Şimdi Ara

Filistin Meselesi Ve ODED YİNON Planı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
6
Favori
8.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0z0z

quote:

Orijinalden alıntı: stiletto009

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

quote:

quote:

quote:

Yahudilerin iki inanışı vardır.
    Birisi musanın getirdiğine inanış hak din yani musevilik diğeri tamamen eski ırksal inanışları veya gelenekleri diyebileceğimiz kabala inanışıdır.
    Yahudiler eski ve musevi inançlarını harman etmişkerdir. Mesela onlar yıldıznameye yani fala inanırlar. İyilik ve kötülük meleklerinin aralarında savaştığına vs. Hıristiyanlığa ve nispeten islamiyete de bunları sokmuşlardır.

Masonik inancın temeli budur zaten.

masonlarla yahudilerin birbiriyle alakasi yoktur.

ikisinde de tanrıya ihanet yok mu? şeytana tapma ikisinde de yok mu?

seytana tapma?guldurdun gece gece.tevrati okudundami anladin seytana taptiklarini.allah diyip inandiginiz tanri bile yahudi dininden araklamadir.

Bu "Eretz Yisra'el" kelimeyi arastirin.Islamda da kabul edilen Tevratta gecen bir kelimedir ve Israil diyarini ifade eder.

Musevilik farklı masonizm farklı.
    Ancak değiştirilen tevratta "senden ve kanından olmayanları nerede görürsen öldür" diye bir metin olduğu sürece boş konuşuyorsunuz.
    Masonizmi yahudi inancından ayırmak imkansızdır.
    Örnek vereyim hepiniz o dolarda da yer alan gören göze taparsınız.
    O gören göz nedir? Tanrının kendisi mi?
    Asla hayır aslında süleymanın sandukasını ve içindeki "tılsımı" ve "gücü" bir bulup dünyayı ele geçirseniz?
    İşte masonizmle yahudilerin ortak inanışı budur.
    Oysa süleyman bir yahudi kralıdır oysa musa Allahın peygamberi. İbrahim ise ataları. Ne ibrahim ne süleyman ne musa olur bu milletten çünkü ne dedelerine saygıları var ne krallarına ne de Allahın peygamberine. Onlar sadece tılsıma yıldızname yani fala ve eski bidatlarına inanırlar.
    Masonizm= antik yahudi inanışıdır.

Bir gram bilgin yok izledigin absurt youtube videolarina iki uc tane saklaban din simsarinin laflarina gore kopyala yapistir paragraf yazmissin.

https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCleyman su makalede aradigini bulabilirsin.

According to the Talmud, Solomon is one of the 48 prophets.[5] In the Quran, he is considered a major prophet, and Muslims generally refer to him by the Arabic variant Sulayman, son of David.

Biz kimiz ve neye tapiyoruz anlamadim? Hurafelere gore hareket etme lutfen.

1940 öncesi.
    Kendi kanından insanları hitler gibi bir manyağa terk eden zengin yahudilerin isviçrede zürihte bir araya gelip kendilerince kutsal olan topraklar olan kudüs ve civarındaki toprakların gerekirse almanyayı sömürüp kazandıkları paralarla alınması gerektiği yönündeki toplantı deklerasyonundan haberimiz olmasa yerdik.
    Sen git ağlama duvarına bildiğin gibi günah çıkar.

Muslumanim ben ne gunah cikarticam. Hitlerin ve o zengin yahudilerin(bizde yedik) yaptiklarindan dunyadaki tum yahudiler mi sorumludur? Bir halt bilmedigin icin baska yerlere cekip duruyorsun. Hitlerin etnik kokeni yahudi olabilir ama bir hristiyan gibi yetistirilmistir. Hitlerin musevi olduguna dair hicbir kanit yoktur.

• diyelim ki yahudiler gasp etti topraklarını filistinlilerin filistin osmanlıdan ayrıldımı ayrıldı kendi göbek bağını kendi kessin filistinli arkadaşım var sizin kadar düşünmüyor bunları
  • quote:

Orijinalden alıntı: gangsta5959

diyelim ki yahudiler gasp etti topraklarını filistinlilerin filistin osmanlıdan ayrıldımı ayrıldı kendi göbek bağını kendi kessin filistinli arkadaşım var sizin kadar düşünmüyor bunları

Doğru çok doğru.
    Daha önce yazdım birisi ibrahimin karısı seradan olma ishakın torunları yahudiler diğerleri ibrahimin hizmetçisi hacerden olma oğlu ismailin torunları araplardır.
    Onların nezhep veya hak inanışları veya nezhep kavgaları bizlerden uzak olması gerekir.
    Ancak hıristiyanlığa bulaştırılmış bir musevi yahudilik ile müslümanlığa bulaştırılmış nezhebi kavga ve inanışta biz neredeyiz?
    Aslında hiçbir yerdeyiz. Hıristiyanlar ilk kandırılanlar onların tevhidine bile bulaştı bunlar. Müslümanlığa ise mezheplerle tarikatlerle siyasetlerle insanın şahşi menfaatleri ile girdiler.
    Din bk olmuştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 8 Haziran 2017; 2:57:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

kudus ve filistin yahudilerin hakiki topraklaridir ve onlara aittir.yaklasik 1000 yillik esaret ve zorunlu gocler, soy kirim denemeleri sonrasinda 1948 yilinda var olabilmistir.

Ooo tamam. O halde bulunduğumuz toprakları da Hıristiyanlara verelim, her gün onar onar öldürülelim fln. Ne de olsa önceden topraklarımız onlara aitti, öldürülmeyi hak ediyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

kudus ve filistin yahudilerin hakiki topraklaridir ve onlara aittir.yaklasik 1000 yillik esaret ve zorunlu gocler, soy kirim denemeleri sonrasinda 1948 yilinda var olabilmistir.

Yahudiler oraya geldiğinde orada kim vardı ? Kenanlılar ( Fenikeliler) vardı ayrıca hakiki topraklar diye bir şey yoktur.

Kiminse onundur kardeşim bugün bir adam gelip birader ben Hititliyim Anadolu'dan 2-3 yer istiyorum diyebilir mi ?

makalede bizazat kendi ağızlarından itiraf var tek sefer de 50.000 -- 100.000 arası toprak sahibi filistinliyi zorla göç ettirerek topraklarına çökmüşler neyin gürültüsünü yapıyorsun adam kendi eliyle yazmış makaleyi bizzat o dönemin sorumlu devlet başkanı

• quote:

Orijinalden alıntı: gangsta5959

diyelim ki yahudiler gasp etti topraklarını filistinlilerin filistin osmanlıdan ayrıldımı ayrıldı kendi göbek bağını kendi kessin filistinli arkadaşım var sizin kadar düşünmüyor bunları

eline silah verilip imkan verilen bir gurup kabileydi Filistin halkının ya da arapların tamamı değildi benim bildiğim aynı Suud sülalesinin Arap yarım adasını amerikanın desteği ile kontrol altında tutması gibi bir şey bu suud sülalesine karşı gelen bütün din alimleri ya içeri atıldı ya da öldürüldü

ŞUNU İYİ ANLAYIN ADAMLARIN TEMEL STRATEJİSİ ETNİK , MEZHEP VS.... AYRIŞTIRICI UNSURLARLA BÖLGEDE HERKESİ BİRBİRİNE DÜŞÜRÜP KOLAY LOKMA HALİNE GETİRMEK BUNU KULLANIYORLAR

O TOPRAKLAR MÜSLÜMANLARA AİTTİR GÜNÜ GELDİĞİNDE BAĞIRTA BAĞIRTA SÖKÜP GERİ ALINACAK

• Devlet baskani mi? Araplar yalanlariyla gazeteciyi devlet baskani da yaptilar ya. 9/11de Yahudi ölmedi yalanini atip, Mossadin yaptigini söylüyorlardi. Gercekte 400e yakin öldü. AJden İsrail düsmani, Hamasa, terör örgütlerine yakin kaynaklardan yalanlari okuyup, komplo teorisi üretiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverNitrate

quote:

Ooo tamam. O halde bulunduğumuz toprakları da Hıristiyanlara verelim, her gün onar onar öldürülelim fln. Ne de olsa önceden topraklarımız onlara aitti, öldürülmeyi hak ediyoruz.

Demagojiyle gercegi carpitma. Ayrica, İsrail sadece self defence hakkini kullanir. Pallywooda inanmadan keske gercekleri sorgulayip, arastirsaydiniz.

İsrail, her zaman masum insanlari, kendi ülkelerinden bile fazla düsünmüstür. En son, PA, Gazaya elektirigin kesilmesini istedi. İsrail reddetti. 10 yildir ödenmeyen elektirik borcu var.

Neden Hizbullah İsrail icin büyük tehdit? Lübnan, Hizbullahi savunmasinin bir önemli yapi tasi olarak görüyor. Oradan İsraile bir terör saldirisi olursa, önce Lübnanin altyapi tesislerini vurursun, bir daha olursa,Lübnani haritan silersin.Ama İsrail, masum insanlara zarar gelir diye bunu yapmiyor.

Jerusalem, İsraile ait. Bu konuda fikir yürütenler, keske Jerusalem tarihini okusalar. West Bank Area A ve Byi zaten İsrail istemiyor. O kadar nufusu entegre etmek zor, maaliyetide cok yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabian Benko

Devlet baskani mi? Araplar yalanlariyla gazeteciyi devlet baskani da yaptilar ya. 9/11de Yahudi ölmedi yalanini atip, Mossadin yaptigini söylüyorlardi. Gercekte 400e yakin öldü. AJden İsrail düsmani, Hamasa, terör örgütlerine yakin kaynaklardan yalanlari okuyup, komplo teorisi üretiyorsunuz.

9/11'dedin de aklıma geldi.

İkiz kulelere saldırı olduğunda bunu "polis raporuna göre" kutlayan 5 İsrailli (bunların bazılarının İsrail gizli servisi ile bağlantısı olduğu rapor edilmiş) yakalandı. Bunlar ayrıca FBI tarafından da sorgulandı ve çelişkili ifadelerine rağmen serbest bırakıldılar. İfadelerden birine göre "olayı izlemeye geldik" dedikleri yere saat 8'de park etmişler. Yani olaylar başlamadan 45 dk önce. 8'de park etmeleri ayrıca bir görgü tanığı ifadesinde de var.

Bu olay haberlere, TV programlarına çıktı.

https://www.youtube.com/watch?v=2XHm56O2NTI

Yine aynı videodan öğreniyoruz ki 9/11'dan sonra 60'dan fazla İsrailli sorgulanmış ve bir kısmı ülkelerine geri gönderilmiş. Kuşkulanılan konu ise İsrail'in saldırı konusunda önceden bilgisinin olması.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

quote:

quote:

quote:

Yahudilerin iki inanışı vardır.
    Birisi musanın getirdiğine inanış hak din yani musevilik diğeri tamamen eski ırksal inanışları veya gelenekleri diyebileceğimiz kabala inanışıdır.
    Yahudiler eski ve musevi inançlarını harman etmişkerdir. Mesela onlar yıldıznameye yani fala inanırlar. İyilik ve kötülük meleklerinin aralarında savaştığına vs. Hıristiyanlığa ve nispeten islamiyete de bunları sokmuşlardır.

Masonik inancın temeli budur zaten.

masonlarla yahudilerin birbiriyle alakasi yoktur.

ikisinde de tanrıya ihanet yok mu? şeytana tapma ikisinde de yok mu?

seytana tapma?guldurdun gece gece.tevrati okudundami anladin seytana taptiklarini.allah diyip inandiginiz tanri bile yahudi dininden araklamadir.

Bu "Eretz Yisra'el" kelimeyi arastirin.Islamda da kabul edilen Tevratta gecen bir kelimedir ve Israil diyarini ifade eder.

Musevilik farklı masonizm farklı.
    Ancak değiştirilen tevratta "senden ve kanından olmayanları nerede görürsen öldür" diye bir metin olduğu sürece boş konuşuyorsunuz.
    Masonizmi yahudi inancından ayırmak imkansızdır.
    Örnek vereyim hepiniz o dolarda da yer alan gören göze taparsınız.
    O gören göz nedir? Tanrının kendisi mi?
    Asla hayır aslında süleymanın sandukasını ve içindeki "tılsımı" ve "gücü" bir bulup dünyayı ele geçirseniz?
    İşte masonizmle yahudilerin ortak inanışı budur.
    Oysa süleyman bir yahudi kralıdır oysa musa Allahın peygamberi. İbrahim ise ataları. Ne ibrahim ne süleyman ne musa olur bu milletten çünkü ne dedelerine saygıları var ne krallarına ne de Allahın peygamberine. Onlar sadece tılsıma yıldızname yani fala ve eski bidatlarına inanırlar.
    Masonizm= antik yahudi inanışıdır.

-Kuran değiştirilmemiştir, en doğru en mükemmel en son kitapmış.

+Neden peki ?

-Çünkü içinde öyle yazıyor.

Zaten okuduklarınızdan biraz birşey anlamış olsaydınız veya okusaydınız sizlerden böyle saçma birşeyi duymazdık.

Kuranın öyle özel bir matematiği, şifresi felanda yok! O döneme ait bilinen tarihin matematik astronomi bilgisinin %10unu anca içeren bir kitaptır. Biraz okursanız eğer binlerce yıl öncesinde sümerlerin bile çok daha fazlasını yazıtlarında anlattığını farkedersiniz. Öyle yeni değişik süper birşey bulmadınız. Geçmişte insanlar olarak çok ilerledik ancak bir çöküş yaşadık tekrardan en başa dönmüş olduk. Mısır piramitlerinin nasıl yapıldığına uzayı nasıl daha ozamandan bildiklerine şaşırır olmuşuz. Ayrıca;

Tanrı dediğiniz varlık akvaryumdaki balık gibi süs olsun diye hayvandan farksız yarattığı adem ve havva bilinç kazanıp farkındalığa sahip olduğu için onları cezalandırdığını ve hafızalarını silip dünyaya gönderdiğini söyleyen bir varlıktır. Ne kadar ciddiye alabilirim ? Kendisini gördünüz mü? Veya doğmadan önceye ait birşey hatırlıyor musunuz ? Madem okadar saygı duyuyor neden hatırlamanızı istemiyor ? Savaşlarda daha birkaç ay önce doğmuş bebeği sınıyormuymuş ? Peki neden insanların çoğu hala savaşın ortasında bile üreme içgüdüsüyle mümkün olduğunca kişiyle çiftleşmeye ve sadece karnını doyurmaya verimli bireyler dünyaya getirmeye çalışıyor ?

Nasıl birşeyse kitapta tek yazan şeytan kötüdür şeytan kandırır şeytan böyledir yahu bu şeytanın kitabı felan yok mu birde onu dinliyelim ? Bu şeytan aynı "almanyanın bizi kıskanması :s:s" gibi neden durup dururken ya ben şu insanları kandırayım elmayı yedireyim dedi de kendini riske attı ? Tanrı insanı şeytandan daha az zeki bir varlık olarak yarattı da mı hemen kandırıldı ? ha diyeceksiniz ki o elma ilişkiyi simgeliyordu iyi peki öyleyse tanrı neden adem ile havvayı farklı cinste yaratıyor ? birlikte olmalarını istemiyorsa ikisini kadın yapabilirdi sorun bu değil. O bilge ağacın elması yenildiğinde bir bilinç kazanıp, farkı ayırma öğrenme kabiliyeti kazanıp hayvandan bir farkımız olmuş oluyordu ve tanrı daha sonra öteki sonsuz yaşam sağlayan ağacı insanlara yasaklayıp dibine bekçiler dikiyor. Istenmeyen varlıklar olmuş oluyoruz.

Gerçekler acıdır ve acıtır.

• Armageddon savaşları nerde kaldı ya

• quote:

kafanız anca bu kadar çalışıyor işte herkes kendi kurulduğu toprağa gitsin neymiş efendim 1000 sene önce Yahudi ymş bırak bunları islam düşmanlığı yapıcam diye komik oluyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknobomb -- 8 Haziran 2017; 9:49:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknobomb

quote:

kafanız anca bu kadar çalışıyor işte herkes kendi kurulduğu toprağa gitsin neymiş efendim 1000 sene önce Yahudi ymş bırak bunları islam düşmanlığı yapıcam diye komik oluyorsun

Evet musluman olarak islam dusmanligi yapiyorum. Jerusalem yahudilere aittir. Israil, filistinlilerin teror saldirilarina ragmen bati seria ve gazzede isgalci bir tavir edinmemistir.
  • quote:

Boş mesaj 4 de beğeni almış . Aslinda konuya daha çok kişi uğrasaydı daha cok beğeni alırdi. Çünkü Arap ve Islam düşmanlığı sizleri olaylari hep yanlış ve sacma tarafinda bakmaya itmiş. Yazik ki senin gibi tiplerden çok var. Olaylardan tek bir haberin yok ne Filistin ne Yahudi tarihini okumuşsun gelmişsin burda bişey biliyomuşsun gibi bik bik ötmüşsun. Sandy Tolan - Limon Ağacı. Amerikalı bir yazar belgelere dayanarak Fiistin işgalini anlatmış. Biraz oku belki aydınlanırsın da sallamassın

• quote:

quote:

quote:

Evet musluman olarak islam dusmanligi yapiyorum. Jerusalem yahudilere aittir. Israil, filistinlilerin teror saldirilarina ragmen bati seria ve gazzede isgalci bir tavir edinmemistir.

Tamam anladım trollsün

• quote:

Orijinalden alıntı: cebeshasoniki

quote:

quote:

quote:

Tamam anladım trollsün

Sen istedigini de ben kendimi blirim. Filisten ve kudus yahudilere aittir. Fazla musluman kardesimiz goygoyuyla doldurumussunuz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam anladım trollsün

Sen istedigini de ben kendimi blirim. Filisten ve kudus yahudilere aittir. Fazla musluman kardesimiz goygoyuyla doldurumussunuz.

dediğinde haklısın herkes kendi doğrusunu savunsun ona bir lafım yok ama SENDE ŞUNU İYİ BİL BİZ MÜSLÜMANLAR ER YA DA GEÇ KUDÜSE SAHİBİ OLARAK DÖNÜCEZ KUDÜS TEKRAR MÜSLÜMANLARIN OLACAK.

• quote:

Orijinalden alıntı: ESOES1981TR

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam anladım trollsün

dediğinde haklısın herkes kendi doğrusunu savunsun ona bir lafım yok ama SENDE ŞUNU İYİ BİL BİZ MÜSLÜMANLAR ER YA DA GEÇ KUDÜSE SAHİBİ OLARAK DÖNÜCEZ KUDÜS TEKRAR MÜSLÜMANLARIN OLACAK.

Peri masali bunlar. Merak etme o zaman geldiginde dunyada muslumanlik diye birsey de kalmayacak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam anladım trollsün

Peri masali bunlar. Merak etme o zaman geldiginde dunyada muslumanlik diye birsey de kalmayacak.

Dünya çapında istatistik olarak bakarsan en yüksek hızda yayılan din İslam ayırca Allah c.c. İslamın yanında

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam anladım trollsün

Dünya çapında istatistik olarak bakarsan en yüksek hızda yayılan din İslam ayırca Allah c.c. İslamın yanında

Allah c.c istedigi kadar yaninda olsun. Bilim hergun yenilikleri insanin varolusuyla ilgili sirlari ortaya cikarirken saniyormusunki muslumanlar oldugu yerde sayiklayacak. Suan islam alemi ayni orta cag hristiyan avrupasi gibi karanlik donemi yasamaktadir, elbet bir gun o karanlik donemden reformlar ile cikilicak ve islam alemi aydinlanacaktir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.