Şimdi Ara

Filbox Üyelik Yenileme (15Ay Abonelik 99TL) + 5 Taksit (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
7
Favori
18.470
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski konuya yorum yazıyoruz şuan üyeliği bitene 18ay 119tl. Üyeliği yeniliyene 15 ay 119tl minimum teklif ediyorlar. Var mı üyeliği bitmeden 15ay 119tl den daha iyi teklif alan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence hiç üye olmayın boşu boşuna alıp kullandık farklı kanal yokki çok fazla
  • Kullanıyorum 4-5 aydır. Fiyat uygun ama içerik berbat. Önermem.
  • Discovery kanalları için aldım ben ve memnunum. Sinema kanalları zayıf, nadiren iyi filmler oluyor. Keşke Nat Geo Wild kanalı da olsa.
  • az önce aradılar, önce 15 ay+1000 mil 149 tl teklif ettiler kabul etmedim, n11 de 15 ay moduül dahil çekle 98 tlye geliyor sizde yüksek dedim, 15 ay+1500 mil 119 teklif ettiler onuda kabul etmedim, 1 ay sonra bitiyor o zaman tekrar pazarlık ederiz
  • 18 ay 119 tl den veriyorlar gozunuzu acin beyler

• 16ay+1500mil 119tl ye yeniledim.

Durumu cok zorladim ancak 18ay bu fiyata kesinlikle vermiyorlar.

• şahsi düşüncem, böyle hiçbir paralı platforma para vermeyin, alın android box, beleş beleş keyfinize bakın, m8s alınabilir

ayrıca, türkcell tv+' a da bakmak lazım, yeni çıktı, içerik iyi olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: toojohn

16ay+1500mil 119tl ye yeniledim.

Durumu cok zorladim ancak 18ay bu fiyata kesinlikle vermiyorlar.

1500 mil nereye yatiriyorlar

• Aboneliği bitmiş olanlara 18ay, devam edip uzatanlara ise 16ay 1500 mil 119 TL olarak kampanya yapıyorlar. Milleri Miles&smiles hesabına atıyorlar.

• 15 ay 119₺+1500mil'e tamam dedim. 99 lira olayını söyledim. Nerede o dediler. Söyledim, böyle bir fiyatımız yok dediler. Bir de yetişkin kanalını açıyoruz dediler. Ne işe yarayacaksa... Miller için TK numarası istediler

• 1.5 senedir yenilemedim. Adam gibi kanallar geldimi +18 haricinde ?
  • Bugün aradılar. 16 ay + 1600 uçuş mili + Telefondan bilgisayardan izleme = 119 TL tamam dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

şahsi düşüncem, böyle hiçbir paralı platforma para vermeyin, alın android box, beleş beleş keyfinize bakın, m8s alınabilir

ayrıca, türkcell tv+' a da bakmak lazım, yeni çıktı, içerik iyi olabilir

Herkesin evinde internet yok hocam.mesela ben

Tv+ denedim.içerik mükemmel .turkcell ile ilk ay bedava kampanyası vardı (hala var) gayet iyi fakat aylık 15tl filboxla kıyasla fazla bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2ekmek1sut -- 31 Mayıs 2017; 21:14:52 >
  • Benim de Mayısın başında bitti. 1-2 ay önce aradılar. 15 ay 119 TL dediler. 99 TL olayını söyledim. Onun 2016 yılı sonuna kadar teklif edildiğini söylediler. Ben de daha vakit var biraz düşüneyim dedim. 15-20 gün kala bir daha aradılar yine aynı şeyi söylediler. Ben de yine kabul etmedim. Bir daha da arayan soran olmadı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonbahar78 -- 2 Haziran 2017; 11:14:43 >
  • Filbox abonelerine 2.üyelik 100 TL indirimli. İster yazlığına ister yan odana al, dilediğince izle. FILBOX YANODA yazıp 4933'e gönderin sizi arayalım veya 08502250990'dan müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz .SMS iptali için FILBOX RET yazın 4933 e gönderin.Mersis No:0388069327500012 B016

• Arkadaşlar bu platformlar internet AKK dan yemiyor mu?

Bilgi verebilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Arkadaşlar bu platformlar internet AKK dan yemiyor mu?

Bilgi verebilir misiniz

internet bağlantısına gerek yok

direk uydu alıcısına yada tv ye kartı takarak şifreyi çözüp izliyorsunuz.
  • üyeliğimizin bitmesine 4 gün vardı ki, filbox müşteri hizmetleri yetkilisince arandık.

15 ay için 119 tl teklif ettiler. pahalı diye kabul etmedik.

bu sefer 18 ay + 1500 mil için 119 tl teklif ettiler. kabul ettik.

bilginize...
  • Filbox 5 para etmeyen bir platform. 1 kuruş bile değeri yok benim için. İlk çıktığında şu kanal eklenecek bu kanal ekelenecek vaatleri ile aldım. 1 senedir gelen tek kanal penthouse oldu.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.