Şimdi Ara

File Market Açılışa Özel Fırsatlar ( İstanbul - İzmit ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
3.329
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Açılış haftaları güzel indirimler oluyor. Aslında açılışları takip etmek için bu konuyu canlı tutabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

quote:

Orijinalden alıntı: Kiss Ya Matilda

Ooo yeşilova ali fuat kykdayız biz de, görmüştüm de fiyatlar fena yarın gideyim sağolasın hocam

OO koülü ölücüler görmek güzel

umuttepe 2005-2007 sakiniyim :)
  • Hocam iyi güzelde Harras marka ürünlerinin çoğu kalitesiz. %70 i işe yaramaz

Ben sadece harras ekmek, ton balığı ve kuruyemişlerini alıyorum. Peynir ve zeytinleri de güzel ama diğer ürünleri alırken düşünmek lazım.

Fiyatları uygun.
  • İndirim felan bitmiş harras ürünleri bimin fiyatları ile aynı hatta günlük süt bimde 2lira harras 2.25 pazar günü o kadar yolu boşa teptik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bimden farkı var mı migrosa rakip diye açtılar ama fiyatlar bim fiyatı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Magza bana 800 metre uzaklıkta ilk açılış zamanında gittim fakat abartılacak bir indirim bulamadım belki daha uyguna ürün bulduğumuz için bimin magzasi zaten çalışan arkadaşlar da var içerde bana pek uygun bir ürün denk gelmedi açıkçası

• Benim farkettiğim indirim fiyatları genelde sebze ve meyvedeydi. Kendi ürünlerinde de güzel fiyatlar olabiliyor.
  • şeker ilavesiz fıstık ezmesi de mevcut 9.50 TL'ye. fitness yapanlar için uygun
  • Kuru meyveli lifi almayın çok kötü tadı para vermeye değmez

• Geçen perşembe kuşbaşı et ve kıymalık et indirimine denk geldim. Sinir neredeyse yok, yağ oranında çok azdı. Fotoda ki kişinin önüne doğru duranlar parça et idi. T-bone et 54.90 TL fiyat uygun geldi bana.
    File Market Açılışa Özel Fırsatlar ( İstanbul - İzmit )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecnunumm -- 28 Mart 2017; 16:34:27 >
  • Bim e göre Fiyatları yüksek.

Harras ürünlerini denemedim. Et reyonu Fiyatları Taşdelen de böyle değildi cumartesi günü. İndirimler her Şubesi'nde oluyor demek bu.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.