaj) Mini (4 mesaj) (4 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • filiz makarna 3,75 TL satılıyor demek ki fiyatlar şişirme bu fiyata da satarak kar sağlanabiliyormuş

filiz makarna 2TL ---M 30'lu yumurta 15TL ---- 1 KG bonfile 19TL --- 300GR hurma 3 TL bursa

• eczaneler hala 1 tl ye iteliyor maskeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • niye 5 tane ile sınırlamışlar ya benim kafam makarna ile çalışıyor

• inexo kullanıcısına yanıt

Hocam eczanelerde ilaç harici bir şey alınmaz. Herşey pahalı.

• Bonfilele bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: RealWorldRules

niye 5 tane ile sınırlamışlar ya benim kafam makarna ile çalışıyor

• Eriş un 8 kg bedava resmen. İstanbul da yakınlarımda olsa sömürürdük.

Marketler fırsatçı deyince muhalif kesim hükümetin suçu diyordu. Ee bu adamlar hayır mı işliyor. Kazanmıyor mu? Hakikaten bazı marketler ciddi oranda kazıkçı fırsatçı aç gözlü.

Ha hükümet suşsuz mu tabiiki değil. Ama salt hükümet suçu yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Eczaneden ilaç alırken bile sorun fiyatını kazıkçı dükkan sahipleri ciddi oranda aşırı kar marjı uyguluyor. Geçen ekşide bile başlığı vardı. Adamlar 2 dıt yapıyor şu kadar diyor. Nereden bileceğiz. Ekranı bile göstermiyorlar ki. Başka yerde satılmayan ilaç harici çöp bile almayın. İnternette yarı fiyatına bulursunuz.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt

İlaç fiyatı bulmak en kolay şey. Açın bakın kafadan atacağınıza

• başlığa niye bursa yazdınki ?

• gross un niluferde subesi de vardı sanki

• Reklam,tanıtım,müşteri çekme maksatlı kısıtlı bir sürede bazı ürünleri zararına verebilir marketler...Bu genel piyasa için gösterge olmaz...

• Şimdi bu arkadaşlar reklam amaçlı promosyon yaptı diye bir sene bu fiyattan satacak ya da olması gereken fiyat bu mu sanıyorsunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sasdw333ew kullanıcısına yanıt
    çatlayan filan yok,alım gucu kalmadı insanlarda,senin paylastigin yerel bi market Türkiyeyi kurtarmiyor cogu kisi yararlanamiyor zaten

bu arada hem israil hem malum parti tutumu ne ayak onuda aciklarsan sevinirim ilk defa gordum bu ikili komboyu

• Köy bakkalından hallice bir marketin fiyatlarını paylaşarak istanbul gibi bir yerde kirası bile bilmem kaç katı olan kurumsal marketlerle kıyaslamayın. Aldığınız ürünün ne markası belli ne üreticisi. Doğru düzgün iade prosedürü işliyor mu o belli değil. Köy marketi ayarında saçma sapan marketleri paylaşmayın, forumun ciddiyetini bozmayın.

• sonunda tüik in gittiği marketi buldu troller çatır çatır ss atıyor. bir diğeri de tutmuş tek suçlu hükümet değil marketler de kazıkçı diyor? yahu o marketlerin gideri nereden nerelere çıktı haberiniz var mı sizin? asgari ücrete gelen zamlardan elektriğe suya kiraya vergiye gelen zamlardan sonra en az iki kat kar koymazsa nasıl ayakta kalabilecekler düşünüyor musunuz? koskoca devlet bile 70 cente muhtaç olmuş hergün vatandaşına yeni zamlar vergiler kitliyor ayakta durabilmek için. üstelik bu sadece tl kısmı bunun bir de döviz kuru tarafı var birçok büyük şirket dövizle kredi çekti ve aylardır sürekli zarar yazıyorlar, gidin olayı çözmek için avrasya tünelinde neden döviz kuru 12tl den işletiliyor onu araştırın sorgulayın. atilla yeşilada mıydı geçenlerde şey demişti muktedir çıksın "ben artık bırakıyorum yoruldum desin, dolar o dakika 5tl lere kadar iner" demişti, eğer göbek bağyla kendisine bağlı değilseniz bunun hayalini bir kurun ne kadar doğru olduğunu anlarsınız..

• Makarna-un-çay-şeker iyi fiyat. Diğerleri normal.

• İyi fiyatmış

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.